• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Satan

Użytkownik
 • Zawartość

  438
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Satan

 • Tytuł
  Advanced Member

Converted

 • interests
  Hodowla truskawek, degustacja truskawek, sposoby przyrządzania truskawek
 • occupation
  Prorok i apostoł zajebistyzmu
 • website
  http://www.bot666.ubf.pl/
 • location
  Kutno
 1. Twój młodszy brat to T-800. Jest na boso, a jak chodzi to jest taki dźwięk jakby był na obcasach.
 2. Bzz... matrix się psuje. Co do reszty, jestem za tym, że to był albo sen, albo wytwór wyobraźni (to drugie bardziej prawdopodobne, skoro byłeś w nocy po przebudzeniu się). Tym bardziej, że po całym zdarzeniu opisujesz objawy typowe dla paraliżu sennego.
 3. Jakieś dowody na to, że ISTNIEJĄ? To tak jakby udowadniać istnienie skrzatów i elfów argumentem "nie widziałeś nigdy elfa, więc nie masz dowodów, że ich nie ma"... litości...
 4. Czy jakiś znawca tego anime może mi powiedzieć, gdzie to ma głowę?
 5. Spójrz na to z innej perspektywy - to, co podoba się wam, niekoniecznie musi się podobać mieszkańcom twojego miasta. Jeśli komuś podobają się napisy "JP na 100%" i wizerunku genitaliów to tyż może je sobie malować gdzie, kiedy i ile chce? Prawo zadziałało tym razem słusznie, bo to, co podoba się tobie, niekoniecznie musi podobać się innym - i trzeba się z tym niestety pogodzić...
 6. Zawsze podobała mi się ta scena Ja chcę Kirka Hammeta z Flying V.
 7. A ja trochę pomarudzę ogół jest w porządku, ale akcja dzieje się za szybko. Dużo czasowników, za krótkie zdania - to sprawia wrażenie, jakby wszystko działo się bardzo szybko, a nie powinno. Przez to akcja się w ogóle nie klei. Po drugie - sztywne dialogi. Brzmią, jakby wypowiadała je jedna osoba i wypadałoby popracować nad ich opisami. I po trzecie: opisy! Spójrz: Ten fragment mnie uderzył. Powinnaś bardziej to rozpisać, aby czytelnik wiedział, co zobaczył bohater po obudzeniu, a nie tylko kroplówka. I to, co wspomnieli poprzednicy - amerykańskie nazwiska i rambo mode. Popracuj nad tymi elementami, a może wyjdzie z tego coś niezłego. Narazie nie oceniam.
 8. A my nie musimy ci wierzyć ani pomagać. Ale każdy na tym forum, kto MOŻE faktycznie ci pomóc, bydzie najpierw chciał uwierzyć.
 9. Sam kiedyś miałem ten problem. Najlepsze wyjście to... zostać sceptykiem. Jeśli nie masz więcej niż 11 lat (po twoich postach można to wywnioskować, chociaż staram się nie oceniać po wieku) to z wiekiem ci minie Poza tym, medium, co boi się duchów? xD
 10. To nie żaden dar, tylko zwyczajny efekt czytania pierdół o duchach. Nie martw się, tyż tak kiedyś miałem, a teraz jestem jednym z gorszych sceptyków tutaj. Po prostu zrozum, że to tylko wyobraźnia i zacznij to ignorować.
 11. A jakbyś już zrobiła to "wszystko"... co dalej? Robiłabyś znowu te same rzeczy do znudzenia... w końcu miałabyś dość - ale nie byłoby już odwrotu? Zacytuję pewnego użytkownika YouTube, którego pewnie niektórzy znają: Więc porównajmy USA do śmierci (heh, trafne porównanie, co?) - tyle że od tego drugiego już nie wrócisz, jak ci się znudzi. Tysiące wisielców i arabów detonujących się na manhattanie w szczęściu, że przysłużyli się bogu, przyznaje ci rację. Ale nie ja...
 12. Ale właśnie po to jest ten dział - żeby się przywitać, żeby się dowiedzieć, kim jest nowy użytkownik Więc witamy, ale mogłeś się trochę szerzej rozpisać o swoich zainteresowaniach i o sobie samym.
 13. Właśnie - mamy za małą wiedzę, aby wydać ostateczną definicję, dlatego założyłem ten temat w dziale "filozofia" - nasze rozmyślania na ten temat. Wątpię, czy czas jest materialny (choć nienamacalny jest na pewno ), ale nie zgodzę się, że dla każdego czas płynie inaczej - w zależności do tego, co robimy, może nam się WYDAWAĆ, że czas płynie inaczej. Kiedy robimy coś przyjemnego, wydaje nam się, że płynie szybciej - i na odwrót. Ale nie wytwarzamy aury, w której wskazówki zegara przyspieszają lub zwalniają. I to kolejny powód, dla którego wymyślono odliczanie czasu.
 14. madufo - i właśnie tego miał dotyczyć przytoczony przeze mnie fragment. Specjalnie użyłem powtórzenia, gdyż, jak sam stwierdziłeś, nie da sie inaczej określić czasu. Ale nie należy mylić CZASU i JEDNOSTEK CZASOWYCH. Te drugie to wymysł człowieka.
 15. [pogrubiłem najważniejszy fragment] Bohaterowie książki, z której pochodzi powyższy fragment, co prawda żyją w trochę innym świecie, ale według mnie można tą teorię przenieś na naszą rzeczywistość. Bo co to jest czas? Zawsze miałem na to wyj- leżało poza strefą moich zainteresowań, ale dzisiaj postanowiłem nad tym pomyśleć. I doszedłem do wniosku, że czas to po prostu upływ czasu - podzielony przez ludzi na jednostki np. godziny, doby, miesiące... po co? Ano, aby uniknąć chaosu. Aby wszyscy żyli w takiej samej synchronizacji. Aby się nie pogubić. "Mietek, wpadnij do mnie za dwie godziny" albo "Zrobię to jutro rano" to dobre przykłady. Gdyby dla kogoś godzina trwała dłużej lub krócej, niż dla kogoś innego, zrodziłoby to wiele problemów... dlatego musi istnieć coś, do czego wszyscy mogliby się odnieść. Ale bardziej zależy mi na poznaniu waszej opinii, niż pokazywania własnej. Źródło: fragment książki Dimitrija Glukhovskiego "Metro 2033". Przepisane ręcznie.