• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Wolfstein

Użytkownik
 • Zawartość

  387
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Wolfstein

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 12.05.1910

Converted

 • location
  Zabrze
 1. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany hipnozą na terenie Krakowa bądź okolic, zapraszam. Więcej informacji na priv.
 2. Emm... przeczytaj uważniej, bo właśnie o tym pisałem, że nie warto od razu na głęboką wodę się rzucać
 3. Nie wiem po co sobie utrudniać życie i rzucać się od razu na głęboką wodę. Na początku przeczytałem, że próbowałeś dostrzec aurę księżyca. Teraz stopy. Ok, super... tylko, to naprawdę nie jest takie łatwe. Możesz zobaczyć jakąś, energię dokoła stopy/przedmiotu ale to nie będzie pełne aura. (Człowieka z tego co pamiętam składa się z 7 poziomów). Proponuje zacząć od czegoś prostszego, typu liść na tle białej kartki. I stopniowo przechodzić wyżej, poza tym dobrze na samym początku jest poczuć energię kinetycznie, a dopiero później starać się ją zaobserwować. Oczywiście jeżeli już to wszystko robiłeś i wychodzi na to, że po prostu się czepiam to przepraszam, ale to nie było moim zamiarem. Pozdrawiam, W.
 4. Nie żebym był olbrzymim sceptykiem, czy coś takiego. Ale sądzę, że w tym przypadku mógł to być zwykły powidok, który często pojawia się w takich sytuacjach. Pozdrawiam, W.
 5. Witajcie! Po dzisiejszej rozmowie z Zemstą stwierdziliśmy, że spróbujemy złączyć nasze siły i napisać wspólnie opowiadanie (każdego z nas będzie to drugie podejście). Dla przypomnienia: Moje opowiadanie, z przed ponad dwóch lat. Kiedy wszyscy byliśmy młodzi, głupi i piękni: opowiadanie-zp-t3361.html?hilit=Opowiadanie Opowiadanie Zemsty: post87640.html?hilit=opowiadanie%20zp#p87640 Ale wracając do teraźniejszości ufam, że dalej chcecie zobaczyć jakieś opowiadanie ZP, aby zniwelować monotonie dnia codziennego. Opowiadanie, będziemy pisać na zmianę co rozdział, aczkolwiek wątek fabularny obydwoje będziemy utrzymywać ten sam. Postaci będą kreowane przez tego, który akurat będzie pisał dany rozdział, ale nie będą zmieniane ich cechy. Moim skromnym zdaniem uważam, że może być ciekawie. Starzy wyjadacze na forum, z pewnością pamiętają konflikty między mną a Zemstą, a to może dodać nieco pikanterii opowiadaniu. Uwzględnimy obydwoje ankietę, którą stworzyła Zemsta, tym samym otwierając nową i zapraszając kolejne osoby, które wtedy się nie zgłosiły, poniżej znajdziecie listę postaci, które już są: - Kolor Niebieski nicku - postać dobra - Kolor Czerwony nicku - postać zła - Kolor Zielony nicku - postać neutralna - Kolor Żółty nicku - Tajemnica 1. Bartemaus 2. Fallen_Angel 3. Kaczka90 4. Waldeczek 5. Szad 6. Xenion 7. Pawlox 8. Gronskyde 9. Soldado 10. Romek 11. Nanashi 12. Ewelincia 13. Bianconeri 14. Kidaro 15. Dracon 16. Makbet 17. kyou 18. Enoch 19. Mannorothu 20. Bambus 21.Tristis 22. Zemsta / Nessy 23. Wolfstein I to tyle, przez kilka dnia jeszcze można się zgłaszać. Nie gwarantuje, że opowiadanie będzie na miarę Pulitzera, aczkolwiek obydwoje będziemy się starać żeby było jak najlepiej Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie, skargi, pytania, zażalenia, opinie bądź coś innego niech śmiało piszę Pozdrawiam Wolf. Ps. Jeżeli przekręciłem czyiś nick, bądź zapisałem go po innej stronie mocy, niż chciałby być, niech też się odezwie.
 6. Witaj, Do tego co powiedziała dziewczyna, to chyba to samo o co chodzi soldado: Przystanek blisko domu, może oznaczać jakiś punkt zwrotny w twoim życiu, który właśnie rozpocznie się w domu, bądź impulsem, który je rozpocznie będzie ktoś z rodziny. Przynajmniej takie jest moje skromne zdanie, na ten temat Pozdrawiam Wolf.
