• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

WALDECZEK

Użytkownik
 • Zawartość

  1211
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O WALDECZEK

 • Tytuł
  Advanced Member

Converted

 • interests
  "Tam gdzie jest miłość, tam nie ma miejsca na szatana"
  ks. Piotr Glas. egzorcysta.
 • yahoo
  waldiarleta
 • location
  Łódź
 1. Wygląda to ciekawie. Widać tylko gwiazdy i COŚ, co jest bardzo uprzejme, bo kręci się na wszystkie strony. To chyba nadchodzi nowa jakość w kontaktach z nieznanym. Zaliczam do to jako fejk.
 2. Myślę, że dobrze jest wiedzieć co kryje się pod pojęciem chemitrails. Tu mamy tylko latające samoloty, których smugi znikają dość szybko.
 3. Siedzę w temacie egzorcyzmów parę dobrych lat i widzę tutaj tylko wkręcenie sobie, coś się dzieje. To, że denerwuje cię radio maryja to jest jak najbardziej pozytywny objaw i nie podciągam tego pod opętanie . Piszesz dalej, ze nie masz problemu z modleniem się i tu jest to najważniejsze. Raczej na egzorcyzmy się nie zakwalifikujesz, najwyżej na psychologa.
 4. Samouzdrawianie Zarys ogólny cz.1. Opiszę jedną z prostszych metod nadających się do samoleczenia. Wybieramy sobie wygodne miejsce. Może to być dość twardy tapczan lub krzesło z oparciem. Fotel jest za miękki i nie mielibyśmy prostego kręgosłupa. Jeśli wybierzemy tapczan to najlepiej pozycja leżąca na plecach. Nie krzyżujemy nóg, ręce powinny być wolne. Przykrywamy się kocem, aby było nam ciepło. Jeśli wybierzemy pozycję siedzącą, również pamiętamy o niekrzyżowaniu nóg. Siedzenie na krześle ma również swoje plusy, bo ułatwia nam orientację w przestrzeni. Niezależnie od pozycji jaką przyjmiemy, wyciągamy ręce w górę i zamykamy oczy, aby się nie rozpraszać. Wyobrażamy sobie, że sięgamy do centrum kosmosu i wykonujemy półkoliste ruchy (zgarniające energię), następnie sprowadzamy tę oczyszczającą nas energię do czakramu koronnego (znajduje się na czubku głowy). Można sobie wyobrazić, że w naszych dłoniach trzymamy wielką sieć, którą zgarniamy energię. Nasze dłonie przesuwają się w niewielkiej odległości od ciała, aż do końców stóp. Powtarzamy te ruchy kilkanaście razy i kiedy uznamy, że wystarczająco oczyściliśmy się z chorobotwórczej, zastałej, zbędnej i niepotrzebnej energii, możemy przystąpić do sprowadzania energii uzdrawiającej. Oczywiście niepotrzebną nam już energię wpuszczamy do ziemi. Energię uzdrawiającą sprowadzamy tak jak wyżej opisałem (z intencją, że jest to energia uzdrowienia), wprowadzamy ją do naszego ciała i rozprowadzamy od czubka głowy aż do stóp. Czynimy to tak długo aż uznamy, że na dzisiaj wystarczy. Technika ta jest pomocna przy drobnych, niewielkich blokadach energetycznych. Do oczyszczenia np.: wątroby, trzustki czy też kręgosłupa trzeba użyć trochę innych metod, które niebawem(mam nadzieję) opiszę.
 5. Dzisiaj już jest trochę późno, jutro pomyślimy co zrobić i jak pomóc. I to jest racjonalne myślenie .
 6. Zawsze znajdą się ludkowie lepiej wiedzący od ciebie co w twoim życiu się dzieje. Zwykle są to młodzi ludzie, którym pan na fizyce powiedział, że takich rzeczy nie ma. Tak dzieje się do momentu, aż sami nie doświadczą czegoś niewytłumaczalnego. Wtedy potajemnie piszą na pw prośby o ratunek i zwykle zmieniają forum, bo tu juz są przynajmniej w moich oczach spaleni. Wracając do tematu. Potrzebuję jeszcze informacji jak często twoja dziewczyna widzi tę postać i czuje ten ohydny zapach.
