• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Robertp132

Użytkownik
 • Zawartość

  245
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Robertp132

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 10.09.1996

Converted

 • interests
  Zjawiska Paranormalne/Broń(biała,strzelnicza i ninja)

  Mocne w kat.Demony ,oobe ld ,medtytacja ,telekineza ,pirokinez,kriokineza ,konspiracje .i wiele innych
 • occupation
  Uczeń
 • website
  http://nadnaturalne.cba.pl/
 • location
  Nasiadki
 1. 6 palec mógł powstać przy eksperymentach lub mogła się tak urodzić (różnie to bywa)
 2. Wygląda na Indiankę (jak to się pisze) co również by wytłumaczyło wzrost. /Obcy mogli prowadzić na niej eksperymenty a gdy już nie była im potrzebna chcieli ją odesłać na ziemię (w czymś w rodzaju kapsuły +hibernacja), lecz przypadkiem ,,kapsuła'' uderzyła w księżyc (Taka mała teoria)
 3. Mi raz w środku nocy coś zaczęło masować po tułowiu, lecz nie było powtórek. Więc przestałem o tym myśleć. Ale jeden ważny szczegół - było to dzień po, gdy próbowałem przywołać Sukkuba.
 4. No z Ajką o tym pisałem już wielokrotnie (przyjaciółka). Wiedzę o OOBE zbieram już 3 lata, lecz strach i tak nie ustępuje a najlepszym sposobem zawsze była afirmacja. Czasami chciałem dać sobie spokój sądząc, że OOBE jest ,,akurat dla mnie'' niedostępne. A znalazłem tylko ok. 30 na strach, które u mnie; powiedzmy, że zadziałały. Ale OOBE i tak nie mogłem osiągnąć. Bo w 0.00001 sec przed OOBE odczuwam strach i czuję, że się nie powiodło.
 5. Wiele teorii mówi o tym, że OOBE jest tylko w obrębie naszego ciała. Coś jak następny poziom LD.(Bujdy). Mnie od 2 lat blokuje strach w OOBE i nie mogę się go pozbyć, nawet afirmacją. Więc czy masz bart jakiś pomysł co mógłbym zrobić?
 6. Kosmiczny teleskop Hubble'a dokonał kolejnego astronomicznego odkrycia. Tym razem sfotografował nieznany do tej pory księżyc Plutona - karłowatej planety w naszym Układzie Słonecznym. Księżyc nosi roboczą nazwę P5. Jest niewielki i ma nieregularny kształt - jego średnica waha się od 10 do 25 kilometrów. Na zdjęciach wykonanych przez teleskop Hubble'a wygląda jak mikroskopijna plamka światła. Pierwszy, największy księżyc Plutona odkryto prawie 35 lat temu. Cztery pozostałe zaobserwowano w ostatnich latach właśnie dzięki teleskopowi Hubble'a. Księżycowi P5 bliżej przyjrzy się amerykańska sonda New Horizons, która znajdzie się w rejonie Plutona i jego księżyców za trzy lata. Pomoże to w zrozumieniu historii odległych zakątków Układu Słonecznego. Źródło:http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Odkryto-nieznany-dotad-ksiezyc-Plutona,wid,14752492,wiadomosc.html
 7. Powiem tak abyś niezwłocznie obejrzała ten film http://zalukaj.tv/zalukaj-film/2106/szo ... 1999_.html (Na stronie nad filmem kliknij w napis ,,Oglądaj film online'' i zjedź na środek strony.) Ten film pomoże ci zrozumieć wiele spraw.
 8. Rozanegra niestety uważam, że jesteś w błędzie. Przedmioty (figurki) są tylko uwizerunkowaniem danego bóstwa, więc nie ma przyczyn, dla których miałyby mieć rzekomą ,,MOC''. Już nie raz udowodniono istnienie istot niematerialnych (nieoficjalnie), które pokusiły się interweniować, lecz zazwyczaj się tak tylko ,,bawią'' z nami.
 9. Heh. Jakbym słyszał opis filmu 6 zmysł. A co do tematu. Wydaje mi się, że zostałaś wybrana na Przewodniczkę duchów. I nie widzę raczej wyjścia z tej sytuacji. Chyba, że znajdzie się ktoś kto wie więcej niż ja.
 10. Odpada jakby był pijany to by nie słyszał tych torebek, ani kroków. Mannorothu na początku do głowy przyszło mi coś podobnego do głowy. Tylko, że podejrzewałem, że :Ktoś religijny (znaczy duch) wyczuł tę sytuację i zaczął interweniować.
 11. Nice to meet U. Powinnaś pisać książki, bo wyrażasz się jak pisarz.
 12. Obcych można uchwycić super szybkimi kamerami na podczerwień zobaczcie sobie na YT filmy na ten temat. http://www.youtube.com/watch?feature=en ... j4IbXxIMc8 Pierwszy filmik opisuje takie szlaczki.
 13. Doradzam Medytację lub OOBE.
 14. To złudzenie, podobnego złudzenia doznaje się również podczas przygotowań do OOBE.
 15. Na myśl przychodzi mi tylko efekt przerwanego LD.