• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Bartemaus

Administrator merytoryczny
 • Zawartość

  932
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Bartemaus

 • Tytuł
  Senior
 • Urodziny 26.08.1988

Profile Information

 • Gender
  Male

Converted

 • interests
  Sny, wróżby, horoskopy, tarot, LD, OOBE
 • occupation
  Sprzedawca
 • website
  http://ezocud.pl
 • location
  Skawina
 1. Witam :)

  Chciałbym usunąć konto , jak mogę to zrobić ? 

   

  1. Bartemaus

   Bartemaus

   zobaczę co da się zrobić

    

 2. Tarot - XXI Świat Karta tarota oznaczona numerem XXI jest już ostatnią kartą w Arkanach Wielkich, nazywana również w innych taliach jako np. Korona Magów czy Wszechświat. Wygląd karty: Po środku karty widnieje postać kobiety, trzymająca w rękach pałeczki. W czterech rogach karty widać twarze Mężczyzny, Orła, Lwa i Bawołu. Na karcie tej kolorystyka jest raczej ciepła, miła dla oka. Moja charakterystyka: 3 twarze zwierzęce i 1 twarz mężczyzny jest to znak Ewangelistów. Tańcząca kobieta w wieńcu symbolizuje radość, szczęście oraz powodzenie w tym co się robi. Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, długo to już nie potrwa, szykuje Ci się miłość z prawdziwego zdarzenia albo i że tak powiem bardzo ciekawe uczucie i dużo czułości i intymności. Reszta nie będzie miała już takiego znaczenia, będziesz tylko Ty i Twoja partnerka. Jeżeli jesteś w związku, radości nie będzie końca, karta nawet mówi o narodzinach dziecka, to wszystko zależy jak się między Wami ułoży. W finansach: Lepiej abyś trochę przystopował z wychodzeniem przed grupę i byciem w centrum uwagi, swoje już zrobiłeś i jesteś na dobrej drodze do awansu a co za tym idzie polepszenia swojej sytuacji finansowej. Czego trzeba więcej? W zdrowiu: Po ostatnich kiepskich nowinach, wszystko zacznie się układać po Twojej myśli. Niektórzy chcieli by mieć tyle energii życiowej jaką teraz będziesz miał.
 3. Tarot - XX Sąd ostateczny Karta ta ma różne odmiany nazwy sąd, np. sąd ostateczny czy sąd boży. Z takimi nazwami możemy się spotkać w różnych rodzajach talii tarota. Karta ta ma pozytywny przekaz, mówiący o pokonaniu przeciwności losu. Wygląd karty: Na karcie widnieje dosyć dużych rozmiarów Anioł, wyłaniający się z chmury, ze skrzydłami rozpostartymi oraz trąbiący na trąbce z flagą. Pod nim, widać ludzi którzy kierują swoje twarze w jego kierunku, niektórzy mają nawet podniesione ręce. Moja charakterystyka: Ludzie stojący w grobach, wznoszący ręce i twarze ku aniołowi pokazują że są mu wdzięczni, Anioł symbolizuje początek nowego życia, nadchodzące zmiany, na lepsze, karta również ta ma znaczenie przebaczenia ludziom ich grzechom. Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, głowa do góry, miłość Cię znajdzie sama, a jak już spotkasz zaprowadzi Cię ona prostą drogą, bez zakrętów do szczęścia na jakie zasługujesz. Natomiast jeżeli jesteś w związku, długie kłótnie które między Wami były ustaną, w Waszym związku jak i w Waszym domu zagości radość i harmonia a stosunki między Wami się polepszą. Czego Wam serdecznie życzę. W finansach: Czy ostatnio miałeś jakieś pomysły na siebie? Na swoje życie? Jeżeli odpowiedź jest "Tak" możesz być spokojny, mają szansę zaistnieć one w życiu. Niemniej jednak będzie to wymagało od Ciebie cięższej i bardziej systematycznej pracy. W zdrowiu: Małe dolegliwości wkrótce miną, odzyskasz dobre samopoczucie i pokonasz przeciwności losu. Życzę Ci dużo zdrowia.
