• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Jędras

Użytkownik
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Jędras

 • Tytuł
  Advanced Member
 1. Jeżeli miałoby to związek z tym, co Ci się przydarzyło to zapewne przyjaciel tego gościa nie powiesił się tylko ktoś mu w tym pomógł, w końcu ten głos prosił o nie robienie mu krzywdy. Zresztą myślę, że samobójcy raczej wybierają bardziej niespodziewane momenty na to, żeby się zabić niż wyjście za potrzebą do lasu.
 2. W magię jako taką nie wierzę, myślę, że wszystkie fenomeny dotyczące energii PSI itp. wynikają jedynie z tego jak silny jest umysł i wola człowieka a nie z rytuałów i różnych zaklęć czy formułek.
 3. Last Air Bender też o tym kiedyś chyba słyszałem. Możliwe, że ten jogin o którym ostatnio było dość głośno(nie pamiętam jak się nazywa), który chyba od 20 lat żyje bez jedzenia też to opanował.
 4. Ciekawe. Mnie najbardziej dziwi, że fragmenty księgi przekazali chrześcijanie według których magia to zło wcielone chociaż ponoć można stwierdzić, że religia chrześcijańska zawiera elementy białej magii.
 5. Biokinezę zapewne opanowali częściowo niektórzy jogini i buddyjscy mnisi, niektórzy z nich ponoć żyli po 200 lat, ale żadnych mocnych dowodów na to nie znam.
 6. Russian, niespecjalnie chce mi się wierzyć w historie o Reptilianach, aczkolwiek to dobry materiał na książkę SF i chyba dawno już wyjaśniono, że Protokoły Mędrców Syjonu to fałszywka sporządzona o ile się nie mylę przez carską ochranę, nie pamiętam niestety w jakim konkretnie celu.
 7. Gdzieś kiedyś czytałem, że w pewnej hinduskiej(?) księdze opisana była metoda na samospalenie, ale niestety tytułu jak i dokładnej "instrukcji", nie jestem w stanie przytoczyć. Pamiętam jedynie, że kluczem do opanowania tej metody,była oczywiście medytacja. Wierzę, że jest to możliwe.
 8. Niezbyt chce mi się wierzyć w istnienie kosmitów, ale nurtuje mnie jedna sprawa: jeżeli mają aż tak wysoko rozwiniętą technologię, że nie stanowimy dla nich żadnego zagrożenia, a ponoć obserwują nas od bardzo dawnych czasów to dlaczego jeszcze się nie ujawnili ani nas nie zaatakowali?
 9. Bardzo ciekawy artykuł. Widzę tu powiązania z Biblią jeśli chodzi o jajo, które zadygotało 7 razy, wprawdzie Bóg stwarzał świat 6 dni a siódmego odpoczywał, ale ta liczba pojawia się w obydwu wersjach. Skojarzenia z Biblią wywołuje u mnie też ich wytłumaczenie śmiertelności ludzi jako kary za złamanie zakazu przez pierwszych ludzi. Zresztą, gdyby się uważnie przyjrzeć to wiele kultur na świecie łączą podobne lub nawet te same motywy.
 10. Kiedy jeszcze byłem katolikiem byłem w podobny sposób przywiązany do mojego szkaplerza, nie zdejmowałem go nawet do kąpieli, podobnie jak w przypadku uriela czułem się bez niego jakiś dziwnie wybrakowany.
 11. Myślę, że schizofrenia to po prostu choroba a obrazy które widzą schizofrenicy to jedynie halucynacje, ale nigdy nie wiadomo jak jest naprawdę. DaVinci, to całkiem ciekawa teoria z tym zamykaniem czakr, ale co do opinii o schizofrenii w drugim fragmencie się nie zgadzam, poza tym odstawienie leków przez chorego mogłoby w niektórych przypadkach doprowadzić do groźnych zachowań.
 12. Nigdy Faktora X nie czytałem, ale polecam czasopismo "Enigma", chociaż niektóre artykuły w nim wydają się być rodem z "Faktu".
 13. Nie oglądałem ale i tak myślę, że to pewnie fake jak Czwarty Stopień(moim zdaniem bardzo dobry).
 14. W sumie ta teoria zdaje się być całkiem logiczna, ale czy za pomocą Facebooka dałoby się pozyskać szczególnie ważne dla wywiadu informacje? Nie sądzę.
 15. Myślę, że to jest możliwe, ale w przypadku naprawdę olbrzymiej siły woli. Wierzę w moc ludzkiego umysłu.