• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

~Makus~

Wróżbita
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O ~Makus~

 • Tytuł
  Member
 1. Otacza Was obustronne zaufanie i życzliwość, troszczycie się o siebie nawzajem i siebie ochraniacie. Jednak w przyszłości widzę konflikt, konieczność dokonania wyboru, dylemat i wszelkiego rodzaju rozterki. W grę wchodzi inny czynnik, który zakłóca lub zakłóci Waszą równowagę. Być może będziecie musieli w jakiś sposób pogodzić dwie równie ważne rzeczy w naszym życiu, albo dokonać wyboru między dwiema rzeczami, bądź osobami. W rezultacie jeśli pokonacie przeszkody, czeka Was stały związek.
 2. 1. W tej chwili widzę w tym związku ograniczenie, on czuje się w nim jak więzień. Jeśli nic z tym nie zrobisz, czeka Was oboje męka w miłości, ból i rozczarowanie a na końcu samotność. Jeśli jednak zaczniesz działać i zmienisz swoje nastawienie, ostatnia karta jako rezultat mówi mi o spełnieniu w związku oraz wspólną radość obojga partnerów i perspektywy na dalszą przyszłość. 2. Czeka Cię bardzo powolna i systematyczna wspinaczka po szczeblach kariery, widzę tą bezcelowość, będzie Ci ciężko ich znaleźć, ostatnia karta mówi mi o zmianie pracy.
 3. Jesteś temperamentną i namiętną kobietą, jesteś gotowa na spotkanie z miłością. --- Widzę tutaj pozytywną energię, która Cię otacza. Nie powinno spotkać Cię nic złego jeśli o zdrowie chodzi. Czeka Cię przypływ uczuć. Nowa miłość, aczkolwiek może być ona platoniczna. Będziesz musiała wybrać coś w sferze finansowej. Praca przyniesie Ci dobre korzyści, będziesz nagradzana dobrze. Może właśnie to ma być ten wybór, na przykład między dwoma stanowiskami pracy. Ostrzeżenie: Gwałtowność, niecierpliwość, egoizm to nie są dobre dla Ciebie cechy. Rada: Pokaż swą pasję, radość i zaangażowanie oraz pozwól swojej namiętności na swobodny bieg, tak długo jak zachowasz roztropność i przewagę.
 4. 1) W tej chwili jesteś poddana iluzjom, oczekujesz więcej od tego, co masz teraz. Karty mówią mi, że chcesz skrupulatnie osiągnąć cel, porzucając pracę obecną zapowiada poprawę Twojej sytuacji finansowej, zatem znajdziesz odpowiednią pracę. Aczkolwiek przed tym czeka Cię walka o przetrwanie. Siła i wytrwałość to cechy, które potrzebujesz by spełnić cel. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć Ci kiedy to się stanie, tego Tarot nie był w stanie mi powiedzieć. 2) Widzę tu niezbyt skomplikowaną miłość, choć niekiedy chaotycznie działanie obu stron ostrzy obusieczny miecz. Przyszłość pokazała mi karta "Śmierć", która nie jest zbyt korzystna, mówi o zakończeniu związku. W rezultacie w końcu poznasz kogoś, kto się zaangażuje w miłość, widzę tu romans, namiętność. Pozdrawiam.
 5. 1) Tak, zdasz ją, lecz nie możesz przegapić szans na zrealizowanie tego celu. Nie możesz osiąść na laurach, nie możesz dać się pokusie lenistwa. Pracuj, a osiągniesz to, czego oczekujesz. 2) W tej chwili jesteś pełna rozterek i rozmyślań. Przed Tobą stoi jakaś szansa na rozwój, podjęcie pewnego ryzyka oraz zbieranie doświadczeń. Wynikiem tego będzie zysk w jakiejś postaci, czekają Cię pozytywne zmiany. W niedalekiej przyszłości będzie kłopot, może czekać Cię jakieś rozczarowanie, wywołane mądrą ale słuszną decyzją. Tak czy inaczej niedaleka przyszłość niesie Ci kilka momentów rozpaczy, które w rezultacie dadzą Ci zrozumienie. Poprzez wcześniejsze doświadczenia uda Ci się zwyciężyć i czeka Cię sukces, radość.
 6. Proszę podać imię oraz datę urodzenia partnera.
 7. Witaj, Krzysztofie. Karty powiedziały mi, iż: 1. Podążasz właściwą drogą, cokolwiek wybrałeś, to dobry wybór, spełnienie odnajdziesz w tym, co zamierzasz robić. Jeśli tak będzie, przyszłość w pracy da Ci sukcesy, pasję, oddasz się jej z zacięciem i dobrą energią. Rezultatem jest karta 4 buław oznaczająca spełnienie i dobrobyt. 2. Wątpisz w miłość. Lecz one mają mało wspólnego w rzeczywistości, bowiem teraz otaczasz się efektem nocebo. Musisz poczekać na związek, nie szukaj uczuć na silę. Musisz uzbroić się w cierpliwość, bowiem możesz być jeszcze niegotowy do związku. Rezultatem jest karta Królowa Monet, jeśli wytrwasz - poznasz wierną osobę. Skończy się Twa emocjonalna pustka. Lecz daleka droga przed Tobą. Pozdrawiam, Makus.
