• Ogłoszenia

  • Ajka

   Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

   Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Abaddon

Użytkownik
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Abaddon

 • Tytuł
  Advanced Member
 1. Ślicznie dziękuję za odpowiedź na moje palące pytanie.
 2. Witam ciekawi mnie znaczenie krzyża celtyckiego, jak jest on interpretowany, jakie ma znaczenie i co oznacza. W internecie znalazłem niewiele informacji, bo wszyscy piszą praktycznie to samo. Pozdrawiam.
 3. Gdzie je ujawnią jak wszędzie będzie cenzura?
 4. Wojny nie, ale pospolitego ruszenia tak. Protesty jakie miały miejsce nie tak dawno temu w północy Afryki, a to przecież przez internet umawiali się protestujący w tych krajach.
 5. Link do referendum w tej sprawie. http://www.referendumacta.pl/index.php
 6. Widziałem ten film i jest on dla mnie co najmniej dziwny. Widać, że jest on kręcony "na siłę", ale jego zamierzenia są jak najbardziej słuszne.
 7. A jest to możliwe? Pierwsze słyszę żeby coś takiego było możliwe.
 8. W amerykańskich więzieniach politycznych torturuje się muzyką typu metal.
 9. Powiem tak....niech ktoś kto zna się na programach audio niech puści to od tyłu, bo wygląda to jak mówienie, ale puszczone od tyłu, ta druga cześć. Autor pisał, że ten film jest z około 1950 roku, więc w czasie wojen światowych nie mógł być wykorzystywany i nie jest straszny, więc tym bardziej. Bardziej siadający na psychikę jest kaseta z filmu Ring. Pozdrawiam.
 10. A co z tym Darrenem Brownem? To fikcja co pokazują z TV czy faktycznie ma taką umiejętność?
 11. A co sądzicie o tym słynnym psychologu czy kim on jest, co chodzi po ulicy i niby to manipuluje ludźmi? Darren Brown chyba się nazywa.
 12. Widać jak się oczy na czerwono świecą, więc to PS najprawdopodobniej ktoś wkleił i zastosował efekt przeźroczystości. Jak u mnie w mieście zrobili fotomontaż zdjęcia to w telewizji o tym mówili.... pamiętacie może dziewczynkę na rowerku ?
 13. Witam szukam jakichś sprawdzonych książek z zakresu programowanie neurolingwistycznego. Może ktoś z Was czytał i mógłby mi polecić jakiś tytuł? Pozdrawiam.
 14. Wierzę w ludzi.... w to, że czasami ktoś mi okażę choć trochę swojej życzliwości, bo każdy ma w sobie trochę zło i dobra a to co nim kieruję zależy od niego i kilki innych czynników. A co do duchów, kosmitów, wampirów, Bogów i innych stworków potworków powiem krótko - wierzę w to co widzę. (: Pozdrawiam.
 15. Witam oglądałem ciekawy film co do którego mam wątpliwości ze względu na jego wykonanie i chciałbym widzieć co o tym sądzicie. Sam kiedyś czytałem o czymś podobnym, a mianowicie: to jak myślimy ma wpływ na nasze życie. http://www.tv.wrzuc.to/watch/mv/PKCAA7PU Pozdrawiam.