• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Gehenn

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Gehenn

 • Tytuł
  Advanced Member
 1. http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130716/KRAJSWIAT/130719798 Podejrzewam, że ten artykuł może Ci pomóc.
 2. Raczej wątpię, by awareness pisała sobie to z nudów Proporcje i składniki nie są przypadkowe, każde z nich emanuje odpowiednie wibracje, które są za coś odpowiedzialne. Akurat tutaj mieszanka wyraźnie ma służyć ochronie.
 3. Zmuszanie kogoś do własnego 'widzi mi się' trąci czarną magią. Jeśli chłop nie chce gadać, unika Cię i to Ty zawsze wyciągałaś dłoń to daj sobie spokój. Widocznie na tej relacji zależy tylko Tobie. Poza tym magia to ostateczność, a nie droga na skróty.
 4. http://zjawiskaparanormalne.pl/search.php?keywords=oobe&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=topics&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj Do wyboru, do koloru.
 5. Jako pierwsze zapytam: Czy miałeś jakiekolwiek doświadczenie z czakrami (otwierałeś je), zanim zabrałeś się za pracę z 3. okiem, czy od razu od tego zacząłeś? Czytałeś jakieś książki na ten temat, żeby się z nimi zaznajomić? Odczucie w okolicy czoła, między brwiami jest typowe podczas pracy z tą czakrą, ale widzę, że to już wiesz. Jako czakra odpowiedzialna za przestrzeń wyższej świadomości pozwala widzieć i słyszeć to, czego inni nie potrafią. Słyszysz głosy, śmiech - ewidentnie czakra zaczyna pracować. Jednak zadaj sobie najważniejsze pytania: Czy panujesz nad tym i czy to Ci nie przeszkadza? Zaczynając pracę z czakrą 3. oka bez wiedzy może skończyć się tak naprawdę (niezbyt)mile spędzonym czasem w zakładzie dla osób chorych psychicznie, kiedy ją rozregulujesz. Ale, odpowiadając prosto na Twoje pytania: 1.Czy możliwe, że podświadomość przejęła inicjatywę i wmawia mi te różne rzeczy? Jak już wspomniałeś, od lat dokształcasz się. Zapewne masz dobrą koncentrację. Podświadomość w Twoim przypadku prawdopodobnie tej inicjatywy nie przejęła, masz objawy typowe dla początków z tą czakrą. 2.Czy możliwe, że chakra 3 oka zaczyna się otwierać? Jak najbardziej. 3.Jeżeli to dzięki chakry a nie mojej psychice, to jak mógłbym skontaktować się z tymi głosami? Najprostszą metodą jest seans spirytystyczny, jednak nawet nie próbuj tego bez odpowiedniego przygotowania/wiedzy i póki nie opanujesz tej czakry. 4.Czy paraliż senny może powodować wstęp do opuszczenia ciała (oobe)? Paraliż senny towarzyszy nam zawsze, każdej nocy podczas snu. To dzięki temu stanowi gdy poruszamy się w śnie nasze fizyczne ciało pozostaje w spoczynku. Od paraliżu sennego jest już tylko jeden krok do osiągnięcia OOBE.
 6. Jestem chyba jakiś odporny, bo nic szczególnego nie czuję w związku ze zdjęciem. Każdy tak naprawdę widzi to, co chce widzieć. Wygląda mi to na zwykłą jaskinię . Podejrzewam, że niektórzy mają odczucia wywołane naturalnym strachem przed nieznanym, a cóż kryje się w ciemnościach? Nieznany dla nas 'świat'. Wpojone przeświadczenie typu 'nie wiesz co kryje się w ciemności', 'jaskinie to straszne miejsca' może czasami narobić stracha i mózg sam generuje sobie coś, co nie istnieje. Szczególnie obecność świeczki - 'bycie' w pobliżu światła gwarantuje 'bezpieczeństwo', a wyjście poza nie naraża nas na niebezpieczeństwa, które się tam kryją.
