• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

MASTER

Użytkownik
 • Zawartość

  212
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O MASTER

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 01.01.1999

Converted

 • interests
  Zielarstwo ,Chiromancja,Okultyzm,Demonologia,Spirytyzm, Eliksiry i alchemia,Nekromancja,Wróżbiarstwo
 • occupation
  Egzorcysta-Władca płomienia Anoru
 • location
  WielkaTyrania Symm
 1. Na Zp same ładne dziewczyny Czekam na wybory mis zjawisk paranormalnych
 2. Bardzo proszę o wróżbę ogólną na najbliższe miesiące Maciej 03.09.93 Jeśli istnieje możliwość wyboru poproszę Ajke o wgląd w arkana :roll:
 3. Nieograniczona Darmowa energia już dziś w naszych domach Amerykańscy naukowcy odkryli sposób na uzyskiwanie całkowicie darmowej nieograniczonej energii ma on się opierać na dwóch szeroko znanych założeniach -kot zawsze spada na cztery łapy, -kromka z masłem zawsze spada stroną posmarowaną masłem. Przebieg eksperymentu: 1. Kot zaczyna spadać na cztery łapy 2. Kot zaczyna obracać się, aby kromka spadła stroną posmarowaną masłem 3. Kot zaczyna, lewitując, wirować w nieskończoność, powstaje siła antygrawitacyjna oraz perpetuum mobile. Dogłębna analiza eksperyment zdaje się potwierdzać przypuszczenie że wytworzy on antygrawitację , bowiem można sądzić, iż na początku kot będzie spadać na cztery łapy, jednak w miarę zbliżania się do ziemi zacznie obracać się, aby kromka spadła stroną posmarowaną masłem. Następnie kot zacznie obracać się w nieskończoność, utrzymując się na małej wysokości ponad powierzchnią ziemi. \vec{F_g} = (m_k + m_{kr}) \cdot \vec{g} Gdzie m_k jest masą kota, m_{kr} jest masą kromki posmarowanej masłem, a g przyspieszeniem ziemskim. Czy zatem nasz świat czeka wielka rewolucja energetyczna ? Zapraszam do dyskusji znawców tematu Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł potwierdzić autentyczność całego eksperymentu oraz zamieszczonego filmu który miał za zadanie go udokumentować.
 4. Potęga podświadomości - magia umysłu Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek czy hipnoza, jasnowidztwo może wpłynąć na drugiego człowieka? Czy zastanawiałeś się czy umiejętności wyspecjalizowanych osób mogą wpływać na podejmowanie decyzji, a nawet zachowania? Otóż tacy ludzie istnieją, a wielu zasila specjalne jednostki rządowe. Hipnoza (grec. ύπνος = ýpnos, w wolnym znaczeniu sen) -- specyficzny stan psychiczny charakteryzujący się zwiększoną podatnością na sugestię.Podatność na hipnozę jest nieodłącznie związana z podatnością na sugestię, którą można mierzyć standfordzkim testem podatności na sugestię. Podatność ta wydaje się być niezmienna w ciągu całego życia i prawdopodobnie jest w jakimś stopniu dziedziczona. Około 25% ludzi charakteryzuje się dużą podatnością, natomiast około 20% jest niepodatna na sugestię, a więc niepodatna także na hipnozę. 95% badanych uzyskuje przynajmniej jeden punkt w dwunastostopniowej, standfordzkiej skali podatności[1]. Doświadczenia nad hipnozą pokazują, że nie jest ona związana z żadnym szczególnym stanem, częstotliwość pracy mózgu osób zahipnotyzowanych nie różni się od częstotliwości pracy mózgu osób świadomych, poza wyjątkowymi sytuacjami, gdy hipnotyzer sugeruje osobie hipnotyzowanej, aby się zrelaksowała. Podczas hipnozy człowiek nie ma też żadnych umiejętności i możliwości, których nie posiadałby w stanie pełnej świadomości, jeśli byłby odpowiednio zmotywowany[2]. Mimo to hipnoza jest wykorzystywana w psychologii klinicznej i hipnoterapii, między innymi jako jedna z metod diagnozowania i leczenia zaburzeń nerwicowych, zaburzeń lękowych, przy zmniejszaniu bólu oraz w terapii niektórych uzależnień.
 5. Dla helianthus
 6. Dla Danut
 7. Dla Pawloxa http://www.youtube.com/watch?v=zerWwb4vnk8
 8. Dobra masz mnie Ale płyty i tak ci nie podpisze
 9. Master ponownie
 10. Indiańska Przypowieść o dwóch wilkach Pewnego wieczoru dziadek opowiedział swemu wnuczkowi z plemienia Cherokee o bitwie, która toczy się wewnątrz każdego człowieka: Mój drogi, ta bitwa dotyczy dwóch wilków, które się w nas znajdują. Jeden z nich jest Złem. Jest złośliwy, zawistny i zazdrosny, smutny i zrozpaczony, chciwy, arogancki, użalający się nad sobą, winny, zawstydzony, fałszywy, kłamliwy i próżny, z kompleksem mniejszości lub wyższości, egoistyczny. Drugi jest Dobrem. Jest radością, miłością, pokojem i spokojem, nadzieją,optymizmem, pokorą, uprzejmością, dobrocią, współczuciem, hojnością,empatią, odwagą i wiarą." Wnuczek pomyślał chwilę i zapytał swego dziadka: "Który z nich zwycięża?" Stary Cherokee odpowiedział: "Ten, którego karmisz".