 4. Tarot - XIX Słońce Słońce to 19 karta z arkan Wielkich. Jest to bardzo miła karta dla oka, można z niej odczytywać tylko pozytywne emocje. Następuje ona po księżycu, w różnych taliach możemy się też spotkać z namalowaną smutną twarzą na słońcu, co trochę burzy pozytywny obraz karty. Wygląd karty: Słońce widniejące praktycznie na górze karty, z namalowaną twarzą. Słońce wygląda jakby się uśmiechało, do oświetlonych jego promieniami kwiatów na łące, czy dziecka bawiącego się na białym rumaku z długim, czerwonym sztandarem. Moja charakterystyka: Słońce jak i bawiące się dziecko, symbolizują tutaj dobrą zabawę, szczęście. Dziecko na białym rumaku oznacza tutaj przyjaźń, więź zaufania jaka pomiędzy nimi istnieje, a czerwony sztandar oznacza pozycję dziecka. Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, w najbliższym czasie jeżeli szykują Ci się jakieś imprezy, wyjścia na miasto, powinieneś się na nie wybrać, choćby i nawet z tego powodu że na jednej z takich imprez możesz poznać swoją nową drugą połówkę. Jeżeli natomiast jesteś w związku, uczucia między Wami choć już były przytłumione, znowu nabiorą tego smaku co był kiedyś. Naprawdę poczujecie to że dzieli Was coś wyjątkowego. W finansach: Jeżeli sytuacja w firmie w której pracujesz jest niezmienna, a Ty od dawna starasz się o awans, możesz starać się bardziej bo być może jest teraz najwyższy czas abyś go otrzymał i poprawił swoją sytuację materialną. W zdrowiu: Koń by chciał mieć takie zdrowie jakie karta przypisuje je Tobie. Siły witalne, życie na pełnych obrotach, tak na pewno wiesz że żyjesz i nic Ci nie dolega. Tylko pamiętaj tak wiecznie nie będzie, więc nie zapominaj się wysypiać.
 5. Tarot - XVIII księżyc Księżyc, albo jej inne nazwy takie jak mrok, czy zmierzch. Jest kartą z Wielkich Arkan oznaczoną numerem XVIII występuje zawsze po karcie gwiazdy. Wygląd karty: Na karcie widnieje mała wysepka, na niej dwa psy wyjące do księżyca, u dołu widać jakby jeziorko z którego wychodzi krab i kieruje się w stronę księżyca. nad zwierzętami widać rozległą wodę z dwoma wieżami po bokach a w centralnym górnym położeniu karty widać sam księżyc z twarzą narysowaną w jego okręgu. Moja charakterystyka: Karta ta symbolizuje błędne pojęcie świata, być może życie w iluzji, owa wyspa być może oddziela świat realny od świata wyimaginowanego. Ciężko jest stwierdzić czy powinniśmy iść dalej kierując się tą kartą czy mimo wszystko pozostać w miejscu. Sam księżyc co prawda oświetla drogę ale może to być złudne wrażenie. Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny zwróć uwagę na osobę którą wybierzesz, być może ta osoba wcale nie jest tą odpowiednią osobą, być może próbuje Cię zmienić. Jeżeli jesteś w związku, lepiej jest być z partnerem szczerym od razu niż czekać aż ona się o wszystkim dowie od kogoś innego. W finansach: W ciężkich sytuacjach w firmie, pracownicy mogą się dowiedzieć że nie ma osób niezastąpionych ( chyba każdy z nas to już słyszał ) lepiej jest uciekać od plotek i ploteczek, uśmiechać się i bacznie uważać na podpisywane umowy czy spłacanie rachunków, bowiem można się łatwo pomylić a potem będzie ciężej to odkręcić. W zdrowiu: Osoby nerwowe mogą mieć ciężko, nie oznacza to jednak że zdrowie się pogorszy. Może najwyższy czas zacząć robić coś dla siebie? Rada: Uprawiaj sport, słuchaj muzyki, czy oglądaj filmy zawsze te rzeczy pomogą w tak zwanych gorszych dniach.
