• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Kidaro

Użytkownik
 • Zawartość

  528
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Kidaro

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 01.04.1994

Converted

 • interests
  Sztuki walki,żeglarstwo,piłka ręczna,wampiryzm,demonologia
 • website
  https://www.facebook.com/darek.kuczma
 • yahoo
  Daro_Dante
 • location
  Piekło ^^
 1. Dariusz 01.04.1994 1. Jak długo będę z obecną dziewczyną ? 2. W jakim roku zostanę ojcem ? Wiem,śmieszne pytania ale potrzebuje odpowiedzi.
 2. Ja w Płocku próbowałem coś takiego stworzyć ale skończyło się na jednym wypadzie ;/
 3. Witam ciesze się, iż pojawiają się nowi użytkownicy ;d
 4. Przeróbka słów następujących : "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y "-J.Piłsudski A co do filmiku to taka nasza chora natura, od zawsze zabijaliśmy się na wzajem bo człowiek jest genetycznie wadliwym mordercom.
 5. Nie zapomnijmy o tym miłym staruszku Dalajlama ( Tenzin Gjaco ), moim zdaniem, mimo, że może nic nie odkrył to jest wzorem dla ogromnej ilości ludzi ( a powinien dla wszystkich ). Jest to prawdziwy człowiek pokoju i osoba, której mądrość jest niepodważalna.
 6. Owe wyznanie cechuje się szczerością, otwartością i z założenia jest bekowa. Znacie ich Ewangelię ? http://www.klps.pl/pliki/EWANGELIA_FSM_PL.pdf Jak dla mnie, mimo, iż jest to żart, ta wiara ma więcej w sobie dobrego przekazu niż większość z tych "prawdziwych".
 7. Nie ma świata bez religii. Naszą naturą jest w coś wierzyć, nawet "ateista" wierzy w coś takiego jak nauka, jakkolwiek by tego nie interpretować to nie jesteśmy stworzeni do niewierzenia. Natury nie oszukasz niestety.
 8. Ludzie, uspokójcie się bo zaraz wpadnie mod i sie zagotuje xd A co do autorki tematu to proste pytanie, mówisz na serio czy chcesz przyciągnąć uwagę ?
 9. Trzeba być naprawdę kompletnym (cenzura), żeby brać się za Tabliczkę Ouija -.-. Wiele było na temat wywoływania "duchów" postów, z których esencja brzmi następująco: "Nie wywołuj duchów, bo one NIGDY nie przychodzą, przychodzi coś o wiele GORSZEGO" Pisk może być równie dobrze efektem wzrostu ciśnienia, gdy serce Ci przyśpieszyło z "wrażenia" i módl się by ten wasz wybryk był tylko klapą, bo jeśli jednak się "udał" to współczuje
 10. No cóż, jak by tego nie interpretować to chyba wiadome od dawna jest to, że jesteśmy truci w celu "dobra populacji" czytaj dobra "tych z góry". W naszej żywości i powietrzu są dosłownie ogłupiające i otępiające związki których skutki przy rozwiniętej medialnej propagandzie dla większości są niezauważalne. Prostym i zauważalnym dowodem na to jest fakt,iż ludzie są coraz bardziej leniwi, wmawia się nam, że to wina rozwoju technologicznego ale te lenistwo objawia się nawet w momentach kiedy powinniśmy walczyć o swoje a zamiast tego ludzie wolą machnąć ręką i narzekać. I taka myśl na koniec, skoro teraz nas ogłupiają i przechodzi to bez większego echa to wystarczy zmienić rozpylany związek i będziemy mieli "fale niespodziewanych zgonów" które oczywiście ominą jakimś cudem tych ważniejszych z "góry".
 11. Tylko,że owe "zaproszenie" wywołane jest podświadomie przez niewyładowaną energie seksualną. Niemożliwe, gdyby tak było to dużo więcej ludzi by się pojawiało z problemem wizytacji przez owe istoty. Medycyna nazywa to,w przypadku mężczyzn nocną polucją,u kobiet to "senne fantazje" Dużo można podciągnąć pod medyczne objawy.
 12. Tylko,że owe "zaproszenie" wywołane jest podświadomie przez niewyładowaną energie seksualną.
 13. Zrób kilka zdjęć w tych miejscach w których doszło do, jak twierdzisz, owych aktywności.
 14. Mało bo jest to tematyka specyficzna a często takie stowarzyszenia nie funkcjonują przez brak chęci niektórych członków
 15. Zdjęcie robione w półmroku w stronę okien więc aparat troszkę sfiksował i załapał światło jedynie z lewej, nic paranormalnego.