 8. Szczerze nie radzę, później będziesz miał problemy, aby samemu bez żadnych wspomagaczy osiągnąć skutecznie LD czy OOBE.
 9. Zatem zamykam, liczę, że uda Ci się spełnić Twe prośby. Miłego pobytu.
 10. No cóż, to dział, który oferuje Ci darmową wróżbę, z takim zapytaniem napisz raczej w dziale TAROT. Ale możesz zawsze skorzystać z tejże wróżby. Dobrą WRÓŻKĄ jest tutaj Ajka, aczkolwiek nie rozumiem, dlaczego chodzi Ci tu o płeć piękną, bowiem jest także wielu dobrych wróżbitów. Pozdrawiam, Makus.
 11. Teraźniejszość: Nie jesteś zadowolony z obecnego stanu rzeczy. Martwią Cię drobne kłopoty, widzę tu również jakiś dyskomfort psychiczny. Przyszłość: Będziesz polegał na sobie, podejmiesz właściwe decyzje i osiągniesz sukces. A i większych problemów ze zdrowiem tu nie widzę. Zapowiada się obiecujący początek w relacjach. Cel jest prosty, żyj pełnią życia, bowiem nastąpi nieoczekiwany zwrot ku lepszemu. Podsumowanie: Pomysł lub idea, która będzie Ci przyświecać będzie miała drugą stronę, chodzi tu o poglądy innych czy Twoje własne wątpliwości, brak wiary w siebie. Osiągniesz harmonię dzięki logicznemu porozumieniu, pójściu na kompromis. Problem, którego możesz w tej idei, celu na początku nie widzieć, w końcu da o sobie znać. Zderzysz się z przeciwnościami, będziesz musiał wyciągnąć wszystko na jedną kartę, skoncentrować własne myśli, a wszystko to da na pewno dobry efekt. Pozdrawiam.
 12. No cóż, coś o tym wiem, że tak to powiem, mam podobną sytuację. I dobrze, choć z tym trzeba uważać, tak czy inaczej. Pamiętaj o zachowaniu pewnych warunków "bhp".
 13. Magdaleno, ten rok przedstawię Ci w 8 odpowiedziach na pytania. 1. Jaki będzie ten rok dla Ciebie w ogólnym bilansie? Powiem szczerze, że Tarot wyjawił mi tu bardzo negatywną kartę. Ogólnie czeka Cię koniec jakiegoś cyklu, przejście na nowy etap co będzie niełatwym dla Ciebie zadaniem. Ten rok da Ci popalić, bo czekają Cię zmiany na które nie jesteś gotowa. 2. Kwestie Twoich postanowień? O ile takowe posiadasz, każdy je posiada, nawet, gdy twierdzi inaczej. Gdzieś się tam lokują. Ale do rzeczy. Masz o co walczyć, wydaje mi się, że wielokrotnie gdzieś tam przejawił Ci się impuls do działania by postanowienia spełnić. Jest w nich potencjał, uda Ci się osiągnąć to, co w tych kwestiach planujesz. 3. Co Cię ucieszy? Czeka Cię przygoda miłosna, w niej spełnienie i rozkosz, które to potrzebujesz w głębi serca. 4. Co Cię zasmuci? Będziesz chciała "oddać się" pustym marzeniom i spotka Cię wtem rozczarowanie. 5. Na co będziesz musiała szczególnie zwrócić uwagę? Dojdź do tego, czego potrzebujesz tak naprawdę w życiu. Zwróć uwagę na pomoc sobie, później innym. 6. Twoja kondycja psychiczna/fizyczna w tym roku? Mimo tego, że może Ci się przytrafić wiele złego, będziesz silna fizycznie jak i psychicznie. (Wtem i pokonasz trudności). 7. Sprawy uczuciowe w tym roku? Zapowiada się na silny i trwały związek, w którym oboje partnerów będzie się wspierało i pomagało w trudnych chwilach. 8. Kondycja finansowa bądź zawodowa w tym roku? Stabilizacja finansowa. Ciężką praca przyniesie Ci pozytywne rezultaty. ---- To tyle na ten rok, liczę, że pomogłem.
 14. No cóż, z tego co widzę, miałabyś zadatki na medium. Czy komuś z Twojej rodziny przytrafiały się takie rzeczy?
 15. Hahaha, ta szczerość. Witaj, mam nadzieję, że odnajdziesz się tutaj na forum. Co do historii... Też takową opisałem, acz na tym forum ciężko o ludzi, którzy uwierzą Ci w kwestiach paranormalnych. Uwierzą raczej Ci, którzy mają doświadczenie w tych dziedzinach, ja zawsze chętnie Cię wysłucham i skomentuję, doradzę.