• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

GUTEK129

Użytkownik
 • Zawartość

  125
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O GUTEK129

 • Tytuł
  Advanced Member

Converted

 • interests
  OOBE, LD, Energi PSI, Rozwój Duchowy, Duchy, Demony
 • location
  Edinburgh
 1. Droga cytrynko, dużo stresu masz teraz i tak dalej. Doradzam medytować przed snem 30-50min. Po drugie nie możesz się bać, jeżeli będziesz się bać to, to może się nasilić, bądź twarda medytacja doda Ci sił. Staraj śmiać się jak najwięcej robić miłą atmosferę w domu np. świeczki, kadzidełka itp. Jeżeli "to coś" będzie jeszcze dawać znać to walcz z tym nie dawaj się. Możesz też oczyścić swoje mieszkanie różnymi rytuałami. A i jeszcze jedno niektórych nawiedzają demony, bo maczali palce w czarnej magii i zaprzestali. Zazwyczaj są czarne i zakapturzone.
 2. Ta ostatnia historia mnie bardzo wciągnęła i wierzę w nią tylko dziwi mnie jedna rzecz ""To nie jest dobre miejsce". "Dlaczego?" - zapytałem. "Nie wiem, ale nie lubię tego miejsca. Byłem tu wiele razy i nie chcę tu przychodzić". " Nie lubił swojej pracy ? Hmmm.... U mnie z tego co wiem nigdy nie było takich przypadków, jeszcze się coś popytam jak okaże się, że tak to napisze.
 3. Vadis, wszystko ok, ale wszystko co piszesz to kopiujesz i jest po 10 słów w linijce i źle się czyta. Zrób coś z tym : )
 4. Jeżeli chcesz tą "czarną postać" odstraszyć/przepędzić to uwierz w Boga w momencie gdy ta postać się pojawia i powiedz mu w myślach albo na głos "w imię Jezusa Chrystusa rozkazuję Ci opuścić to pomieszczenie i nie nawiedzaj mnie." Czy coś w tym stylu. Możesz, także wymyślić coś swojego ale ważne są słowa "W imię Jezusa Chrystusa". A i jeżeli masz zamiar pisać coś w stylu "jestem ateistą i nie będę wierzył w Boga" to mało mnie to obchodzi napisał, że prosisz o pomoc to Ci jej udzielam. Tak jak w magii Chaosu musisz na chwile uwierzyć w coś, w co nie wierzysz. Pomoże lub nie, ale nic Ci się nie stanie jak spróbujesz. Ważną rzeczą jest strach jak się boisz tak jak pisałeś to on ma nad Tobą ale jeżeli nie będziesz się bał będziesz górą... Możesz także bez żadnych egzorcyzmów się z nim skontaktować i zapytać kim jest i czego chce
 5. To nie jest forum dla sceptyków Hmmm.... Tak mało ludzi głosowało na OOBE : (
 6. Szczerze wątpię. W egzorcyzmach najważniejszymi słowami są "W imię Boga/Jezusa Chrystusa/Trójcy Świętej itd. Ale z jednej strony mogą być, ale bardzo słabe, bo za pewne dzieci nawet nie myślą o odpędzaniu duchów,a wiara wzmacnia rytuał ....
 7. Bartemaus, w "Książę Persji: Piaski czasu" byli Hassasyni a nie Assasyni :] A co do tematu to podobno nawet Leonardo Da Vinci był w pewnym sensie assasynem (z tego co wiem) i zabijali dla czegoś większego (nie chce mi się rozpisywać jutro napiszę, zmęczony jestem). Assasynowie mieli "sztukę" zabijania doprowadzoną do perfekcji, i (według mnie) nie zabijali pod wpływem żadnego narkotyku tak jak napisałeś.
 8. Witaj, życzę miłego czytania i dogadywania się z ludźmi z forum. Jak mam na imię Twój opiekun ?
 9. Przepraszam, jakoś nie zaglądałem do tego tematu... Russian "dostrojenie" to jest coś takiego, że jesteś bardziej rzeczywisty w świecie fizyczny bo jak wychodzisz na początku to Ty to stwarzasz wyobraźnią - to nie prawda tylko fikcja. Poprzez dostrajanie się możesz powoli próbować np. próbować przesuwać przedmioty a nawet ujawniać się ludziom tak jak duch ( Robert Monroe ujawnił się córce).
 10. Wszechwiedzę bym wybrał - a dzięki wszechwiedzy bym wiele dokonał.
