• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Kaplanka

Zasłużony dla ZP
 • Zawartość

  1585
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O Kaplanka

 • Tytuł
  Zasłużony dla ZP
 1. To ciekawe czy ode mnie sąd zażąda takiego potwierdzenia, dowiem się o tym niedługo.)
 2. Chętnie ale jak wrócę do domu i będę po artroskopie żaden problem.wieje u nas śniegiem wczoraj było biało dzisiaj pada deszcz zwariować idzie.rehabilitacji ciąg dałzy, i mam zamól na pisanie pracy muszę wziąć się w garść i trochę podziała, ale zdrowiej strony wola wspaniałe stulecie wieczorami tutaj coś robić trzeba.
 3. Ajka juz dawno pisałam do ciebie pora zakończyć nasze kłótnie nie szkoda tobie tej znajomości? Jestem gotowa dać jeszcze jedna nam szansę, a ty przemysł ta propozycje.mozesz zawsze się do je odezwać czy na fb czy na gg jedyne czego nie robie to już nie wróżę oddałam karty lepszym.
 4. Czasem uda mi się wejść na forum raczej bardziej z przyzwyczajenia niż z tego,ze ono istnieje.no cóż praca dyplomowa i po pracy prawdopodobnie praca w szkole jako wykładowca zobaczymy, na razie wstępne propozycje które rozważam. Pod tym względem ajka miałaś rację brane dalej w to co zaczęłam z dużymi sukcesami.
 5. Tak jak ujęłam risto nie twój problem, o tym wiedzą najbliżsi z którymi mam kontakt przez tą stronę ty do nich nie należysz i nigdy należeć nie będziesz pozdrawiam.
 6. To już nie twój problem RIsto. Pozdrawiam
 7. Więc nadeszła pora na pisanie mojej pracy dyplomowej.Dedykuje ją dwóm osobom najbardziej ze mną związanym mianowicie awareness za to,że pojawiała się w tym bardzo odpowiednim dla mnie momencie naprostowala moją wiedzę, dawała wskazówki oraz,że miała do mnie bardzo dużo cierpliwości. Ale alessandrze za to ze wspierała mnie w dążeniu do osiągnięcia moich celów, oraz za to,że ee mogłam praktykować na niej praktykować reiki.
 8. To może odwrócę pytanie skoro Bóg jest jeden to skąd nagle wzięła się Trójca święta i jak to się ma do monoteizmu.Skoro tematem jest wiara w jednego Boga, to dlaczego nagle pojawiły się dwie kolejne postacie.
 9. Niedawno odkryte przeze mnie pagan folk utwory:
 10. Jarema a jak brzmią na żywo cudnie:
 11. witam rozgość się na naszym forum
 12. Dobra ktoś nie był na tej lekcji ortografii
 13. A mówią,że uczą dzieci języków w szkole
 14. Wypocznij, ale za nim do tego przejdziesz porozmawiaj z osobami z którymi jesteś skłócony zamknij pewne tematy, ale nie na zasadzie wyrzucę je do kąta tylko stań na wysokości zadania i rozmawiaj z odpowiednimi ludżmi.Wiele spraw się wyjaśni.Pogódż się ze sobą i trochę wyluzuj, zobaczysz, że świat nie jest taki zły i nie byt w nim rządzi.