• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

henio09

Użytkownik
 • Zawartość

  346
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O henio09

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 03.08.1994

Profile Information

 • Gender
 1. Temat na 5 stron, a czy nikogo nie zastanawia jaki interes mieliby ci żydo-masoni, działający z ramienia Rosji, którzy zatruwają atmosferę? Przecież nie chodzą w skafandrach, oddychają tym samym powietrzem co proletariusze. Truliby samych siebie w imię wyższych idei? xD
 2. ZP w formie xD
 3. Jeśli za dowody przyjąć zeznania rzetelnych świadków po LSD i ludzi, którzy zaliczyli śmierć kliniczną, to mamy masę dowodów
 4. Co za idiota xD Nie sory, panowie i panie adminowie, ale ten człowiek to kpina xD Ubranie nie determinuje płci, ale płeć determinuje ubranie i teraz uważaj, bo będziesz musiał trochę pomyśleć. Jeśli przygotowałeś się już mentalnie na ten wysiłek, to czytaj dalej: W dawnej Polsce nie do pomyślenia było, aby kobieta nosiła spodnie. Był to klasyczny przykład płci kulturowej odzwierciedlonej w ubraniu - mężczyzna nosi spodnie, a kobieta spódnicę. Nie powiesz mi chyba, że to zostało uwarunkowane przez biologię? Jeśli tak, to czemu w europie kobiety nie chodzą opatulone w czarne szmaty jak na wschodzie? Inne DNA?
 5. Co miałeś w szkole z czytania ze zrozumieniem? Przeczytaj kilka razy to co napisałem, to może jakieś informacje przedostaną się do głowy, mimo twojej odporności na wiedzę.
 6. Powinny istnieć filtry, które blokują permanentnie dostęp do internetu, "ludziom" (wolę określenie "zwierzęta") używającym sformułowania "ideologia g-ender". Ale wracając do tematu to tylko w Polsce słowu "g-ender" przypisało się jakieś dziwaczne ideologie, jakoby dzieci miały sobie wybierać płeć, co jest zupełnym idiotyzmem i zwyczajnym niezrozumieniem tematu. G-ender samo w sobie nie jest ideologią, a jedynie słowem, opisującym fakt. Tak jak wszyscy mamy płeć biologiczną, tak i istnieje jej kulturowa wersja, lapidarnie rzecz ujmując, odpowiadająca za to, że dziewczynki chodzą w sukienkach, a chłopcy w spodniach – i tyle. Polacy natomiast zachowują się na wzór małpki, która dostała banana – rzucono im słowo nacechowane seksualnością, którego się na co dzień nie używało, znane było raczej przez absolwentów studiów społecznych, entuzjastów tematu, itp. i od razu zawrzało bo ktoś mówi coś nowego na temat ludzkiej seksualności, a jako, że przeciętny Janusz jest przecież ekspertem w tej dziedzinie i doskonale wie, że „baba to baba, a chłop to chłop”, w takim wypadku należy g-ender uznać za nową i szkodliwą ideologię.
 7. Orwell - "Rok 1984"; "Folwark zwierzęcy" Huxley - "Nowy wspaniały świat" "świat zofii" Cialdini - "Wywieranie wpływu na ludzi" Chatelain - "Wysłannicy z kosmosu " (pierdoły na temat wierzeń związanych z Plejadianami - warto znać ) Freud - "Kultura jako źródło cierpień" Demarais - "Pierwsze wrażenie - jak nas widzą inni" Tony Buzan - "Pamięć na zawołanie" (multum systemów mnemonicznych) Anne Moir - "Płeć mózgu" James Randi (ten od miliona za udowodnienie umiejętności parapsychicznych) - "Däniken, tajemnica Syriusza, parapsychologia i inne trele-morele" Platon - "Eutyfron"
 8. Jest dokładnie tak jak mówi Aikanaro. Przeciętna żarówka świeci przez te 1000, czy 2000 godzin i później musimy kupić nową. Gdyby wszystkie były jak ta pierwsza Edisona, to przemysł żarówkowy ległby w gruzach. Długowieczne żarówki miałyby prawo bytu w świecie, gdzie liczy się wykorzystanie jak najdłużej dany produkt, by nie trzeba było produkować nowego. U nas niestety ważniejsze są pieniądze.
 9. Zapoznając się z charakterystyką starotestamentowego Boga, bez trudu można go porównać do dyktatora w totalitarnym państwie. Absolutnie nie dziwię się Lucyferowi. Kto chciałby zamieszkiwać przez wieczność niebiańską Koreę Północną?
 10. Gdyby ktokolwiek potrafił cokolwiek przesuwać siłą woli, to albo byłby zbyt zajęty wydawaniem miliona dolarów, które dostałby z fundacji Jamesa Randiego, albo bałby się o tym pisać. W obu przypadkach temat wypalony.
 11. Wiem, że jakaś nastka pisze o swoich "mocach" żeby jej rosło ego, a wy je pompujecie wierząc w te brednie. Insitre, wyobrażone przyssawki? Serio?
 12. Wizualizacja = wyobraźnia. Jakieś inne "dowody" na to, że faktycznie pobierasz od ludzi energię?
 13. Mi czasami piszczy w uszach, ale bardziej skłaniałbym się ku zmianom ciśnienia, aniżeli mrocznym mocom z tabliczek wyprodukowanych w Chinach.
 14. A jak wygląda takie pobieranie energii? Masz duchową ładowarkę, którą aplikujesz w ofiarę? Proponuję specjalistyczne leczenie, zamiast rozterek moralnych.
 15. Sytuacja jest podobna jak w przypadku szukania chorób w internecie. Idziesz z bolącym gardłem do lekarza i mówisz mu, że to może być rak tarczycy, bo czytałeś, że tak się objawia. A co do wyjaśnienia tego zajścia, to przedmówcy wyczerpali temat, pisząc "paraliż senny".