 11. Święta mijają ŚW Mikołaj miał już swoja szansę na spełnienie życzeń Częściowo ją wykorzystał. Bardzo ważne jest, aby wciąż mieć jakieś pragnienia i tu danut masz racje nawet te przemilczane mogą być wysłuchane, a bywa często tak, że to "los" wie lepiej co dla nas lepsze, ale to wychodzi dopiero po upływie pewnego czasu. Nastał ranek, a ja mogę już spojrzeć na swój prezent (Nie zrozumcie mnie zbyt dosłownie)
 12. Jak powszechnie wiadomo do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja. Gdy jednak coś się zmieni, pogorszy, passa się odwróci czujemy się bardzo źle i właśnie wtedy dostrzegamy, że wcześniej byliśmy szczęśliwi i jak dużo to dla nas znaczyło. Uzależnieniem bym tego nie nazwał, ale na pewno jest to ogromne przyzwyczajenie tym większe, im dłużej trwał ten stan. Podobno człowiek może być stale szczęśliwy tylko wtedy gdy jest zakochany, a może jest odwrotnie i to człowiek bez miłości nie jest w stanie osiągnąć pełni szczęścia ? I tu słowo miłość nie musi ograniczać się koniecznie do ludzi można je rozszerzyć na nasze pasje i wiele innych dziedzin życia. Tak oczywiście można żyć bez szczęścia i czerpać z takiej egzystencji przyjemność należy wtedy pamiętać, że ważne są chwile szczęścia, które szybko przemijają, ale mimo wszystko są. Może to być cokolwiek dobry film, chwila rozmowy, ulubiona piosenka, coś co właśnie pozwoli czerpać tą przyjemność mimo ogólnie złego stanu. Czy warto jednak "w pragnieniach topić życia smak"? Stałego szczęścia trzeba usilnie szukać i o nie walczyć robimy to w końcu w swoim interesie. "Społeczeństwo przyjęło, że musimy być szczęśliwi, bo inaczej czujemy się przegrani", ale to, że czasem jesteśmy nieszczęśliwi jest całkowicie naturalne i przytrafia się każdemu w danym okresie życia.
 13. Osobiście proponuje kasyno Przy okazji możesz sporo zarobić A tak serio gdybyś miał taki dar to po co to komukolwiek udowadniać ??? Nie lepiej go rozwijać i używać ciesząc się nim ?
 14. Pisze się Tylko podajcie datę i godzina Mi osobiście najbardziej odpowiada niedziela A będą jakieś tematy przewodnie rozmowy ?? Czy spontan ?
 15. List do Św. Mikołaja Św. Mikołaj prawdopodobnie urodził się w Pataria w Licji około 270 roku. Już we wczesnej młodości wyróżniał się uczuleniem na niedolę bliźnich nic wiec dziwnego, że pomagał im przy każdej nadarzającej się okazji. Po śmierci swych zamożnych rodziców rozdał odziedziczony majątek potrzebującym zapadając tym samym w ich pamięci. Wkrótce po śmierci Mikołaja cały świat zaczęły obiegać historię o jego dobrych uczynkach to on miał ratować ludzi od śmierci dostarczać ubogim panną posag ratować żeglarzy na morzu, ale co najważniejsze zawsze pomagał potrzebującym, a opowiadania zawierały jeden wspólny szczegół były nim podarki pozostawione przez świętego. Łatwo się zorientować, że jago ulubieńcami stały się dzieci, które zawsze mogły liczyć na garść słodyczy. Pisanie listów do Św. Mikołaja stało się już tradycją w wielu krajach. Mikołaj jest przyjacielem dzieci, ale również dorosłych i każdy ma możliwość napisanie do niego listu niezależnie od wieku narodowości, a nawet wyznania Ważna jest wiara w to , że marzenie może się spełnić Tylko czy my potrafimy jeszcze marzyć? Przecież każdy z nas wciąż ma w sobie coś z dziecka. Lubimy Się wygłupiać się bawić a wielu z nas chętnie wróciłoby do czasu, kiedy wszystko było łatwiejsze życie było bardziej beztroskie, a świat wydawał się bardziej magiczny Być może czasem warto odszukać w sobie to , co straciliśmy z wiekiem i nauczyć się cieszyć z rzeczy, które nam wydaja się nieważne. Jedno jest pewne dzieci potrafią żyć i marzyć dużo lepiej od nas. A dlaczego? Bo oni nie maja jeszcze ograniczeń, które wraz z wiekiem narzuca świat i reszta społeczeństwa. Siadam, więc przy stole przed de mną biała kartka w ręce trzymam mój stary ołówek a obok siedzi moja młodsza 6 letnia siostra jeszcze parę dni temu to ona tłumaczyła mi, że św. mikołaj nie istniej jednak teraz razem piszemy do niego listy każdy prosi o to, czego pragnie, marzenia znów zostają w nas rozbudzone, a wiara przenosi do innego lepszego świata. Przez moment znów czuje się dzieckiem może i to wszystko jest głupie, ale jednocześnie w pewien sposób magiczne. Siostra ma wątpliwości jednaj nadal pisze swój list starając się starannie składać litery. Listy powstały teraz spłoną w ogniu, który ma przenieść je do św. mikołaj. Czy prezenty są tak bardzo ważne? Czasem ważniejsze jest samo życzenie, które w końcu wypowiadamy i to, że nadal potrafimy marzyc, co wraz z dorosłością w nas zanika. Może wiec ty niezależnie od swego wieku poszukasz dziś czegoś do pisania i stworzysz swój własny list? Rozbudzisz w sobie dziecko, które na świat spojrzy zupełnie inaczej. Wiara czyni cuda, ale czy ty jesteś tego świadom?