• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Bella0410

Użytkownik
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Bella0410

 • Tytuł
  Advanced Member
 1. Cool. mój komputer nie ma krwi, ale nie lata po pokoju. Więc to się chyba tyczy tylko do ludzi. Ale ja tam wolę nie spuszczać sobie krwi i nie sprawdzać na własnej skórze. W każdym razie dziękuję za wyjaśnienie.
 2. No fajnie, wyszło pi. Ale czy to ma coś do końca świata? Zamiast pomnożyć rok przez miesiąc można podzielić i wyjdzie zupełnie inna liczba, a człowiek i tak coś do niej przypisze. :]
 3. "Możliwość Latania, fakt że Wampiry potrafią latać jest naukowo możliwy do wyjaśnienia, otóż mają nie dobór czerwonych krwinek które muszą co jakiś czas zaspokajać pijąc ludzką krew, i to powoduje ten brak nadmiernej ilości krwi że one potrafią się unosić w powietrzu! " To mnie po prostu rozwaliło xD Nigdy nie słyszałam, żeby brak nadmiernej ilości krwi powodował unoszenie się w powietrzu, chyba że źle zrozumiałam sens zdania. Co ma krew do latania? Ja myślałam, że to jest uwarunkowane w prawach fizyki!
 4. Często chcemy cofnąć czas, żeby naprawić błędy przeszłości, każdy chyba się kiedyś nad tym zastanawiał. Jednak wynalezienie wehikułu czasu jest (według mnie) nie możliwe i dobrze. Zaszły by za duże zmiany w życiu zwykłych ludzi, powstało by zamieszanie, bo każdy chciał by takie urządzenie wykorzystać do celów prywatnych. Więc moja odpowiedź na pytanie zawarte w tytule tematu brzmi: nie, próby wynalezienia takiej maszyny są bez sensu, tak jak korzystanie z tego rodzaju technologii.
 5. Świetnie się wtapiają w środowisko. xD Jak dla mnie to 6 jest najładniejszy. Ale mimo wszystko nie chciałabym się z żadnym z nich spotkać. :|
 6. Lizard- jak będziesz się bał to nic z tego nie wyjdzie. Po prostu musisz wyzbyć się wszystkich negatywnych emocji. Pamiętaj, że w astralu spotkasz takie istoty, jakie będziesz miał nadzieję spotkać. Jeżeli będziesz chciał zobaczyć anioły, to je zobaczysz, i nic ci nie zrobią. A gdy zapragniesz mieć styczność z groźnymi istotami, które mają zamiar cię skrzywdzić, to również je tam ujrzysz. Ja bym raczej stawiała na te pozytywne byty, bo nie dość, że ci nic nie zrobią to jeszcze ci pomogą wyjść.
 7. E... Ja tam żadnej zorzy nie widziałam. Wiem tylko, że był księżyc w pełni i ładnie to wyglądało. xD
 8. Również w to nie wierzę. Nie ma żadnych dowodów, jedynie opowiadanie Japończyka, który upadł na głowę. Na jego miejscu nie rozgłaszałabym tak nieprawdopodobnych historii, chciał zwrócić na siebie uwagę, a teraz pewnie część osób które usłyszały tą historyjkę uważają go za czubka.
 9. O, fajnie! Oto odpowiedź, dlaczego net mi zaczął wolno chodzić. Ciekawe czy zobaczymy tą zorzę...
 10. O! Jaka milutka. Chciałabym mieć taką w akwarium. Ale przyznam, wygląda bardzo dziwnie.
 11. Ja mam jera-12.
 12. Mądry Polak po szkodzie. xD Nawet nie myślałyśmy, że świeczka się przewróci, czy kartka nie będzie chciała zgasnąć. Następnym razem wezmę miseczkę z zimną wodą i w niej dogaszę kartkę.
 13. A nie pomyślałeś, że koleżanka cię po prostu wrabia i nie znała nikogo kto miał jakąś tam książkę czarnej magii? Już samo to, że nie chce powiedzieć, gdzie ową książkę schowała jest dowodem, że żadnej książki nie ma. :] A 9 wrota to tytuł filmu: http://www.filmweb.pl/f10682/Dziewi%C4% ... 1999/opisy Tutaj masz jego opis. Więc koleżance pewnie chodziło o książkę: Dziewięć wrót królestwa cieni, która pojawia się w filmie.
 14. Otrzymałeś 216 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 4024 ze wszystkich 25996 na liście. Piszesz 305 znaków na minutę Napisałeś 55 wyrazów poprawnie Napisałeś 1 wyrazów błędnie No nawet nawet, bo moim zdaniem nie liczy się prędkość pisania tylko jakość.
 15. Piątek. Chyba się zgadza. xD No na pewno się zgadza.