 11. Próbowałem tam wejść ale najpierw musiałem zaktualizować wtyczkę javy... A potem mi się tech chat ściągał no i sie nie ściągnął .... masakra.
 12. Miłego czytania A wiec zapewne kiedyś słyszeliście tę nazwę "Minotaur", strzegł on labiryntu w mitologii greckiej. Minotary wyglądały (albo nadal wyglądają) mniej więcej tak Minotaur to nazwa nadana specyficznej formie wielkiego zwierzoczłeka, u którego łączą się fizyczne i umysłowe atrybuty człowieka i byka - a czasami również innych istot. Te straszne potwory Chaosu odznaczają się brutalnym zachowaniem i perwersyjnymi myślami oraz niezaspokojonym apetytem na żywe mięso. Rozkoszują się rozszarpywaniem ofiar i pożeraniem oderwanych członków na ich oczach. Ciepłe ciało i krew narkotyzują minotaura. Ich ulubionym pożywieniem są ludzie, ale jedzą prawie wszystko, a nawet mogą stać się kanibalami, jeśli me mogą znaleźć innego źródła pożywienia. Minotaury żyją w głębiach prastarych lasów Starego Świata, z których urządzają spektakularne rajdy myśliwskie na małe miasteczka i wioski, często w towarzystwie innych zwierzoludzi i Wojowników Chaosu. Są groźnymi wojownikami, ale ich niska inteligencja nie pozwala im używać skomplikowanej broni, ani wytwarzać własnej. Minotaury lubią walczyć wręcz, gdyż zdają sobie sprawę, iż posiadają ogromną siłę, która zapewnia im przewagę nad przeciwnikami. W czasie walki zadają cios trzymaną bronią oraz wykonują atak rogami. Stworzenia te są gigantycznymi, mierzącymi niemal trzy metry ludźmi z głowami byków, a często także z innymi znamionami Chaosu. Ich skóra jest ciemna, podczas gdy głowy zwykle czarne i uwieńczone białymi lub pożółkłymi rogami. Niektóre minotaury noszą piętno Chaosu w postaci podobnych do kozich, porośniętych czarną sierścią nóg. Ich oczy są zwykle czerwone, podczas gdy skóra wokół oczu i pyska jest szara lub różowa. Posiadają one również bardzo twarde kopyta. Z natury są chaotyczne, wzbudzające strach w mniejszych istotach. Mają doskonały słuch i znają Mroczną Mowę.
 13. Miłego czytania Centaur, jest to mitologiczne zwierzę a w sumie pół zwierzę pół człowiek. Ma tułów konia i tułów człowieka (przepraszam za opis ale inaczej tego ująć nie mogłem) wygląda mniej więcej tak Centaury były bardzo szybkie i silne, także nie kierowały się instynktem lecz były inteligentne tak jak ludzie, mogły także mówić. Niektóre źródła mówią, że miały bardzo twardą skórę i byle włócznia jej przebić nie mogła. Centaury podobnie do wilków żyły w stadach, zamieszkiwały one lasy i góry. Centaury żywiły się surowym mięsem. Były one świetnymi łowcami poruszały się bezszelestnie i szybko, najczęściej rzucały włóczniami więc nie musiały podchodzić blisko do ofiary. Ofiarami były głównie zwierzęta, nie krzywdziły one ludzi chyba, że były zdesperowane i wygłodzone. Tekst pisałem ja, jeżeli chcecie coś dodać piszcie - dopiszę. Link do wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Centaury_(mitologia)
 14. Heh, Psi Ball wcale nie musi być zielony musisz wybrać najodpowiedniejszą energię do danego miejsca np. jak boli Cię gardło zrób gorącego Psi Ball'a (najlepiej pobieraj energię ze słońca) i po jak najdłuższej wizualizacji przyłóż ( a w sumie wlep) go do gardła. i to powinno pomóc bo rozgrzejesz gardło. Jeszcze napiszę jeden inny przykład, żebyś dobrze zrozumiał :] a więc jeżeli chcesz tylko uśmierzyć ból zrób lodowatego Psi Ball'a (osobiście pobieram zimną energię z Antarktydy xD) i przyłóż go (np.) do nogi. to powinno "zamrozić" ból.