 6. Tarot - XVII Gwiazda Karta tarota z Wielkich arkan, oznaczona numerem XVII. nazwaną gwiazdą, albo gwiazdą magów. Karta ta symbolizuje jedność człowieka z naturą. Wygląd karty: Na karcie widać, kobietę w półukłonie, wylewającą wodę z jednej ręki do jeziora, z drugiej zaś na trawę. W otoczeniu tej kobiety widać drzewo z ptakiem na niej siedzącym, góry i oczywiście gwiazdy. Jedna z nich jest najsilniejsza, a liczba ich wynosi 8, chyba że rozdzielić to na wielkie i małe gwiazdy, to by wychodziło 1 i 7 Moja charakterystyka: Gwiazda symbolizuje, młodość, dorastanie, rozwój duchowy, jedność człowieka z naturą. Pomoc innym. Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, jest szansa na to że wkrótce odnajdziesz to czego szukasz, zakochasz się a uczucie owe zostanie odwzajemnione. Jeżeli jesteś w związku, karta ta sprzyja Ci i Twojemu związkowi, jest szansa że wejdziecie na wyższy poziom zażyłości w swoim związku. Być może ślub? Kto wie W finansach: Karta pokazuje, że masz szansę na tak zwane wybicie się. Jeśli dostaniesz jakieś nowe propozycje możesz je śmiało zaakceptować. W zdrowiu: Chciałbym być tak zdrowy jak ta karta na to wskazuje. Niezbyt dobre mimo wszystko jest użalanie się nad sobą.
 7. Tarot - XVI Wieża Kolejna z moich ulubionych kart tarota. Karta ta ma również inne nazwy takie jak Wieża Boga, albo Piorun. W kilku zapisach o tej karcie czytałem że osoba udająca się do wierzy, wspinając się na jej szczyt wspina się bardzo szybko, albo bardzo powoli w zależności od wiatrów jakie w wieży powieją. Oczywiście ma to swoje odzwierciedlenie w interpretacji karty. Wygląd karty: Na karcie widać wysoką wierzę, z trzema oknami, z nich wydobywają się płomienie, wieża również płonie od uderzenia piorunem. Z dachu wieży odpada złota korona. Z wieży spadają ludzie a na około widać kłęby dymu. Niemniej jednak wieża osadzona jest na skalistym podłożu co też ma swoje znaczenie. Moja charakterystyka: Wieża będąca na skalistym podłożu, symbolizuje to że cokolwiek się stanie, mamy silną podstawę, nawet jeżeli góra wieży by się zwaliła, dół pozostanie nienaruszony. Niemniej jednak, karta ta ma też złowrogie znaczenie, jak utratę czegoś, chorobę. Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, zwróć uwagę na osoby które Cię otaczają, jeżeli jest jakaś osoba która próbuje skraść Twoje serce, zastanów się nad tym czy rzeczywiście jest ona tego warta. Jeżeli natomiast jesteś w związku i dzieje się między Wami coś niedobrego, lepiej zareagować za wczasy na sygnały partnerki niż ta Cię opuści. W finansach: Do tej pory wszystko próbowałeś robić zgodnie ze swoimi ambicjami i z swoją inteligencją, może najwyższy czas zaufać również intuicji? Jeżeli szykuje Ci się jakaś umowa do podpisania, uważaj na każdy jej haczyk. W zdrowiu: Jest możliwość że stan Twojego zdrowia się pogorszy. Niezbędne będzie pójście do lekarza, udanie się po radę do specjalisty i pamiętaj, nie rób nic na własną rękę.