 7. To chyba jest dobry trop. Zwykle oczyszczanie okazuje się skuteczne i nie potrzeba powtarzać zabiegu. Bardzo możliwe, że jest w posiadaniu jakiejś rzeczy z tego cmentarza lub - i tu wersja gorsza - uprawia (wyznaje) jakieś mroczne rytuały.
 8. Jarema vel wilczarz - ty chyba przybyłeś niedawno na planetę Ziemia i nie wiesz, że tu w Polsce był komunizm. Takie łączenie się w związki przed obroną K K nazywało się Polska zjednoczona Partia Polityczna. Łyk historii może cię uzdrowić i nie będą cię dręczyć takie dylematy.
 9. Ostatnio nie często bywam na forum, to nie bardzo wiem co piszesz na sb. Widzę po twarzy i ubiorze, że masz dość sztywne zasady i jesteś ich pewien. Czy są one dobre i prawdziwe, to już inna sprawa. Na temat używek nie wypowiadam się, bo to już twój styl życia. Chociaż jak zmienisz styl ubierania i poluźnisz trochę ten gorset przekonań szczelnie zamknięty ( symbolizuje go ten sweter zasunięty pod samą brodę ), to i zmieni się twoje życie .
 10. Temat jest bardzo wrażliwy i... To, że ten symbol został zhańbiony przez nazistów to wiemy wszyscy. Przed II wojną światową swastyki używały nasze wojska stacjonujące w rejonach górskich i wtedy było to cacy. Czy jest możliwe, że swastyka sama w sobie jest zła - raczej skłaniam się do stwierdzenia, że chodziło o zmanipulowanie całych pokoleń, i żeby ten symbol zniknął z powszechnego obiegu. Takie wnioski można wyciągnąć z historii finansowania III Rzeszy. Może ten symbol miał nam jako ludzkości ułatwić transformację w Erę Wodnika ale poprzez swoiste zniknięcie ten czas się opóźnia. Piszę to mając na względzie jego uniwersalne znaczenie, a nie wykorzystanie jego negatywnej energii.
 11. Gałązkę brzozową z ołtarza zrobionego w Boże Ciało to zatykam corocznie . To chyba jeszcze nie wymarły tak do końca ludowe zwyczaje.
 12. O węgielkach to dowiedziałem się tutaj na forum od Danut, bo w Wielkopolsce to chyba nie było zbyt popularne. Jak np. krowa nie chciała nagle dawać mleka, niby miała nabrzmiałe wymiona ale prawie nic nie udawało się udoić, to rozgrzewało się w piecu sierp i przelewało nad nim mleko. Po takim zabiegu krowa wracała do normy i znowu produkowała mleko jak dawniej. Pomijam tutaj aspekt etyczny i moralny, bo takie przelane mleko należało wylać na drogę, a najlepiej na rozstajnych drogach. To wiadomo, że ktoś inny trapił się wtedy brakiem mleka u krów. Bardzo popularne były obmywania w czarcim żebrze ale o tym jest już w innym temacie.
 13. Przejrzyj dział BIAŁA MAGIA tam jest post <> o złotej kuli, którą możesz się otoczyć. Chociaż najlepszym sposobem żeby zło-życzenia innych ludzi nie miały do nas dostępu jest życie uczciwe i nieżyczenie nikomu nic złego.
 14. << Nienawidzę mojego ciała >> brzmi to strasznie i przy braku podanej wagi, którą posiadasz trudno tak jednoznacznie ci doradzić. Powinnaś jednak najpierw sprawdzić, czy masz przy swoim wzroście nadwagę, bo bez tego nasze rady mogą okazać się dla dla twojej osoby szkodliwe.
 15. To gdzie ci obozowicze znikali. Zapewne za parę lat napiszesz, ze to Polacy ludożercy ich zjedli. Nie było komór, niczego. Pojedź do Chełmna pod Koło, tam w lesie oprócz tysięcy mogił też nie ma komór gazowych. Dzisiaj są tylko kości i czy to oznacza, że tam nie było ludobójstwa i to na masową skalę. Zanim zamieścisz taki następny artykuł, to poszperaj po historycznych książkach, filmach i innych zapisach. chociaż najlepiej pojedź do takiego "rzekomego obozu zagłady" i sam posmakuj tamtej atmosfery.