• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

soldado

Użytkownik
 • Zawartość

  4049
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O soldado

 • Tytuł
  Advanced Member
 1. Wiem, że to trudne, ale dasz radę
 2. Oczywiście, bo już to robisz Słuchaj zawsze swojej intuicji i pomagaj zawsze temu, kto najbardziej tej pomocy oczekuje. Postaraj się wyeliminować strach, zapanuj nad nim. Strach w prostej drodze poprzez gniew prowadzi do nienawiści, dlatego musisz go wyeliminować
 3. Wizje, odczucia, uczucia, myśli telepatyczne, zjawiska fizyczne... Odczuwamy to wszystko wręcz każdego dnia. Wokół Ciebie jest wiele duchów, które w ten sposób chciało Ci przekazać to, co najgorsze.... To stuknięcie było dodatkowo po to, żeby Cię wybudzić i żebyś wiedziała, tak samo jak ten potwór,że to ważne.
 4. To skutek tego, że założyłaś ten temat Podświadomie dla siebie, efekt ten sprawił, że założyłaś ten temat i w nim chcesz odpowiedzi. Słuchaj zawsze swojej intuicji. To pierwsza myśl, którą masz na jakikolwiek temat Intuicja, wyobraźnia i sumienie pochodzą z głębi Twojej duszy. Właśnie w ten sposób dadzą upust Twoje doświadczenia, które masz z poprzednich wcieleń. Jak myślisz... Dlaczego od samego początku nie tolerujesz, czujesz wręcz niechęć do niektórych osób, chociaż ich tak naprawdę nie znasz ? A inne od samego początku lubisz, chociaż jakby się tak zastanowić, to nie wiadomo za co ?
 5. Ten potwór był po to, żebyś zapamiętała ten sen, bo jak widzisz, był on dla Ciebie ważny. Wielokrotnie się z tym spotkałem. Medium to dar, nie klątwa. Musisz otaczać się pozytywną energią, pozytywnymi osobami, bo jak wiesz od tych osób negatywnych za szybko wszystko chłoniesz
 6. Tak myślałem Twoja Dusza pragnie wszystkiego tego, co duchowe i nie chodzi tutaj tylko o OOBE Coś Ci napiszę. Masz ogromną wiedzę, która jest w Tobie. Ona wynika z Twoich wcześniejszych wcieleń. Dlatego dążysz do wszystkiego tego, co duchowe.
 7. Witaj Chyba jednak z tego co opisujesz nie udało się. Idź spać i nastaw sobie budzik na dzwonienie za dwie godziny... Gdy się obudzisz znowu sobie nastaw budzik na dzwonienie za dwie godziny i tak kilka razy... Gdy w ten sposób wymęczysz swoje ciało, to osiągniesz w krótkim czasie oobe. Bardzo mnie ciekawi jednak , dlaczego chcesz ten stan osiągnąć ?
 8. hej Z tego co opisałaś wynika, że masz dar medium. Nadto ten dar bardzo dobrze wyczuwam. Poprzez sny mamy kontakt ze zmarłymi, bo wtedy mają oni najlepszy do nas dostęp. Nasze ciało jest ogranicznikiem, które ogranicza nas do odczuwania tylko tej rzeczywistości. Gdy ten ogranicznik jest wyłączony- nasze ciało śpi, wtedy mają bardzo dobry dostęp do naszego Ducha. Masz ten dar od urodzenia. Musisz ten dar zrozumieć, musisz zrozumieć kim jesteś. Dostajemy ten dar głównie po to, żebyśmy mogli pomóc innym. ,,darmo dostałaś, darmo dawaj'' Te zdolności raz są mocniejsze, a raz słabsze tak jak piszesz. Modlitwa ma ogromną moc. Wyczuwam, że masz bardzo dobrą intuicję. Dużo wiesz, jeszcze więcej się domyślasz, ale tak naprawdę szukasz na to wszystko potwierdzenia Pozdrawiam Cię serdecznie
 9. Nikt się z nami nie ciaćka i wiele osób jest ,,powoływanych'' z naszych roczników...
 10. On nie przeszedł dalej. Jest w pętli czasowej, tzn. wielokrotnie odtwarza różne sytuacje ze swojego życia. Wiele z nich jest związane z Tobą, dlatego możesz to wychwytywać. Jest tak jakby we śnie, nie wie, nie zdaje sobie sprawy z tego, że umarł.
 11. Możecie pomóc tej dziewczynce na pewno nie wyrzucając jej. Żadne egzorcyzmy nie wchodzą tutaj więc w grę. Trzeba więc zrozumieć sytuację, w której znalazł się ten duch. Najprostszą metodą jest modlitwa za jej dusze i msza w jej intencji... Jednak myślę, że po wielu modlitwach bezinteresownych z waszej strony, jej to bardzo pomoże, jej dusza nabierze większą świadomość i w rezultacie zbliży się bardziej do ,,drugiej strony'', a Oni ją już przekonają i doprowadzą w inny wymiar egzystencji... Odnośnie Twojego pytania. Nie muszą martwić się duchem, a duch Mamy i Babci jednoznacznie wskazuje na to, że mamy do czynienia z nie świadomym niczego dzieckiem i tak należy się z tą Duszyczką obchodzić. Przepraszam, że teraz dopiero odpisuję.