 8. Tarot - XV Diabeł Jest to chyba jedna z bardziej dziwnych kart tarota, przedstawiająca diabelską postać z sługami. W różnych taliach kart, Diabeł jest różnie przedstawiany, jeżeli diabeł w jakiejś talii ma na brzuchu drugą twarz, interpretuje się to jako jego drugie "JA" niższe. Wygląd karty: Po środku karty, na słupie siedzi diabeł, nogi ma kozła, szpony smoka, tułów kobiety, twarz częściowo ludzka, częściowo zwierzęca z rogami, oraz skrzydłami. Podnoszący prawą rękę, a w lewej trzymający palącą się pochodnię. Do słupa na którym siedzi, przywiązane są dwie postacie metalowym łańcuchem. Postać kobiety jak i mężczyzny ( obie postacie mają ogon ) oraz są nagie. Moja charakterystyka: Diabeł symbolizuje zło, niemoralne postępowanie, zniszczenie czy krzywdzenie innych. Są to złe cechy ludzkie które diabeł trzyma na uwięzi. Karta ta również symbolizuje przywiązanie się do rzeczy materialnych. Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny i poznajesz kogoś, dobrze się zastanów czy Ci zależy na tej osobie, czy ta osoba Cię nie krzywdzi. Jeżeli natomiast jesteś w związku, spróbuj urozmaicić swój związek, jeżeli Ci na nim zależy, jeżeli jednak nie, być może okazać się że osoba którą kochasz nie daje Ci tego co potrzebujesz i będziesz szukał pocieszenia u innej osoby a to niestety będzie prowadziło do rozpadu Twojego związku. W finansach: Jeżeli masz jakieś plany nad którymi długo pracowałeś, zastanów się dobrze nad nim, zrób analizę "za" i "przeciw" w przeciwnym wypadku może się zdarzyć tak że to czego nie przemyślałeś może okazać się Twoją zgubą. W zdrowiu: Jeżeli zbyt dużo pracujesz, po prostu weź sobie dzień wolny, odpocznij, a może zacznij żyć bardziej aktywnie, zapisz się na squasza, tenisa czy może na siłownie albo na basen, to wszystko zależy od Ciebie.
 9. Tarot - XIV umiarkowanie Karta ta jest również znana pod inną nazwą jaką jest Równowaga. Na karcie ze zdjęcia obok możemy zauważyć anioła, czasami jest on zastąpiony postacią kobiety. Wygląd karty: Jak już zdążyłem zauważyć powyżej, na karcie przedstawiona jest postać Anioła, z rozpostartymi skrzydłami, w dłoni trzyma on dwa kielichy z przelewającą się wodą z jednego do drugiego. W oddali widać zapewne wschodzące słońce, a sam Anioł unosi się nad jeziorem z jedną nogą w nim skąpaną. Moja charakterystyka: Anioł jest symbolem czystości, dobra, umiarkowania. Kielichy z przelewającą się wodą mają tutaj pokazać nam właśnie ową równowagę, Jeżeli ktoś ma coś więcej a druga osoba mniej, trzeba to więc wyrównać aby nie było sprzeczek. Wschodzące słońce mówi mi o tym że jest nowa nadzieja na coś, nowy początek. A noga skąpana w jeziorze ową wspomnianą czystość, niewinność i spokój. Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, pamiętaj aby kierować się prostymi zasadami, nie trzeba nic kombinować bo to tylko może pogorszyć sprawę. Natomiast jeżeli jesteś w związku, wszystkie problemy które macie, możecie rozwiązać najprostszymi sposobami, rozmową, wyjazdem gdzieś razem, spędzeniem wspólnie czasu, pamiętaj tak naprawdę przyszłość Waszego związku jest w Twoich rękach. W finansach: Jeżeli masz jakieś ciekawe pomysły, projekty czy warunki do negocjacji lepiej odłóż je na inny termin, bardziej Ci sprzyjający. W chwili obecnej wszystkie takie rozpoczęte sprawy mogą spalić na panewce. Staraj się też oszczędnie wydawać swoje pieniądze, nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć. W zdrowiu: Jeżeli się źle poczujesz, możesz najzwyczajniej w świecie udać się do lekarza, nie wskazane są tutaj porady innych ludzi i mam tutaj na myśli znajomych, czy internautów. Nie ma to jak specjalista.