 7. Nie pobieraj energii od żywych istot, wokół Ciebie jest mnóstwo wolnej energii, którą możesz wykorzystać. Co do ciepła nie zawsze przy tego rodzaju Psi-ballach jest on prawdziwy - wystarczy trzymać ręce przy sobie a już odczuwa się ciepło. Koty często, wręcz prawie cały czas się tulą, gdy czują się 'bezpieczne' (pogłaskaj jakiegoś a już zaczyna się łasić, tak okazują sympatię), mruczenie tylko potwierdza tą sympatię. Co do porad wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę 'psi ball', a wyniki same aż proszą się o wytypowanie: http://zjawiskaparanormalne.pl/manipulacja-energiami-t10685.html http://zjawiskaparanormalne.pl/jak-zostac-wampirem-energetycznym-emocjonalnym-cwiczenia-t3800.html http://zjawiskaparanormalne.pl/psi-ball-super-poradnik-t1863.html
 8. "Niedawno miałem pacjenta, który w poprzednim życiu zmarł tuż po narodzinach. Zapytałem go: „Jaki cel miało tak wczesne zakończenie życia, miałeś przecież zaledwie kilka dni?” Odrzekł na to: „Lekcja ta była przeznaczona dla moich rodziców, nie dla mnie, dlatego też postanowiłem wrócić i pocieszyć ich po tej bolesnej stracie”. Rodzice ci we wcześniejszym życiu źle traktowali swoje dziecko, aż wreszcie doprowadzili je do śmierci. Chociaż w ostatnim wcieleniu mojego pacjenta tworzyli kochającą się młodą parę, najwyraźniej potrzebowali doświadczyć bólu po tym, jak śmierć odebrała im upragnione dziecko. Poczucie olbrzymiej straty pozwoliło duszom tych młodych ludzi ujrzeć i odczuć skutki zerwania więzów krwi." Michael Newton, Wędrówka Dusz
 9. Jakiś tydzień temu miałem dosłownie podobną sytuację. Podczas rozmowy z bratem na skype zaczął się rozchodzić dziwny dźwięk, jak wycie. Jak to pierwsza reakcja wystraszyłem się, choć po chwili przeszło. Brat oczywiście tego nie słyszał. Co się okazało? Że laptop się psuje Ja bym raczej skupił się na jakości sprzętu, może masz uszkodzony mikrofon, lub kabelki źle się 'stykają' przez co tworzy się taki efekt.
 10. Też ten problem mnie dotyczy, jednak już się do tego przyzwyczaiłem Dosłownie całą noc wierciłem się w łóżku próbując zasnąć, a jak już zasnąłem to budziłem się po 15-20 minutach. Spotkałem się z różnymi opiniami na temat aktywności nocnych, pełnia rzekomo wpływa na duży odsetek ludzi - chociażby jest podczas niej więcej występków kryminalnych i samobójstw w stosunku do innych faz księżyca (wyczytane kiedyś w internecie, nie pamiętam gdzie i głębiej nie badałem sprawy, więc nie zatwierdzę). Podobno kamień księżycowy może pomóc, zamiast na Tobie energia księżyca skupi się na kamieniu (kamień powinien być na parapecie).
 11. Zależy jaki jest to duch. Dobre duchy manifestują się w chwili, kiedy potrzebna jest pomoc. Jednakże każdy z nich posiada własną energię. Gdy chcą się ujawnić muszą zgromadzić odpowiednią ilość energii pozwalającą im na kontakt z nami. Złe duchy natomiast nie chcą się ujawniać, wolą nękać jedną, słabą osobę. Ukazując się zwiększają swoją 'widoczność' - kiedy jedna osoba widzi różne, nietypowe rzeczy można uznać ją za obłąkaną, jednak gdy więcej osób to widzi coś jest na rzeczy. Takimi zjawiskami mogą zacząć się interesować chociażby egzorcyści, którzy są zdolni pozbyć się ducha i odciąć go od swojej ofiary (dawcy energii), co jest mu nie na rękę.
 12. Nie wiem, czy szkoda mi Ciebie, czy Twojej głupoty. Czy zabierałeś się chociaż za przeczytanie podstaw nt. wywoływania duchów, bądź konsekwencji takich zabaw odprawianych przez osoby niedoświadczone? Sądziłeś, że jak przywołasz ducha seryjnego mordercy to będzie dla Ciebie tańczyć jak marionetka pociągana za sznurki? Wpakowałeś się w coś, co Cię przerasta i to grubo. Co was może czekać? W najgorszym wypadku śmierć. Tak, śmierć - jeśli takowy duch opęta któregoś z was, to może dojść do nękań tak silnych, że nie wytrzymacie i umrzecie z wycieńczenia. Gdybyś poczytał choć trochę o wywoływaniu duchów wiedziałbyś, że trzeba takiego ZAWSZE odwołać, nawet jeśli wydaje Ci się, że żadnego nie ma. Pomóc Ci może Soldado, który jest medium, bądź WALDECZEK parający się egzorcyzmami. Na ich miejscu jednak dałbym Ci trochę czasu na 'zabawy' z tym duchem, byś zyskał życiową lekcję - zmarłych się nie niepokoi.
 13. Dodam, że obydwie są dostępne na chomiku.
 14. No to może wyjdę z propozycją, byś pokrótce opisał magię natury i anielską. Coś na wzór poprzedniego artykułu o demonicznej. Jeśli jeszcze można to z chęcią dowiedziałbym się o Gwieździe Arcygamy.
 15. Wybacz, przez rozmach podałem zły link Chodziło mi o ten artykuł: http://duchowa.pl/art0.php