 12. Możecie pomóc tej dziewczynce na pewno nie wyrzucając jej. Żadne egzorcyzmy nie wchodzą tutaj więc w grę. Trzeba więc zrozumieć sytuację, w której znalazł się ten duch. Najprostszą metodą jest modlitwa za jej dusze i danie na msze... Jednak myślę, że po wielu modlitwach bezinteresownych z waszej strony, jej to bardzo pomoże, jej dusza nabierze większą świadomość i w rezultacie zbliży się bardziej do ,,drugiej strony'', a Oni ją już przekonają i doprowadzą w inny wymiar egzystencji... Odnośnie Twojego pytania. Nie muszą martwić się duchem, a duch Mamy i Babci jednoznacznie wskazuje na to, że mamy do czynienia z nie świadomym niczego dzieckiem i tak należy się z tą Duszyczką obchodzić. Przepraszam, że teraz dopiero odpisuję.
 13. Odczucia m.in. strachu, nieraz są przekazywane przez duchy osobom, które są na tyle wrażliwe, żeby je odebrać. W tym domu jest duch dziewczynki, dlatego śniłeś, że ona płakała na łóżku piętrowym, a to, że powiedziałeś o tym swojej mamie i ona to potwierdziła we śnie, miało Ci dać do myślenia, ze jest to w istocie prawda i duch tej małej dziewczynki tam jest naprawdę. Duchy bardzo często przekazują o 3:00 w nocy , albo po tej godzinie. Nieraz potrafią o tej samej godzinie z rzędu kogoś wybudzać. Robią to wszystko po to, aby uwiarygodnić kontakt - także ma to jak najbardziej znaczenie. Jeśli chodzi o przekazy, to nie jest zwykła rozmowa. Odbieramy wizje, telepatycznie myśli, odczucia , uczucia... Dlaczego Ciebie wybrał duch ? Myślę, że dlatego, że jesteś jedyną osobą, z którą on ma styczność, poprzez Twojego kolegę, a która ma szanse na zrozumienie go w bliższej, bądź dalszej perspektywie. Widać ten Twój kolega nie kontaktuje się z nikim oprócz Ciebie, kto jest chociaż trochę otwarty na tamtą stronę... Pochówek - zawsze jest związany z zamknięciem jakiejś sprawy. 5 miesięczna córka - zamknięcie sprawy jest związane z dziewczynką. Uwidoczniona jest jego córka - to dlatego, ze ma do czynienia z małą dziewczynką i ,,druga strona'' chce, żeby traktował ducha tej dziewczynki tak jakby miał do czynienia z własną córką. Ten duch dziewczynki jest całkowicie zdezorientowany, nie ma na niego wpływu z ,,drugiej strony'', jest ,,między światami'', dlatego chcą, żeby ktoś jej pomógł z naszej strony. Sprawa jest o tyle trudna, że chodzi o ducha niczego nie świadomej małej dziewczynki. Chodzi o pokierowanie, dalej już ją przejmą.
 14. Interesuje mnie to, co Ty w związku z tym doświadczasz. Coś mi mówi, że nie napisałaś wszystkiego, masz przekazy, jeśli chodzi o intensywne telepatyczne myśli, które odbierasz, być może i wizje. Nadto masz z tym związane sny. Duch, bo doskonale wiesz, ze mamy z nim tam do czynienia, z pewnych względów wybrał Ciebie, abyś pomogła w tym problemie. Ok. napisałaś na tym forum i chwała Ci za to, ale pisz wszystko...
 15. Na pewno był to tylko pies. One zawsze o 3 nad ranem się tak zachowują A tak na poważnie. Obok Ciebie jest bardzo inteligentny, negatywny byt, który ma na Ciebie wpływ od wielu już lat. Nazwij go jak chcesz, napiszę tylko, że nie jest to zwykły duch. Jego ogromnym sukcesem jest fakt, że myślisz, że nad wszystkim masz kontrolę, myślisz, że nad wszystkim panujesz. Zna Twoje obawy, lęki, słowem zna Twoje słabe strony i fakt, że boisz się o dziecko. Myślę, że zaatakuje i się nim posłuży. Będziesz miał myśli np. takie, że jak czegoś nie zrobisz, albo jak coś zrobisz... to dziecku coś się przydarzy. W ten sposób będzie Cię szantażować i myślę, że w dalszej perspektywie przejmie nad Tobą większą kontrolę. Wtedy już będziesz to zauważać, ale bardzo trudno będzie Ci coś z tym zrobić. Czeka Cię utrata rodziny - tego co najbardziej kochasz. Tego typu byty są bardzo zaborcze. Jesteś obecnie na rozdrożu. Najgorsze jest to, że postawiłeś już krok w niewłaściwą stronę i nie za bardzo chcesz się cofnąć. Zrób dla siebie, dziecka, swojej rodziny krok wstecz, tzn. przestań myśleć, że nad tym panujesz i sobie z tym poradzisz, a potem zrób krok w drugą stronę. Zrób krok, który zaniechałeś - poddaj się egzorcyzmowi. Napiszę, że nie jesteś medium od urodzenia. Pewne rzeczy doświadczasz od wielu lat, bo je sam sprowokowałeś. Byłeś zafascynowany drugą stroną, ale w Twoim przypadku nie jesteś w stanie nad nim zapanować w dłuższej perspektywie czasu.