• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Nimrodel

Użytkownik
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Nimrodel

 • Tytuł
  Advanced Member
 1. Tolkien inspirował się w swoich utworach m.in. mitologią nordycką.
 2. Moje wyniki Root: under-active (-44%) Sacral: under-active (-19%) Navel: under-active (0%) Heart: open (25%) Throat: open (12%) Third Eye: open (50%) Crown: open (44%)
 3. Nie odchodźcie ;(( forum ZP bez was nie będzie takie samo...
 4. KKK 2117 "Wszystkie praktyki magii lub czarów, przez które dąży się do pozyskania tajemnych sił, by posługiwać się nimi i osiągać nadnaturalną władzę nad bliźnim – nawet w celu zapewnienia mu zdrowia – są w poważnej sprzeczności z cnotą religijności. Praktyki te należy potępić tym bardziej wtedy, gdy towarzyszy im intencja zaszkodzenia drugiemu człowiekowi lub uciekanie się do interwencji demonów. Jest również naganne noszenie amuletów. Spirytyzm często pociąga za sobą praktyki wróżbiarskie lub magiczne. Dlatego Kościół upomina wiernych, by wystrzegali się ich. Uciekanie się do tak zwanych tradycyjnych praktyk medycznych nie usprawiedliwia ani wzywania złych mocy, ani wykorzystywania łatwowierności drugiego człowieka." Zachęcam do dyskusji na ten temat.
 5. Jesion- jakby napisała to osoba, która mnie dobrze zna ;D
 6. No to musicie mieć mocne serducho. Serio. Troszku jestem roztrzęsiona. A słuchałam naprawde po cichutku. I wierze, że to mogło być stosowane do tortur. Jak najbardziej ;/
 7. Znacie jakieś skuteczne sposoby na autohipnoze? Jakieś nagrania lub cokolwiek innego?
 8. Widziałeś jakieś światła? Mruganie, miganie cokolwiek?
 9. A jak Ci się ten stan udało uzyskać?
 10. Uzyskałeś ten stan z własnej woli czy to po prostu samoistnie się stało?
 11. A może coś było ukrytego w tych "kolorowych snach"? Pamiętasz może szczegóły jakieś?
 12. Nie mam doświadczenia w tych tematach ale spróbuj z nim żyć. Z duchami lepiej nie zadzierać i nie przeszkadzać. Póki nie daje gwałtowniejszych znaków swojego istnienia jest dobrze. Zdarza Ci się to regularnie?
 13. Ja bym sobie przenocowała chociaż raz poza domem, ale chętnego do towarzystwa znaleźć nie mogę. A co dopiero do lasu ;D
 14. Aleksandra 01.12.1995 1.Czy mam jakieś zdolności nadprzyrodzone? 2.Co powinnam w sobie zmienić? (co innych denerwuje we mnie)
 15. Jestem jak Chii z Chobits. Głupiutka, naiwna, szukająca prawdziwej miłości (choć nie tak ładna!) xD