• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

FoxMulder20

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O FoxMulder20

 • Tytuł
  Newbie
 • Urodziny 22.05.1992
 1. Plokoon dzięki za wstawiennictwo, wiem, że może inni myślą inaczej jak ja, ale każdy ma inny tok rozumowania, nieprawdaż ?? Co do naszej planety i do wypowiedzi Plokoona w 100% się zgadzam, myślę, że istoty rozumne nam zazdroszczą szczególnie tego, że możemy się rozmnażać, ciekawi mnie tylko jak oni się rozmnażają, bo przecież muszą, prawda? Myślę, że kosmici przylatują tutaj po rośliny, gady, płazy wszelkiego rodzaju żywych istot na Ziemi.
 2. Po Pierwsze wiemy, że się przemieszczają, ponieważ jak inaczej można wytłumaczyć, iż przylatują na Ziemie?.. A może ty myślisz, że oni już tutaj są? Szczerze to nie rozumiem twojej uwagi, ale dobra.. jak inaczej by przylatywali z planety Zeta Reculi??? Proszę powiedz mi, bo ja widzę tylko jedną odpowiedź... podróże w czasie. Co do ufo Ufo-jest to niezidentyfikowany obiekt latający skr. NOL jakbyś nie wiedział. Po drugie, nic nie mówiłem na temat istot pozaziemskich, ale mogę powiedzieć co nie co o istotach, prawdopodobnie są 2 grupy tych istot .. Szaraki z opowiadań świadków istoty mają od 4 do 6 palców. Greys są przedstawione jako mające niezwykle duże głowy w stosunku do ich ciał.. Są przedstawiani jako nieposiadające włosy w dowolnym miejscu ciała, w tym twarzy, a nie zauważalne zewnętrzne uszy i nosy, ale tylko małe otwory, lub otwory do uszu i nozdrzy. Są przedstawiani jako posiadający bardzo małe usta i bardzo duże, nieprzezroczyste, czarne oczy, bez dostrzegalnego tęczówki lub ucznia i nie są podobni do ludzi. Co do ich techniki myślę, że czerpią one energie z wody dlaczego z wody? Dlatego, że UFO widziane przy akwenach wodnych robiło jakby trąbę wodną, do której ufo tą wodę pobierało do wewnątrz swojego statku, czerpanie Energii z wody umożliwia im ciągłość latania. Przepraszam, że tak mówię swoim językiem, ale nie jestem jakimś nauczycielem polskiego Żeby recytować jak z internetu... nie pisz posta pod postem, używaj funkcji EDYTUJ - soldado
 3. Jak myślicie jak ufo się przemieszcza w czasie czy potrzebna im jest jakaś energia? Z czego mogą oni czerpać taką energie, która im na to pozwala. Zapewne każdy z was główkował na ten temat, co o tym Myślicie?
 4. Moim zdaniem widzę tutaj asteroidę lub wielki meteor, ale ja mogę tylko spekulować, co to jest, ale zainspirowało mnie to, dlatego o to zapytałem;D Fragment regulaminu, który obowiązuje wszystkich piszących na forum: 2.13 Na forum wymagamy używania poprawnej Polszczyzny. Jeśli masz problemy z ortografią korzystaj ze słownika lub przeglądarki (polecamy Mozille Firefox), która podkreśla błędnie napisane wyrazy. Staraj się stosować polskie znaki. WALDECZEK.
 5. Wiem sory, że wchodzę w inny temat, ale jak mówiłem chce wszystko wiedzieć;D Wracając do tematu podroży w czasie, widziałem ostatnio, że ogromne statki ufo lecą na Ziemie i przeliczali tam czas kiedy dotrą.. Przecież jeżeli obcy mają technologie, to dlaczego by się tak wlekli..? Czy waszym zdaniem Einstein twierdząc, że podróże w czasie są niemożliwe ? Sory za moje błędy, ale chyba każdy wie o co chodzi.
 6. Czy ktoś z was dokonał jakiejś obserwacji ufo? Może ktoś by chciał się podzielić swoimi relacjami, może ktoś opisze jak obserwuje niebo szukając ufo bardzo mi zależy ;]
 7. Moim zdaniem kosmici byli tu już znacznie wcześniej niż Roswell: 1. Starożytność; 2. Średniowiecze; 3. Czasy teraźniejsze. Może trochę opisze te Punkty swoim zdaniem: 1. Starożytność - wielu naukowców dokonuje wspaniałych dowodów na istnienie obcej cywilizacji z punktu budowli, których nie udałoby się zrobić w tamtych czasach człowiekowi bez technologii. Kamienie, które znajdowały się w budowli miały niekiedy po tysiąc ton!! W tamtych czasach było to niemożliwe do podniesienia przez dźwignie, nawet w dzisiejszych czasach jest to trudne, acz wykonalne. 2. Średniowiecze - wyprawa Kolumba, który widział UFO lecące do wody, gdy odkrywał nowy świat, potem ufo przemieniło się w USO. (zapewne wszyscy wiecie co to USO). Jest nawet to opisane w jego listach, które archeolodzy odnaleźli. Zapewne nie wszyscy ludzie interesują się UFO, aczkolwiek jest wielu ludzi, którzy coś widziało na niebie i nie mogą tego wyjaśnić naukowo (mówie tu o naszych czasach). Sorry, że tak pisze, ale jestem nowy i nie wiem jak bardziej mogę napisać. Jeśli ktoś by chciał popisać na temat UFO, poważnie albo tylko popisać na różne tematy piszcie na gg 45159618. Pozdro. Aha, jeśli ktoś jest takim maniakiem jak ja i ma filmiki czy coś. Proszę tutaj wrzucać lub mi na gadu Pozdrawiam. Może na początek młody badaczu UFO zaczniesz korzystać z jakiejś przeglądarki poprawiającej błędy ortograficzne. O składni i interpunkcji nie wspominam. WALDECZEK.
 8. Czy ktoś wie co to był Eksperyment Filadelfijski? Czy myślicie, że okręt wzięli kosmici i go potem z powrotem wyrzucili, że tak powiem? Czy myślicie, że to był Trójkąt Bermudzki ? Bardzo mnie ciekawi. Jestem nowy, dopiero od roku bardzo interesuje się UFO, jeżdżę w miejsca, gdzie rzekomo były piktogramy czy kule światła.
 9. Mój Temat to Ufo i podróże w czasie. Jak myślicie czy ufo istnieje i czy mogą podróżować w czasie? Wiem, może to trochę głupie pytanie, ale jestem tu nowy i chcę poznać wasze zadanie.