• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

zjawam

Użytkownik
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O zjawam

 • Tytuł
  Advanced Member
 1. miałem też przypadek z takimi właśnie "światłami", przelatywały one co noc, tylko później się okazało, że to był zwykły sterowiec
 2. rok 2012 może być końcem ale nie koniecznie świata , może być początkiem 'nowego świata' i nowych technologii i zmiennego poglądu na całokształt , świat otaczający człowieka i jego życie codzienne.
 3. Z całą stanowczością zgadzam się z Pawloxem .Tylko jeśli chodzi o żródło informacji, podaje ono niedokładne informacje , a półprawda nie jest prawdą.
 4. Gwiezdne dziecko i Roswell to dwie inne rzeczy, które mogą się wydawać podobne. Ja natomiast jestem zadania, że gwiezdne dziecko było jednak hybrydą, ale nie można stwierdzić tego w 100%, oczywiście na dzień dzisiejszy, przy ówczesnych środkach badań. A jeśli chodzi o Sumerów to wszystko jest możliwe, mogli być "wykorzystywani" przez kosmitów.
 5. Anunnaki mieli przybyć 12 planety", to może mieć związek z rokiem 2012, dlatego iż Anunnaki rzekomo pochodzą z Nibiru. Jeśli chodzi o gwiezdne dziecko to jest wiele różnych powodów i przekonań, ale moje zdanie jest takie, że jednak jest to hybryda i nikt mi nie powie że tak nie może być. Chociaż rok 2012 jest już blisko to przekonamy się jak jest naprawde i czy Anunnaki naprawde istnieją. A i jak napisał(a) Meshu: Za niedługi okres skończą się surowce i ROPA. Jak powiedział Phil Shneider że będą nam wciskać kit, że skończą sie surowce ..... nie jest to prawda, chodzi tylko o to że tego jest w dostatku, ale nie tylko my z nich korzystamy.
 6. posiadam większość numerów Faktora x , ale nie na sprzedaż //Fox Moulder: Za kolejny post,typu "mam,ale nie sprzedam" będzie warn.
 7. rok 2008 , dobra wiadomosc : http://davidicke.pl/index.php/filmy/42- ... ntion.html
 8. http://davidicke.pl/ obejrzyjcie 'Phil Schneider - Area 51' . Tu są odpowiedzi na niektóre pytania i rzeczy które się tam dzieją.
 9. Ej Lincoln; ta gazeta to FAKTOR X, mam tego prawie wszystkie numery. :| A poza tym tymi zjawiskami interesuje się od 9 lat.
 10. Zgadzam się z Proof; nie wiem czy słyszałeś(aś), nie pamiętam w którym roku to było. W pewnym miasteczku dwóch facetów robiło porządki w stajni i w pewnym momencie zauważyli bardzo mocną łunę światła i obiekt unoszący się kilka centymetrów nad ziemią, wyszły z niego dwie istoty bardzo podobne do ludzi, które przekazały im telepatycznie, że przyleciały ostrzec mieszkańców tej planety przed istotami, które są dzisiejszymi szarakami, przekazali również, że nie warto podtrzymywać z nimi sojuszu. To nie jest bajka na dobranoc, te historie przeczytałem w pewnej gazecie i nie zamierzam z tego powodu być wyśmiany.
 11. Do Seba123; ludzie są za głupi, żeby to zrozumieć, śmieją się gdy usłyszą o ufo, a rząd gdyby to ujawnił zostałby po prostu wyśmiany przez ludzi. Wyobrażacie to sobie, polski rząd ujawnia że jest w posiadaniu ufo, jak to brzmi na pierwszy rzut oka, albo ucha (jak kto woli), brzmi to po prostu banalnie. W Polsce, jak i wielu innych krajach istnieje średniowiecze jeśli chodzi o tematy ufologiczne i nie sądzę, że ludzie od razu w to uwierzą. Myślę, że jeśli byłaby taka możliwość, zrobić to stopniowo, ujawniać te informacje powoli i ograniczoną ilość, wtedy się ludzie do tego przyzwyczają.
 12. Ja myślę, że dobre jest poszukiwanie nowych planet np. ze względu na różne minerały i surowce , a jeśli chodzi o kosmitów to żeby ludzie nie podali ręki niewłaściwym stworzeniom i nie pomylili się, bo wtym trzeba jednak uważać. Osobiście twierdze, że kto chce coś znależć to znajdzie, ale żeby nie znalazł czegoś za co póżniej będziemy żałować.
 13. Ta sprawa dotycząca tego kosmity , to przecież , chyba nie są od nas więksi , to zależy skąd pochodzą , ale nie wiem czy ten kosmita akurat był inteligentny , czyli realistyczny , musze zgodzić się po raz drugi , tym razem z Ignorant , dlatego, że kto o zdrowych zmysłach robi taką rzecz z filmem , który całkowicie zmienia postać rzeczy, mam na myśli codzienność. A jeśli chodzi o film to ja akurat jadłem śniadanie :| :roll: :?
 14. zgadzam się z całą stanowczością z Mati95 bo ten kosmita nie jest "prawdziwy",i nie pokazany w całości i kto wie czy tam nogi wogóle są , a jeśli chodzi o ten czarno - biały film to może być oryginał ale nie do końca chce mi się w to wierzyć , kto by przemycił tak ściśle chronione dokumenty , zwłaszcza na ziemi jest to poprostu niemożliwe a tym bardziej w naszych czasach. Z resztą w strefie 51 już nieprowadzi się badań nad ufo , zostały one przeniesione , może do Dulce , albo ch**lera wie gdzie (sorka za wulgaryzm).
 15. województwo kujawsko-pomorskie jest to województwo w którym najczęściej widuje sie ufo itp. itd. , (a tak nawiasem mówią sam niedawno udało mi się zauważyć ufo , chociaż z dużej odległości i dość przypadkiem , dodam tylko że w nocy). Jeśli chodzi o obiekt wymieniony w tekście to niestety powiem że ufo to ufo czyli niezidentyfikowany obiekt latający, który jest pojazdem nie stwożonym przez człowieka i nic więcej nie mogę o tym powiedzieć. Może jak ktoś zwas znajdzie w necie informacje o polskich incydentach (chociaż będą trudności) , to niech zobaczy że w polsce może być miasto nazwane przez ufologów "polskim roswel".