 10. Tarot - XIII Śmierć Karta ta jest jedną z bardziej rozpoznawalnych kart w Wielkich arkanach poprzez samą nazwę, ale też dlatego że oznaczona jest ona numerem 13. Wygląd karty: Na karcie zauważyć możemy, szkielet odziany w czarną zbroję, ujeżdżający białego rumaka. W ręku trzyma sztandar. Koń ma podniesione jedno kopyto, a w dolnym lewym rogu zauważyć można 3 postaci, Kapłan z wyciągniętymi rękoma, oraz dwójka dzieci. Natomiast w tle karty widać jakieś 2 wysokie wieże a pomiędzy nimi zachodzące słońce. Moja charakterystyka: Karta śmierci w tarocie nie wskazuje na śmierć bliskiej nam osoby, raczej ma ona odwrotne znaczenie. Śmierć niosąca czarny sztandar z białym kwiatem w środku może oznaczać że ta karta w zależności od położenia zwiastuje coś dobrego albo coś złego. Kapłan z wyciągniętymi rękoma, symbolizuje prośby o dobro, które prawdopodobnie będzie mógł otrzymać Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, jest szansa na znalezienie kogoś kto zawładnie twoim ciałem, twoim sercem i twoimi uczuciami, prawdopodobnie będzie to miłość do tak zwanej grobowej deski. Natomiast jeżeli jesteś w związku, może czas na zmiany w związku? Może najwyższy czas aby wynieść swój związek na wyższy poziom? Np. pobierając się? W finansach: Przed tobą widnieje dużo spraw do załatwienia, lepiej by było dla Ciebie abyś wszystko na spokojnie zaczął robić, nie bierz nowych spraw żeby nie mieć zbyt dużo obowiązków. Jeżeli w Twojej pracy będziesz w sytuacji gdzie pojawią się jakieś nieporozumienia, lepiej je wyjaśnij od razu. Nie zwlekaj aż sama sprawa się rozwiąże. W zdrowiu: Małe dolegliwości wkrótce powinny ustąpić, nie zapominaj o tym aby się nie nadwyrężać, a najlepiej zacząć myśleć o relaksie i spacerze na świeżym powietrzu.
 11. Tarot - XII Wisielec Wisielec jest jedną z moich ulubionych kart, jest to postać mężczyzny który jak sama nazwa wskazuje został powieszony, ale najbardziej zastanawiającym faktem jest to że w pewnej książce o tarocie, wynika że wisielec jest na szczycie wieży, jest on pomiędzy dwoma światami zawieszony, pomiędzy światem żywych oraz umarłych. Niektórzy porównują Wisielca do Odyna zawieszonego na drzewie Yggdrasl Wygląd karty: Nie muszę zbytnio opisywać wyglądu karty, ponieważ już to praktycznie zrobiłem w krótkim opisie karty powyżej. Niemniej jednak mogę tylko dodać że przy głowie wisielca zauważyć można aureolę. A drzewo na którym jest powieszony spowijają liście. Moja charakterystyka: Wisielec jest osobą która chciała poświęcić swoje życie, zapewne z jakichś problemów osobistych. Niemniej jednak wisielec tarotowy jest pomiędzy dwoma światami, czyli to oznacza że ciągle ma wybór, może przeżyć jeżeli tylko wybierze mądrze. Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, nie nastawiaj się zbytnio na znalezienie miłości swojego życia, nic co teraz będzie związane, nie będzie związane do końca życia. Jeżeli jesteś w związku, trzeba spróbować przestać udawać obojętność i inne dziwne rzeczy, to Was nie przybliża ale tylko od siebie oddala. Naprawdę warto jest ratować związek w szczególności jeśli się z kimś jest od bardzo, bardzo dawna. W finansach: Być może szykuje Ci się jakaś umowa do podpisania, zwróć uwagę co w niej jest zawarte. Nie podejmuj zbyt szybko decyzji bo może być ona zgubna. Oraz uważaj ze swoimi genialnymi pomysłami które niby mają przyciągnąć pieniądze - one tak szybko nie przyjdą. W zdrowiu: Jeżeli coś Ci dolega, idź do lekarza, nie lekceważ żadnej dolegliwości bo może ona się przerodzić w coś poważniejszego.