 7. Witaj, Czyń wedle swej woli, będzie całym Prawem. Osobiście, zanim przejdziesz do jakichś paranormalnych tłumaczeń tego zdarzenia. Upewnij się, czy na pewno nie było możliwości, żeby same się otworzyły. Może za pierwszym razem nie zamknęłaś, albo nie zostały domknięte i przeciąg je uchylił, a ktoś widząc twoją reakcję zażartował Sobie. Może to dziecko uchyliło drzwi, albo po prostu lunatykowało ( w jakim jest wieku, o ile można zapytać?) Miłość jest Prawem, miłość podług woli. Pozdrawiam Wolf.
 8. Ja również podpinam się pod pytanie ryanwolfe, gdyż to może być dość znaczące, aż dziwni mnie to, że nie napisałaś tego wcześniej...
 9. Rozumiem, że chodzi Ci o wampiry energetyczne ? Jeżeli tak, to z pewnością są
 10. Witaj, Czyń wedle swej woli, będzie całym Prawem. Skoro bawimy się w detektywów polecam zapoznać się ze stroną www.bedfordshire.police.uk Można tam skontaktować się, z policją żeby wyciągnąć informacje na temat morderstw i tym podobnych, jeżeli jesteś zainteresowana, to możesz dowiedzieć się czy doszło do czegoś takiego w twoim lokum. Idąc dalej, z tego co piszesz teraz wszystko się uspokoiło, bo nie widzę nowych relacji z inwazji duchów. Tak z ciekawości moje pytanie, czy kupiłaś czarną świecę, albo w jakikolwiek sposób próbowałaś się "pomodlić" za osobą, która może cię/twój dom nawiedzać? Ewentualnie, czy zrobiłaś coś praktycznego żeby w jakikolwiek sposób oczyścić dom, albo pomóc przejść uwięzionej duszy, zakładając, że ona tam jest? (Oczywiście poza wypytywaniem ludzi i pisaniem na forum) Miłość jest prawem, miłość podług woli. Pozdrawiam Wolf
 11. Witaj, jeżeli się tego boisz, w Twoim umyśle tworzą się blokady. One nie pozwolą Ci doświadczyć oobe, jeżeli nie chcesz niczego doświadczać. Proponuję, na jakiś czas przystopować ze świadomym śnieniem, i spróbować sam zbudować mury, które będą bronić cię przed doświadczeniem oobe, nie jest to zbyt trudne jedynie musisz nauczyć dobierać słowa: Pierwsza zasada, przy tworzeniu jakichkolwiek blokad to afirmacja, powtarzaj sobie często, czego nie chcesz, albo co chcesz. Tylko musisz pamiętać o jednym mózg nie przetwarza słowa: "Nie", weźmy przykład: Nie myśl o kolorze niebieskim! Czytając, to automatycznie pomyślałeś o kolorze niebieskim, tak samo jest jeżeli chodzi o oobe. Jeżeli myślisz w kółko: "NIE chce oobe", "NIE chce tego doświadczać" to mózg odczytuje to jako: "chce oobe", "chce tego doświadczać". Więc, znajdź sobie coś co zastąpi słowo: "NIE" I to tyle, jak na teraz. Pozdrawiam Wolf.
 12. Witam, Hmm, znam pewne osoby, które nosiły na szyi stół runiczny, a z drugiej strony wiedźma i napis "Prognostikon". Dość mocno wyostrza intuicje. A co do kamieni, nie jestem zwolennikiem kryształu górskiego jako dobrego amuletu na cokolwiek (z wyjątkiem ochrony), ale moje stwierdzenie bierze się stąd, że jestem osobą dość mało systematyczną. A kryształ górski, dość szybko chłonie negatywną energię, dlatego często trzeba go oczyszczać (przynajmniej tak wynika z moich obserwacji), osobiście z tego powodu, że albo mi się nie chciało tego robić, albo zapominałem miewałem później małe problemy z energią, która przelała się z kryształu. Pozdrawiam Wolf.
 13. Witaj. Ja osobiście uważam, że mógł to być prosty paraliż przysenny. Oprócz znanej wszystkim formie przebudzenia w nocy w fazie Theta, występuje on również zaraz po przebudzeniu gdy mózg pracuje w fazie Alfa, gdy ludzki mózg jest jeszcze nie do końca wybudzony. To samo jakikolwiek ruch ręką mógł sprawić, że obraz zniknął, bo mózg wszedł w normalny tryb gdy poruszył go jakiś bodziec. Nie sądzę, żeby było coś "nadprzyrodzonego". Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, wtedy można zacząć myśleć czy jest to coś niezwykłego, że tak to ujmę. Pozdrawiam Wolf.
 14. Witaj, Czyń wedle swej woli, będzie całym Prawem. Zapraszam do zapoznania się z artykułem: sny-prekognicyjne-art-t4367.html?hilit=Sny%20Prekognicyjne Miłość jest prawem, miłość podług woli. Pozdrawiam Wolf.