• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

peruwianka

Użytkownik
 • Zawartość

  201
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O peruwianka

 • Tytuł
  Advanced Member
 1. Ja mam żółwia ale nie mogę wstawić zdjęcia. Żółw jest wodno-lądowy.Mam go od jego wyklucia się i ma już 13 lat.
 2. Lubimy emocje,uwielbiamy się bać. Wystawiamy na próbę naszą psychikę. Nie trzeba przepowiadać naszego końca; sami się w końcu zgładzimy.
 3. Lepiej rozbij donicę,nie wyciągaj z ziemi i tak ją na dworze z tą ziemią co jest wsadż. Szkoda tylko, że tak długo trzeba czekać aż urośnie.
 4. Najkrócej ludzie żyją w Afganistanie i Afryce ale to z niedożywienia,brudu i ubóstwa.W Afganistanie statystyczną perspektywę przeżycia ma; mężczyzna 41 lat-kobieta 42 lata. Najdłużej żyją Japonki,Islandczycy,Szwajcarzy,Francuzi.
 5. Być może wiemy dużo więcej ale jeszcze nie umiemy do tego dojść. Dzięki badaniom, doświadczeniom i różnych forach człowiek dostaje już duży zastrzyk wiadomości o otaczającym nas świecie. Zgłębianie wiedzy jest kluczem do pytań bez odpowiedzi.
 6. Naprawdę niesamowici ludzie! TO bardzo ciekawe przypadki osób, które mają uszkodzony mózg. Przeciętnemu człowiekowi przychodzi ciężko nauczyć się języka obcego, dla Sawantów-pestka.
 7. Maluję obrazy farbami olejnymi, węglem i szkicuję.Dekoracje, taniec. Śpiewać niestety nie
 8. Tak,to wszystko fajnie ale w dzisiejszych czasach jesteśmy tak zalatani,że zapomina się o sporcie, dobrym,zdrowym odżywianiu. Nie mamy czasu, bo ciągle gdzieś się spieszymy. Szczególnie mieszkając w większych miastach; wszędzie reklamy o fast-foodach(szybkie jedzenie). Tam,gdzie człowiek ma więcej kontaktu z przyrodą pewnie żyje zdrowiej i dłużej.
 9. Tak i pewnie będziesz musiała zmieniać donice. Ciekawe czy są metrowe doniczki . Jak już taki korzeń wyrośnie będziesz potrzebować kogoś na pomoc jak w wierszyku o dziadku i rzepce Szukam nasion mandragory. Jak znajdę też zasieję.
 10. Dość ciekawy artykuł. Ciekawe czy kiedykolwiek dowiemy się jak jest naprawdę z tą naszą świadomością .Możliwe, że świadomość może istnieć poza mózgiem.
 11. Również na www.Prorok.pl jest ciekawie opisana ta roślina. Jest także jej zdjęcie zrobione po jej wykopaniu z ziemi.
 12. http://img76.imageshack.us/i/mandragora0ui.jpg/ Zdjęcie mandragory. Bardzo ciekawa roślina. Jestem ciekawa czy w tej doniczce coś takiego urośnie. Jak tak, zrobimy imprezkę na cześć mandragory i jej hodowczyni.
 13. Fajne.Ja mam JERA.Podoba mi się opis do tego imienia Tu znajdziecie znaczenie imion; ]http://zjawiskaparanormalne.pl/magia-runiczna-t2191.html
 14. Ludzie ciągle się zmieniają. Już w chwili narodzin ten malusi człowieczek musi się uporać aby wyjść na świat.Musi się zmieniać aby przeżyć. Ma w życiu do wyboru; dobro lub zło, lub je razem łączyć. Wszystko zależy od sytuacji, trybu życia, miejsca, w którym żyje człowiek, czy okoliczności, w których się w danej chwili znajduje.
 15. To pewnie od Twojego kolegi jakieś emocje się unosiły w postaci dymku