• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

maxorex

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O maxorex

 • Tytuł
  Newbie
 • Urodziny 05.11.1996
 1. Po pierwsze wiadomo nie od dziś, że samo w sobie nie jest to proste. Naprawdę zagłębiając się w temat, dopiero wtedy można się przekonać o trudnościach z tym związanych. Taki przywołanie jak to nazywasz musi odbywać się wedle pewnych reguł (tu sprawa otwarta, ponieważ zależy od danych religii i wierzeń). Na początek polecam pewne pisma, które mogą nakierować Cię na odpowiednie tory w "zabawie" z demonistyką, atoli jeśli naprawdę w to nie uwierzysz to w mojej opinii to się nie uda.
 2. Jeżeli się zastanowić nad samym zjawiskiem, może to być możliwe nawet dzięki ziemskiej technologii. Nie wiadomo co wielkie rządy kryją przed zwykłymi szarymi ludźmi. Niczego w dzisiejszym świecie nie można być pewnym, lecz chciałbym wierzyć iż to sprawka nie tylko ziemian, a jeszcze czegoś obcego. Zatrzymany pocisk w powietrzu jest niezwykle interesujący, a do tego dochodzi jego zamiana w flarę. Może nie jestem obeznany w tym temacie jak Wy, ale chciałbym wierzyć, że ktoś nas chroni przed takimi rzeczami. Jak wiadomo najgorszym wrogiem człowieka jest drugi człowiek i to by była szansa na jakąkolwiek ochronę cywilizacji. No cóż może się kiedyś tego dowiemy.
 3. Max jest jedną z osób, które mówią jak jest. Pamiętam pierwsze odcinki jakie oglądałem, ładna analiza i tym podobne. Normalne wiadomości przy jego są niczym. Po prostu tak bardzo podobają mi się jego komentarze na niektóre sprawy co jest zarazem bardzo interesujące. Naprawdę wszystkich gorąco polecam do oglądania, można się sporo dowiedzieć o prawdziwie ważnych wydarzeniach.
 4. No tak nasza głowa potrafi płatać figle, ale jakby taki dźwięk pojawił się raz to może uznać to za naszą bujną wyobraźnie jednak, tak jak mówisz Twój mąż, również to słyszał i to na dodatek się powtarzało bardzo ciekawe. Mogłaś zajrzeć za to okno ahh. Co do snu nie przejmuj się nimi według mnie to nic innego niż porządkowanie myśli, chociaż wiem, że są ludzie, którzy mają sny na przykład prorocze. Wszystko zależy jak sen interpretujesz
 5. Miałem tę samą sytuacje. Świecące coś na niebie szybko, bardzo szybko się poruszało, gasło i świeciło się znowu kilometr dalej i tak co chwilę, aż zniknął mi z pola widzenia. Stałem w oknie, więc nie mogłem dalej zaobserwować owego obiektu. Może akurat to jakiś pozaziemski spodek. Cóż któż to wie.
 6. Bardzo zaciekawił mnie ten temat. To, że delfiny są inteligentne wiedziałem, ale że aż tak? Oczywiście byłbym za wprowadzeniem tych praw oraz nie zabijanie takich "nie ludzi", którzy tak inteligentnie się zachowują, a jak wiadomo żyją w zgodzie z ludźmi. Niestety nie interesuje się tym gatunkiem ssaków, ale ten temat do mnie przemówił.
 7. Hmmm zapewne coś obejrzę przy dobrej pogodzie, ale nie wiem czy ta druga połówka będzie, może do tego czasu znajdę, a jak nie... Zawsze pozostają niezawodni kumple.
 8. Witam, witam drodzy koledzy. Zaczynając mam na imię Alek, pochodzę ze Stalowej Woli, może akurat ktoś z was stamtąd jest albo i mieszka, hmm? Mam 16 lat, idę do 3 gim... Nie, nie dlatego, że nie zdałem, problemy zdrowotne z nogą, szpitale, itp., itd. i musiałem iść do zerówki rok później, dziwne, ale prawdziwe, po prostu Polskie reformy edukacji. Moje zainteresowania bywają różne, nie mam szczególnych, chyba, że wliczając chodzenie z kolegami. Lubie różnego rodzaju fora, gram często w tak zwane PBF [Play by Forum]. Moja osoba jest dość ciekawa, jednak nie da się jej tu opisać. Więc na tym zakończę i jeszcze raz wszyscy siemaneczko.
 9. No obejrzałem to i się zdziwiłem. Nie powiem, wywiad konkretny, ale może się zdawać, że to jakiegoś sposobu kukła, ale chyba nie w tym przypadku, dziwne ruszanie ustami na pewno nie przez człowieka to mnie zapędziło do twierdzenia, iż ten materiał jest prawdziwy. Ciekawy w ogóle ten film jako całość, z chęcią go obejrzałem.