• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

jagazer

Użytkownik
 • Zawartość

  128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O jagazer

 • Tytuł
  Advanced Member
 1. Witam Małgorzata 30-11-1956  serdecznie proszę o wróżbę ogólną

   

 2. Witam. Jagoda 15.06.98 1. Jak mmoi rodzice zareaguja na widomosc ciazy- cobza tym idzie- wyprowadzce i zmianie technikum na liceum zaoczne. 2. Czy moje plany sie udadza? ( wyprowadzka i zmiana szkoly) Dziekuje.
 3. Witam. Jagoda 15.06.98 1. Jak sie potoczy w najbliższym czasie moj zwiazek z Arturem 5.6.92. 2. Ogolnie co w mojej milosci? Dziekuje. Pozdrawiam.
 4. Witam, Jagoda 15.06.98 Artur 5.06.92 Jestesmy razem od niecałych 3 miesiecy. Pojawiły sie problemy w związku z Jego przeszłościa. Chłopak z domu dziecka, bez wykształcenia, no còż... Dla otoczenia, głòwnie moich rodzicòw brzmi niezbyt fajnie... Wrecz fatalnie niestety. Może nie tyle co Go nie akceptują, no ale w sumie jak to nazwać, ale każdy mòwi mi, ze mam sie zastanowić nad nami. Jednak kocham Go, nie zostawie, ale czy ten zwiazej to wszystko przetrwa? Jak widxa to karty? Czy Jego uczucia są na tyle silne, że mnie nie zostawi? Z gòry dziekuje.
 5. Witam. Jagoda 15.06.98 Artur 5.06.92 Jak się potoczy ta znajomość? W sensie czy bedzie z tego związek. Co on o mnie myśli i czy jest szczery? Jakieś uczucia są? Dziękuję i pozdrawiam.
 6. Witam. Dzisiejszej nocy śniło mi się, że jestem w jakimś dużym domu, zostałam w nim sama z chorym bratem (teraz leży w szpitalu). Przychodziła do nas moja nauczycielka fizyki, by od czasu do czasu nam pomóc. Byłam na papierosie z kumpela. Weszłam do domu i zobaczyłam pełno krwi. Wolałam tą nauczycielkę, bo właśnie wyszła. Później pojawił się obraz, gdzie weszłam do tego domu, po tym jak byłam z tą kumpela i jej chłopakiem. Pamiętam, że zaczął się do mnie przystawiać przez co później miałam wyrzuty sumienia, że zamiast być z bratem byłam z nim... no ale kiedy weszłam do domu nauczycielka trzymała mojego brata. Całego we krwi, bo w domu była jakaś pielęgniarka, która odbierała poród. Samej rodzącej kobiety nie widziałam, ale pamiętam jak ta pielęgniarka wyciągnęła dziecko. Poród był przedwczesny i dziecko było bardzo, ale to bardzo malutkie. Lała się z niego krew. Ta piguła od razu skazała je na śmierć, mimo, że płakało, i wsadziła je za jakieś drzwi, do jakiegoś pomieszczenia. Rączki dziecka były tak małe, że mieściły się w szparę, która jest pod drzwiami. Dziecko wydawało dźwięki jak normalne niemowlę a nawet dziecko. Wyciągało te raczki, czerwone, zakrwawione płacząc a jednocześnie gaworzyć. Ale nie mogłam nic zrobić. Nauczycielka trzymała mojego brata. Był nagi i miał na sobie krew, chyba od tego porodu. Później okazał mi się obraz ręki mojego brata pozbawionej palców. Miał kroplówkę i jak się spytałam tej nauczycielki co się stało to odpowiedziała, że jego rączka spuchła i trzeba było obciąć mu palce... pytałam się czy odrosną (?!). Chyba powiedziała bez pewności, że tak... w międzyczasie pokazała mi się jakaś obcięta ręką. Myślałam, że to tego narodzonego dziecka, ale później się zorientowałam, że w środku to sztuczna ręka... Obudziłam się o 00.48. Cała się trzęsłam... co to może oznaczać? Z góry dziękuję.
 7. Witam. Jagoda 15.06.98 Marcin 4.07.98 Jak się potoczy nas związek? Czy jego uczucia są szczere? Dziękuję.
 8. Witam. Jagoda 15.06.98 Marcin 4.07.98 Jak się potoczy nasza znajomość? Co on myśli i czuje do mnie? Dziękuję. Pozdrawiam.
 9. Witam. Zdecydowałam się na związek z Dawidem 3.10.98. - Jak to się potoczy, czy to dłuższy związek? - Co on sobie o nas myśli, w sensie czy traktuje to jako zabawę czy na poważnie? Czy mnie kocha po prostu. Proszę o odpowiedź, bo to bardzo ważne dla mnie. Jagoda 15.06.98. Dziękuję.
 10. Jeśli można to bym zmieniła, bo chyba tamto mije pytanie zostało usunięte? ... Chciałam sie dowiedzieć co mnie czeka w lutym: - miłość -szkoła (znajomi) Dziękuję.
 11. Witam. Chodzi o Wiktora 20.01.98. Ostatnio nasze kontakty się ochłodziły. Nie mam pojęcia czemu... stąd moje pytanie. Jak się potoczy nasza znajomość w najbliższym czasie? Czy on do mnie cos czuje, czy nie? Jagoda 15.06.98. Dziękuję.
 12. Dziękuję bardzo. Fakt. Różnie między nimi jest... dziękuję za odpowiedzi jeszcze raz. Pozdrawiam.
 13. Nie nie. To nie tak, że nic kompletnie nie wiem Ale przy dużych rozkładach gubię się. Dlatego najczęściej stawiam na pytania "tak" lub "nie". Ale tutaj wolałam zrobić wiekszy rozkład. Wybór? Hmmm. Być może. Ale chodzi o innego chłopaka? Oni nie są razem.
 14. Witam. Otóż zadając kartom pytanie: "jak się potoczy ich znajomość w najbliższym czasie" (Dane oczywiście podałam, ale tu one nie są potrzebne) i rozkładając rozkład "krzyżowy" uzyskałam odpowiedź: prawo-As denarów, lewo-3mieczy, od góry giermek denarów, posrodku- Król denarów, u dołu- Królowa Denarów i dodając karty: kochankowie, obok giermek buław, 5 mieczy i 2 kielichów. Nie potrafię za dobrze interpretować, jednak przyjaciółka poprosiła mnie o to, więc zgodziłam się. Co mówią te karty?
 15. Witam. Jagoda 15.06.1998. Chciałam prosić o wróżbe na styczeń. Czeka mnie operacja, więc chciałam się spytać czy coś dobrego mnie spotka jeszcze w tym styczniu. Więc proszę o wróżbe ogólną na miłość (może w końcu związek? ), szkołę i znajomych (czy w styczniu nasze stosunki będą takie jak zawsze). Dziękuje.