 12. Tarot - XI Sprawiedliwość Karta ta jest oznaczona numerem XI, jej inną nazwą jest "Moc", Sprawiedliwość utożsamiana jest z Temidą. W zależności od tego jak karta wyjdzie w rozkładzie będzie oznaczała prawy osąd, pozytywny albo negatywny. Wygląd karty: Na karcie sprawiedliwości można zauważyć siedzącą kobietę, w koronie na głowie, w lewej ręce trzymającą wagę, a w prawej ręce trzymającą miecz. Odziana w długą szatę w kolorze czerwonym. Moja charakterystyka: Kobieta ta, jest wzorowana na bogini Temidzie, jak przysłowie mówi "Temida, sprawiedliwa". Odzienie jej w kolorze czerwonym, wraz z koroną dowodzi jej pozycji oraz jej władzy. Jest to osoba wysoko postawiona. Waga którą trzyma ma za zadanie pokazać nam że trzyma ona w ręce czyjś los. A sam miecz symbolizuje męstwo, odwagę, waleczność. Moja interpretacja: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, nie szukaj ideału, czasami zbyt wygórowane wymagania tak naprawdę mogą Ci przeszkodzić w znalezieniu prawdziwej miłości bo może się okazać że nikt im nie sprosta. Jeżeli jesteś w związku, zwolnij trochę tempa. Pośpiech w związku nie jest dobrym rozwiązaniem, jeżeli między Wami są jakieś sprzeczki może lepiej jest porozmawiać niż siebie nawzajem obwiniać? W finansach: Sytuacja w której jesteś jest Ci na rękę, dobrze by było abyś nic nie zmieniał, nic nie przyspieszał, oraz nie podejmował ważnych decyzji w najbliższym czasie bo to może niestety Ci zaszkodzić. Dobrze jest też kierować się zgodnie z regulaminem w pracy i ogólnie zgodnie z prawem. W zdrowiu: Jeżeli odczuwasz jakieś dolegliwości, możesz zrobić sobie badania kontrolne. Dobrze by też było pomyśleć o jakiejś diecie a i może o sposobach relaksacyjnych.
 13. Tarot - X koło fortuny Karta przedstawiająca duże koło usadowione po środku z wizerunkiem kilku zwierząt. Wraz z wpisem w kole TARO albo ROTA, jest to symboliczny zapis słowa TAROT można to zrobić pisząc w kółko TAROTAROTARO ( w tym zapisie widać 2 razy powtarzające się słowo tarot ) albo ROTAROTA ( w tym zapisie widnieje on tylko raz ) Wygląd karty: Jak już zwróciłem uwagę powyżej, karta przedstawia koło z wpisem ROTA albo TARO, w prawym górnym rogu widać jakiegoś ptaka, po środku na górze widać Sfinksa, Po lewej na górze widnieje Anioł, z lewej strony na środku widać węża, natomiast z prawej strony po środku widać postać prawdopodobnie diabła, w lewym dolnym rogu zapewne bawół z skrzydłami i w prawym dolnym rogu również jakieś zwierzę ze skrzydłami, ciężko stwierdzić co to jest za zwierzę. Moja charakterystyka: Zwierzęta przedstawione na karcie mają znaczenie symboliczne, diabeł jak i wąż, pokazują nam pokusy tego świata, tak jak to było z kuszeniem Ewy w raju poprzez węża, tak ten sam wąż ma tutaj podobne znaczenie, diabeł wiadomo ogólnie przyjęte zło. Inne zwierzęta można zaliczyć do kategorii dobra, oświecenia, dobroci, prawości, pobożności. A samo koło symbolizuje zmiany, jak w powiedzeniu "Raz pod