• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

tornado_of_soul

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O tornado_of_soul

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 02.09.1999
 1. Rzeczywiście, film bardzo ciekawy. Szkoda, że rząd uniemożliwił dalsze badania nad tymi stworzeniami, ale może i lepiej? Kto wie co by ludzie zrobili jakby je odkryli tak na 100%... Aczkolwiek, mimo filmu, nadal nie wierzę w syreny
 2. Entomofobia - lęk przed owadami. Arachnofobia - lęk przed pająkami. Lęk przed stopami - nie lubię się na patrzeć i ogólnie ich nie lubię. Lęk przed poznawaniem nowych osób.
 3. Ok, ja tylko powiedziałam co myślę. To może po prostu zapytaj mamy co znaczą te napisy...?
 4. Może te napisy na odwrocie to zwykła ściąga z matmy? R to promień, a p - pole. Być może kolega Twojej mamy miał wcześniej test z matematyki i dał ściągę Twojej mamie, aby zaliczyła...
 5. Na pierwszy rzut oka ich raczej nie rozpoznasz. Ale jak ich spotkać to to po prostu poczujesz. Jeśli taki wampir się w ciebie wpatruje i czujesz się nagle słabo, masz zawroty głowy, to właśnie jest on. Tak jak normalne wampiry żywią się krwią, to one żywią się energią innych ludzi.
 6. Centaury miały tułów konia, na którym znajdował się tors człowieka. Podobno szybko się upijały i były potomstwem Kentaurosa i klaczy magnezyjskiej lub druga wersja - Iksjona i Nefele.
 7. Witam na forum Dobra, ciężka muzyka? Np. jakich zespołów/wokalistów słuchasz?
 8. Róża. Zgadza się, ale nie dbam o makijaż, bo się nie maluję, a co do kolorowych ubiorów to głównie ubieram się na czarno...
 9. Horus. Zgadza się oprócz tego, że szybko uczę się języków i nie mam predyspozycji do pisania :///
 10. Kicia ;3 Mi się zgadza wszystko ; )
 11. Ogólnie słucham metalu, ale najbardziej lubię thrash. Moim ulubionym zespołem jest Megadeth. Lubię jeszcze Ozzy'iego Osbourna, Metallicę, Motley Crue, Bon Jovi.
 12. @Gehenn nie pomalowałeś, jej reszty kończyn :///
 13. Oprócz "trybu widza", jak tu już wspomniał @Heavy, jest jeszcze inna możliwość, że dostaniemy drugie życie... Widziałam, że ktoś ma tu taki podpis "Żyje się raz. Potem drugi i trzeci, a potem już jakoś leci." Może to ma sens...?
 14. Mój nick wziął się od piosenki mojego ulubionego zespołu (Megadeth), która została nagrana na płycie "Rust In Peaace" w najlepszym składzie. A avatar? On tak po prostu. Nic nie znaczy.
 15. Zgadzam się w 100%