• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

QueenK

Użytkownik
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O QueenK

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 05.07.1996
 1. Zgadza się Ale to jest coś okropnego. Niedługo telefon zacznę w ręku ładować
 2. Witam. Od pewnego czasu mam problem z elektryzowaniem się. Zaczęło się od włosów, a teraz puszczam pioruny z rąk. ;_; Najfajniej jest w nocy. Czuję się jak Zeus, kiedy głaszcze psa albo przejadę ręką po pościeli i rozświetlam cały pokój. Dosłownie widać te ładunki elektryczne! Pies na to nie reaguje, więc nie jest to bolesne, ale zawsze po takim potarciu drętwieje mi ręką. Pytanie, co z tym zrobić? Wcześniej nigdy nie miałam takiego problemu. Mam się uziemić, czy jak? Przepraszam za ewentualne błędy, piszę z telefonu.
 3. Witam, Proszę o wróżbę ogólną Kinga 05.07.1996
 4. Według mnie, nie ma gorszego leku nasennego niż ta hydroksyzyna... Podają to na potęgę w szpitalach, "żebyś się wyspał przed zabiegiem" i jeśli poprosisz. Tragedia. Dużo czasu spędziłam w szpitalu, więc miałam okazję się tego najeść. Szczerze, zasnęłam nad ranem, a potem ciężko było się obudzić... Z LD nie ma nic wspólnego. Przynajmniej w moim przypadku. A co do metody, to każdy ma inny sposób. Tobie się uda w taki, a innemu w inny. Musisz próbować.
 5. Kinga 05.07.1996 Proszę o wróżbę ogólną od chwili obecnej tak do końca września (Ajko, twoje wróżby mają coś w sobie...Zmiana wyglądu i to nie taka prosta jakby się mogło wydawać... Dziękuję Ci bardzo za wszystko i pozdrawiam )
 6. Kinga 05.07.1996 Proszę o wróżbę ogólną.
 7. Mamy jakichś wróżących, czy nadal nie? ^^ Kinga 05.07.1996 Proszę o wróżbę ogólną.
 8. ryanwolfe - Dziękuję za odpowiedź. Tak jak w tytule interesuje mnie aplikacja adwokacka. A informatyka to pasja i pomysł na przyszłość i już od jakiegoś czasu. Zastanawiam się tylko czy lepiej doszlifować jedno, a potem brać się za prawo...czy może zrobić sobie przerwę od komputerka i zająć się czym innym, a po skończeniu wrócić na stare śmieci kazjanna - spotkałam się właśnie z takimi opiniami, że kancelarie za nic w świecie nie chcą wprowadzać do branży obcych. Ile w tym prawdy nie wiem... Kaan - w moim mieście pracy nie będę szukać, bo tu pracy nie ma
 9. Obecnie jestem w technikum informatycznym i studia w tym kierunku na pewno skończę, ale zastanawiam się czy studia prawniczne nie przydadzą sie bardziej... Jestem ciekawa waszych opinii. Lepiej iść na prawnika, a potem zaocznie na informatyka czy może odwrotnie? Jeśli jest tu jakiś prawnik będę wdzięczna za każdą wskazówkę .
 10. Kinga 05.07.1996 Proszę o wróżbę ogólną na najbliższy czas...
 11. Ojj nie. Moja babcia jest bardzo młoda jak na babcię i nie ma żadnych problemów z pamięcią czy psychiką. Do tego sytuację potwierdził nie dużo starszy ode mnie braciszek mojej mamy. Gdyby mogło być tak jak mówisz nie zwrociłabym na zaistniałe zdarzenie najmniejszej uwagi. Nie zgadzam się z Twoją teorią w tej kwestii.
 12. W sumie tak. Nie pomyślałam o tym w ten sposób. Jednak nie zmienia to faktu, że takie rzeczy jak w temacie nie mają miejsca w ogóle. Wszystko się może zdarzyć. A podpisuję to pod sobowtorów dlatego, że jak wspominałam nie jestem alfą i omegą ^^ i wielu rzeczy po prostu nie wiem. Sytuacja nie mniej dziwna, zaskoczyła mnie, podobna w jakiś sposób do relacji, które można przeczytać w necie w związku z tematem. Dlatego napisałam o tym tutaj. Z resztą teorie są różne. Czasem pisza, że doppelganger to twoje lustrzane odbicie, tyle, że negatywne, a czasem, że to zupełnie inna osoba fizyczna, żyjąca własnym życiem, etc. Możliwości jest wiele...
 13. Nie wątpię w to. Ale myślę, że takie sytuacje mogą się zdarzać, kiedy człowiek robi coś już rutynowo i nie przykuwa do tej czynności żadnej świadomej uwagi. Ja miałam tak wiele razy i pewnie każdy, więc nie ma co tego kwestionować. Ale żeby nie zastanowić się nad tym, że wyszłam z domu, szłam ulicą, doszłam do bloku babci, wpisałam kod domofonu, weszłam, porozmawiałam z nią i wróciłam? To wydaje się być mało prawdopodobne. Jest to szereg pewnych zdarzeń, do tego nie rutynowych, bo codziennie jej nie odwiedzałam. Także uważam, że masz rację, że w wielu przypadkach człowiek zamienia sie w robota i robi coś, z czego nie zdaje sobie sprawy. Jednak chyba tyczy się do pojedynczych czynności, które raz po raz są powtarzane. Danut: Nie znam się na takich zjawiskach. Nie wiem co to mogło być, i dlaczego tak wyszło. Po prostu wspólnie staramy sie ustalić pewne fakty i coś wywnioskować. Nie chcę wyskakiwać z moimi mądrościami, bo nie sądzę, żeby było się czym chwalić. Opowiedziałam po prostu moją historię, którą uważam za ciekawą. Ale nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem co było przyczyną jej zajścia. Po to jest forum, żeby wymienić się zdaniami i może wspólnie dojść do wytłumaczenia...
 14. Nadal się uczę, więc pół dnia byłam w szkole, a drugie pół w domu odrabiając pracę domową. Tego byłam i jestem pewna do dziś. Ogólnie jest to ciekawe, ale jak już wspominałam, za mało o tym informacji, żeby cokolwiek wywnioskować. Z resztą minęło już chyba za dużo czasu, żeby to roztrząsać. Chociaż gdyby człowiek wiedział na czym to polega, może udałoby się dane zjawisko wywołać. Może faktycznie była to jakaś forma nieświadomej bilokacji? Może należałoby to rozwijać?
 15. A to ciekawe. Szkoda, że tak mało ludzi interesuje się tym zjawiskiem. Jakby doszło do burzy mózgów, może doszli byśmy wspólnie do jakiego konkretnego wytłumaczenia. Może wielu ludzi miało podobne sytuacje, ale nawet nie zwrócili na nie uwagi. W dzisiejszych czasach łatwo jest dostać łatkę osoby psychicznej, z zaburzeniami pamięci, etc. A co do mojej historii, tak. Masz rację, może i to było deja vu. Ale wujek przy tej sytuacji nie był obecny. Nie mógł mieć wrażenia, że to już było, bo ja tylko go zapytałam czy danego dnia byłam u babci. Musiał daną sytuację pamiętać. Jego deja vu mogło tyczyć się tylko i wyłącznie mojego zapytania. A nie danej sytuacji, bo w niej nie uczestniczył. Takie jest moje zdanie odnośnie tej teorii, jednak nie możemy niczego wykluczać.