• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Aikanaro

Użytkownik
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Aikanaro

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 03.04.1989
 1. Może dlatego, że wszystkie przedstawione "smugi" na tym filmie pochodzą z silników. Ja nawet nie chce wiedzieć jakby wyglądały ulice dla pieszych gdyby spaliny z samochodów utrzymywały się przez tak długi czas jak chemitrails. Chemitrails są rozpylane podejrzewam, że ze specjalnie do tego przygotowanych samolotów i na pewno nie są to te smugi powstałe na skutek pracy silników samolotowych. Chyba każdy z obecnych tu na forum choć raz widział smugi które utrzymywały się na niebie można by rzec w jednym miejscu przez wiele godzin, pomimo tego, że obok leciał jakiś samolot także zostawiając za sobą smugi lecz nie na tak sporej długości i które w zasadzie w kilka minut znikały.
 2. A dla tych którzy nie maja z nimi styczności mógłbyś wyjaśnić.
 3. W czasie gimnazjum religii nauczał całkiem spoko ksiądz który pokusił się o lekcje o innych religiach miedzy innymi o islamie. Historia także dotyczy jak powyżej alkoholu, jednak w domu wiernego więc bóg u niego jak najbardziej był i widział tyle, że w nocy Allah śpi i nie widzi co ciekawe ksiądz został poproszony i ciche zachowywanie się by Allaha nie przebudzić.
 4. O ile ten człowiek gada z sensem tak w tym wywiadzie strzelił sobie w kolano. Pierw mówi o oddzieleniu spraw kościelnych od państwowych, a później wspomina o ukoronowaniu Jezusa. Przecież jedno z drugim się wyklucza.
 5. Jak wszystkie inne wierzenia... I to jest dla nich wystarczający powód by dzisiaj zabijać w zasadzie wszystkich innowierców. Zachowują się tak jak się zachowują powodując u innych nienawiść, wrogość, a następie doprowadzi to do tego, że ludzie będą chcieli się ich pozbywać z "ich" domostw na zachodzie co otwiera im furtkę do zabijania innowierców.
 6. Słowo YHWH (lub po naszemu Jahwe) obiło Ci się kiedyś o uszy? To jest właśnie imię boga chrześcijańskiego. Znajdź jakieś pierwsze wydanie biblii tysiąclecia to zobaczysz, że Jahwe nie zostało z tej księgi usunięte.
 7. @Disektor Ale bredzisz, dziecko nie pójdzie do żadnego piekła bo grzech pierworodny został zmyty z ludzi przez Jezusa w momencie gdy oddał za nich swoje życie na krzyżu. Od ponad 2k lat nowo narodzeni ludzie są pozbawieni grzechu pierworodnego.
 8. @Zenobia a czy wyraz bóg to imię jest żeby pisać je z dużej litery? Jahwe, Mahommet, Zeus etc. to są imiona bogów. Bóg to po prostu wyraz mający określić istotę lepszą od człowieka w którą to ludzie "wierzą". Nie miejcie pretensji do ludzi dlatego, ze piszą wyraz bóg z małej litery. Miejcie pretensje do kościoła katolickiego o to, że od wielu lat skrywa imię boga którego siła innym narzuca.
 9. Gra Endera rozpoczynająca Sagę Endera składającą się z: 1. Gra Endera, 2. Ender na wygnaniu, 3. Mówca Umarłych, 4. Ksenocyd, 5. Dzieci Umysłu, a także resztę książek (sagę cienia oraz trylogie o wydarzeniach sprzed wydarzeń w które wprowadza nas pierwsza część sagi endera).
 10. Kukiz spoko, niestety wbrew jego przekonaniu same JOW dużo nie zrobią. @up Prezydent może, np. zgłaszać swoje projekty ustaw do sejmu więc wbrew temu co mówisz, może całkiem sporo szczególnie gdy dochodzi do tego możliwość wetowania ustaw. Swoją drogą co to za reklama jakiejś ubezpieczalni i cholera wie czego, po nazwie sugerujące firmę produkującą ceramikę?(Mógłby jakiś mod to skasować i chyba nagrodzić ostrzeżeniem za taką zagrywkę)
 11. W zasadzie nie masz jak określić rozmiaru tych latających obiektów. Nie masz nic obok nich do porównania wielkości, pomijając fakt braku podanej odległości osoby nagrywającej od nagrywanych obiektów.
 12. Na poważnie? Jakość 240p? Zrozumiałbym gdyby to było nagrane we wschodniej europie, albo gdzieś dalej w Azji. Tylko, że filmik nagrany cholernej Ameryce i to w 2015 roku gdzie pewnie 99/100 osób ma jakiegoś smartfona z aparatem nagrywającym w minimum 720p.
 13. Rozumiem unikanie błędu stylistycznego czy co to tam było jednak pył, a gaz to dwie różne rzeczy o dwóch różnych stanach skupienia.
 14. skąd Ci się wziął pył kosmiczny jak w artykule jest napisane, że chmura gazu?
 15. Czasem się zastanawiam gdzie ludzie podziewają myślenie. To o czym piszesz w zasadzie jest wprowadzone w życie. Problem polega na tym, że ludziom odmawiane są zezwolenia na broń bez wyraźniej przyczyny. Jasnym jest, że człowiek który miał problemy z prawem jak kradzieże, włamania, pobicia etc. pozwolenia na broń nigdy nie dostanie. To też przed, w trakcie czy po derbach (szczególnie krakowskich) nic się za bardzo nie zmieni. Nie widzę jednak powodu by ludziom spełniającym wymogi odmawiać pozwolenia bo ktoś ma takie widzimisię. Niestety miałem sytuacje w życiu gdzie próbowano mi się dostać do mieszkania gdy w nim byłem, a broń w takim wypadku była by jak najbardziej wskazana. Nie życzę oczywiście nikomu uczestniczenia w takiej sytuacji. Nadmienić też trzeba, że "każdy przeciętny świr" jak to ujęłaś może wejść do sklepu z militariami i kupić wiatrówkę na którą zezwolenia nie potrzebuje, a z którą będzie mógł chodzić po ulicy i zabić tyle osób dookoła siebie na ile mu pojemność magazynka pozwoli.