wozem, raz na wozie" w zależności od tego jak karta jest ułożona taki przyniesie obrót rzeczy. W pozycji plus czyli takiej jaka jest przedstawiona na zdjęciu pokazuje to co dobre, w pozycji minus ( czyli odwróconej ) to co złe. Interpretacja karty: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, będziesz miał kilka opcji do wyboru, jeżeli z kimś flirtujesz masz szansę na stworzenie dobrego i długotrwałego związku. Jeżeli natomiast jesteś w związku, będziesz musiał zadecydować czy warto być z osobą z którą jesteś obecnie, czy przyjmiesz jej wady i zalety takie jakie są? Jeśli tak czeka Was świetlana przyszłość. Jeżeli nie, może lepiej się rozstać? W finansach: W najbliższym czasie będziesz miał okazję do zarobienia jakiejś większej sumki pieniędzy, być może szykuje Ci się awans, jeżeli grasz na giełdzie możesz śmiało inwestować w to co chcesz ponieważ masz dobrą rękę do tego. Niemniej jednak postępuj rozważnie, każda nierozważna decyzja może być dla Ciebie zgubna. W zdrowiu: Długie spacery powinny pomóc na tak zwane odmóżdżenie się jak i zarówno na przemyślenie pewnych spraw. Ogólnie stan zdrowia nie powinien Cię niepokoić ale jednak czasami lepiej dmuchać na zimne.
 14. Tarot - IX Pustelnik ( Eremita ) Kolejna karta w Wielkich Arkanach, przedstawiająca mężczyznę, tym razem jest to obraz Pustelnika, mędrca odzianego w szatę, z długą białą brodą oraz trzymającym w ręku długi patyk który jest jego podporą. Wygląd karty: Jak już napisałem powyżej, karta przedstawia dojrzałego mężczyznę, który jest odziany w długą szarą szatę, mający również długą białą brodę oraz kij którym się podpiera. W prawej ręce eremita trzyma lampion. Moja charakterystyka: Sama nazwa postaci jak i jej wygląd, daje dużo do myślenia. Przede wszystkim mogę stwierdzić że pustelnik jest to osoba indywidualna, która zmaga się ze światem w pojedynkę, odziany w szatę, dzierżący długi kij i mający długą brodę mężczyzna zapewne jest osobą bogatą w doświadczenia. Lampa którą trzyma jest również tego symbolem, ale również symbolizuje ona drogę do poznania prawdy. Drogę którą nam oświetla abyśmy znaleźli to czego szukamy. Interpretacja karty: W miłości: Jeżeli jesteś samotny, pozwól aby czas wszystko rozwiązał, jeżeli szukasz miłości na siłę nie znajdziesz jej, miłość sama znajdzie do Ciebie drogę. Trzymaj się tego co jest. Jeżeli natomiast jesteś w związku, zwróć uwagę na to co się między Wami dzieje, jeżeli staracie się sobą manipulować zwróćcie uwagę czy to naprawdę się sprawdza i czy jesteście szczęśliwi z tego powodu? Ja osobiście bym postawił na to aby tego nie robić ponieważ możecie tylko pogorszyć W finansach: Na pewno masz marzenia aby ustabilizować swoje życie, zapewne przed Tobą stoi podjęcie jakiejś ważnej decyzji i wahasz się którą opcję wybrać, karta Eremity mówi o tym że w takiej sytuacji wybierzesz mądrze, mimo wszystkich utrudnień jakie będziesz miał aby wybrać właściwą opcję. Powodzenia życzę. W zdrowiu: Ostatnio możesz odczuwać jakieś dolegliwości, nie lekceważ ich, lepiej by było gdybyś zapytał o radę specjalisty ( lekarza ) Przy okazji na lepsze samopoczucie dobrze by było abyś zrobił coś dla siebie, coś co sprawia Ci przyjemność, może to być wyjście na piwo ze znajomymi, czy np. gra w football czy inne aktywności sportowe. To już zależy od Ciebie co lubisz.