• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Draxios

Użytkownik
 • Zawartość

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Draxios

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 21.02.1995

Converted

 • interests
  Niezidentyfikowane Obiekty Latające, Obce Formy Życia
 • occupation
  Uczeń Gimnazjum
 • location
  Chojnów
 1. YEAH ! Dziecko będzie się mogło pochwalić ojcem Papieżem.... Nawet dobrze że koniec z tym co ten niby celibat daje im JEDNO WIELKIE NIC ( sorka bycie prawiczkiem do końca życia oh ) I jak tu przetrwać w 21w. bez zabawy z ręką na ich miejscu ;] Szacun....
 2. To tacy jak by FANI religii. Tak samo jak ktoś za kilka milionów kupił Chipsa o wizerunku króla POP. Przesadzają bo nawet myślą ze to znak boży ah.
 3. Nie każdy człowiek się boi lecz są tacy co na samą myśl dostają drgawek. No i jak tu się nie bać jak co drugi film o UFO jest o ( atakach, operacjach, morderstwach, prób opanowania Ziemi ) Jak UP napisali człowiek boi się nieznanego tak jak kiedyś bali się pływać cały czas prosto bo myśleli że spadną.
 4. Hmmmm coś w tym może być ale ta ''Czarcia łapa'' mogła być nabazgrana przez człowieka który chciał rozgłosu Zamku w Lublinie.
 5. E tam w biblii napisano.... kilku ludzi ją spisało ( dla was oni są pro elo elo mada faka ) i to ma znaczyć że tak będzie ? Skąd pewność że nie kłamali może zrobili wam Prima Aprilis ;] To że nie będziemy się tego spodziewać jest mało prawdopodobne bo jak UP napisał każdy z nas o tym myśli i w tej chwili może być kilka tysięcy czy miliony ludzi. Puki co siedźmy grzecznie i czekajmy na 2012 jeżeli nic się nie stanie nie martwcie się szybko ktoś zrobi nam kolejny próbny koniec świata.
 6. ''3. Alternatywną formą powyższego punktu jest uznanie że Boga nie ma, wierzysz jednak w istnienie życia po śmierci. Wg. ciebie na świecie istnieją tylko duchy, które po śmierci uwalniają się z ciała. (Spirytualizm)'' Boga nie ma !! Duchy są !! - Moje skromne zdanie.
 7. Jak byś jeszcze napisał dlaczego tak myślisz było by git Nowa era hmmm szczerze w to wątpię gdy patrzę na stan naszej planety co najwyżej nawrócenie jak pisałem wcześniej.
 8. Taaaa powiem tyle: Ludzka wyobraźnia nie zna granic.
 9. Dokładnie jak powiedział Miller ale nie mam co do tego pewności bo nikt z ludzi tego nie wie i jeszcze długo nie będzie. Wyobrazić sobie nasz układ słoneczny w całym kosmosie to jak wioska w Polsce. Obce cywilizacje może wiedzą na ten tema t więcej ( posiadają statki o prędkości świetlnej ) w danej chwili mogą przemieścić się z jednego miejsca na drugie ( nie, nie z Ziemi na koniec kosmosu ) np. Księżyc lub planetę podobną do naszej tylko że bardziej zaciemnioną ( ci co powinni wiedzieć, wiedzą dlaczego ONI prawdopodobnie mieszkają na ''ciemnej planecie'' ). Kilkaset lat i może będziemy wiedzieć więcej a może będziemy kręcić filmy w kosmosie już jest planowane zbudowanie bazy na Księżycu a pomyśleć tylko co będzie potem hmmm
 10. Czemu od razu demony ? Zbłąkane dusze mogą chcieć od ciebie pomocy lub czegoś innego.... I twój dom lub te miejsca nie mają szokującej przeszłości hmmm morderstwa, gwałty itd. ? Pogadaj z ludźmi zajmującymi się odpędzaniem duchów.... @Trykor jak toś ci uwierzył to go wyśmieję...
 11. Na upierdliwego człowiek potrafi znaleźć wszystko od tego jak skończy się nasz świat po satanistyczne znaki na mapach.... Majom i innym prorokom ( nie mylić z wyznawcami Jezusa ) mogło chodzić o oczyszczenie świata hmmm życie na nowo, lepsze jutro jak byśmy wkraczali w kolejny etap życia ( lepszy ). Nikt nie wie czy to będzie koniec czy nawrócenie ( nie, nie ateistów i satanistów ) ludzi naszego podejścia do życia do wszystkiego co nas otacza... @ Fisher podmienili cię w szpitalu. Czym podpieram swoją teorię ? Niczym po prostu mi uwierz. To co napisałeś było bez sensu... @Panie UP a skąd taka pewność co !?
 12. Coś co daje do myślenia chrześcijanom: Skąd jest bóg ? Jeżeli jest ktoś musiał go stworzyć a może sam się stworzył ? Ok to było głupie a więc bóg już był tak, ale jeżeli on od tak już był to dlaczego Ziemia i cały kosmos nie może istnieć od tak tylko musiał go bóg stworzyć ? No nie jakiś chrześcijan odpowie na to pytanie ha na te pytani ( a ). PS. Człowiek nie potrafi tego zrozumieć więc przypisuje to BOGOM np. naszemu, kiedyś bogom olimpu itp.
 13. Szansa, że kiedyś odwiedziłeś statek obcych: 54 % Taaa wiedzialem że wyjdzie polowa ;]
 14. To nie dziala jedyny sposób który uda się na 25% jest taki żeby skoczyć z mostu jak się zabijesz to nie odpowiadam za to bo to jest te 75% że się nie uda...
 15. A niby dlaczego to że Bóg istnieje jest też zbyt piękne by bylo prawdziwe a więc go też nie ma... I dlaczego jesteś pewien że to pic na wodę skoro to może istnieć Tak samo jak byś Starożytnym Rzymianom powiedzial że ktoś ich pokona też by ci odpowiedzieli '' To zbyt piękne... '' A ona w ogóle nie musi dawać Nieśmiertelność i jeżeli ktoś tak powiedzial moglo mu chodzić o to że ma jakieś dzialanie lecznicze albo można żyć dużej...