• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

OCLT

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O OCLT

 • Tytuł
  Member
 • Urodziny 30.12.1992

Converted

 • occupation
  Żołnierz.
 1. Co do Ozil'a to b.dobry piłkarz i on chce grać w pierwszej 11, rozwijać się, ale w Realu sami wiecie jaka sytuacja także poszedł tam gdzie będzie grał, a nie siedział na ławie. W Chelsea brakowało napastnika, bo Torres grał jak grał, nieciekawie, czasami jakiś przebłysk. Co sądzicie o transferze Eto'o do Chelsea?
 2. Piłka nożna to podstawa Co do klubów Real Madryt, Chelsea! Gareth Bale w Madrycie! W piłkę gram rekreacyjnie, dosyć często, trenuje sporty walki i od czasu do czasu siłownia.
 3. Co do nagrania mało prawdopodobne, ale sam fakt dotyczący historii strefy 51 jest bardzo ciekawy. Wydaje mi się bardzo możliwe, że strefa 51 była początkowo tajnym miejscem, ale z czasem została tylko rozreklamowana po to aby móc w spokoju działać w innym miejscu. Po prostu za dużo informacji wypłynęło na zewnątrz. W USA słychać o dużej ilości różnorodnych tajnych projektów, ale ile jest takich, o których nikt z nas nie wie i prawdopodobnie nigdy się nie dowie.
 4. Teraz jest tak technologia komputerowa rozwinięta i nie tylko, że ciężko będzie komuś w cokolwiek takiego uwierzyć... Każdy by chciał doświadczyć czegoś podobnego na własnej skórze. I wtedy nie było by spekulacji, większość nie wierzy dopóki nie zobaczy, kwestia czy ktoś by ci uwierzył czy zrobili by z ciebie wariata. Dosyć dużo jest filmów, zdjęć podobnych które odbijają się bez echa. Ja bym z tego żadnej sensacji nie robił.
 5. Nie da się tego wyobrazić...Próbować można, bardzo interesująca ekranizacja wizji piekła.
 6. Wiem, o której książce mówisz, "Trafiona przez piorun" Gloria Polo. Jest to jej osobiste świadectwo: "Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła...". Kobieta miała większość ciała zwęgloną lekarze chcieli ją odłączyć od respiratora, a jednak przeżyła. Nikt, żaden lekarz tego nie umiał wytłumaczyć tego z punktu medycyny. W czasie śpiączki znajdowała się po drugiej stronie rzeczywistości, w zaświatach. Potem wróciła do życia, by złożyć świadectwo tym, którzy nie potrafią uwierzyć. Przyniosła stamtąd ważne orędzie.
 7. Siostra Józefa Menendez (1890-1923r.) była hiszpańską zakonnicą ze zgromadzenia Najświętszego Serca. Ofiarowała swoje życie za zbawienie grzeszników. Przez cztery lata życia zakonnego przebywała w klasztorze we Francji i tam też zmarła. Została wyróżniona w sposób szczególny przez Boga. Powiedział Jezus do s.Józefy: "Świat nie zna Miłosierdzia Mego Serca. Chce się posłużyć Tobą, by je dać poznać." Siostra Józefa Menendez ponad sto razy była w piekle, cierpiąc w nim i słuchając jęków potępionych. Była porywana i atakowana przez szatana. Przychodziły do niej dusze czyśćcowe. Miała objawienia Jezusa Chrystusa i Matki Bożej. Za jej pośrednictwem Jezus Chrystus skierował do świata Orędzie Swego Boskiego Serca, które siostra Józefa spisała i można je znaleźć w książce pt. "Apel Miłości" Książka posiada 656 stron. Dla leniwych ciekawe streszczenie w czterech filmach: 1. Wstęp 2. Pobyty i cierpienia w piekle 3. Przyczyny potępienia i narzekanie dusz 4. Wyznania szatana
 8. Naprawdę fajne zjawisko, wydaję mi się, że to nie przypadek, nie mógł by to być zbieg okoliczności na taką skale. Musisz sam działać, żeby rozwijać tą umiejętność. Napisał byś coś więcej jak coś sobie przypomnisz, ewentualnie po nowo zaistniałych sytuacjach.
 9. Ja bym powiedział "nikt nie rodzi się zły z natury". Każdego ciągnie do złego, ale jak już dorośniesz dopiero wiesz co złe co dobre, więc wybierasz, masz wolną wole. Wydaje mi się, że z wiekiem całe zło, gniew, itp. nabywamy podczas procesu dorastania, już jako dziecko. Myślę, że dzieciństwo to klucz do tego pytania, wiadomo bywają mordercy z dobrych domów, ale wydaje mi się, że to na tym etapie rozwijania jest po prostu "coś" niedopilnowane, kolejne, następne które potęguje i mamy takie nie inne finały.
 10. Wypowiem się co do pierwszego snu, wydaje mi się, że to nic innego jak ostrzeżenie, żebyś uważała na siebie babcia chce Ci pomóc, być może ma Cie spotkać coś złego i możesz tego uniknąć. Uważaj żeby nie skończyć na wózku, który widziałaś we śnie lub sparaliżowana, albo gorzej żeby nie skończyło się to słowami babci, że zobaczysz swój zegarek. Przychodzi mi na myśl wypadek samochodowy.
 11. Również moim zdaniem ten sen z typu Twoje ukryte pragnienie względem tej dziewczyny, jesteś w niej zakochany, więc chciał byś z nią wiązać swoją przyszłość dom, rodzina. Również jesteś gotowy podjąć się trudu w zdobyciu jej i przekonaniu, że to Ty będziesz najodpowiedniejszym kandydatem. Obudziłeś się w istotnej części tak jak byś bał się jej reakcji na najważniejsze pytania. Każdy sen niesie coś ze sobą ma jakieś znaczenie, idź do przodu z tą znajomością i będziesz wtedy wiedział najlepiej.
 12. Zbyt częsta sytuacja żeby coś z tego wywnioskować, sam po swoim doświadczeniu wiem, że łatwo można się przesłyszeć. Mogły się w tym samym czasie nałożyć dźwięki/uderzenia, itp. z pomieszczenia, domu które zabrzmiały tak, a po prostu usłyszałaś to co chciałaś usłyszeć. Tak bym to wytłumaczył racjonalnie. Bratowa pewna, że słyszała to samo czy po prostu przytaknęła na to co Ty usłyszałaś? czy wcześniej zdarzały się podobne sytuacje?
 13. Moje życie, moja sprawa. Irak, D.R.Konga i Liberia, WOJSKA POLSKIE WYCOFANE. Legia cudzoziemska?... Chce przeżyć, przejść to raz, nie siedzieć w tym do końca życia.
 14. Ciągnie mnie tam gdzie największy "syf", wojska z Iraku wycofane tam też dosyć ciekawie, spore zagrożenie mimo jak podają, że coraz spokojniej to jednak tam ciężko zapanować nad sytuacją. Terroryści, talibowie co chwilę wariują. Spore ryzyko, adrenalina, zależy od specjalizacji wiadomo, ale i tak chciałbym to przeżyć i zobaczyć na własne oczy. Czuje, że muszę to przeżyć.
 15. Witam wszystkich. Mam na imię Łukasz(21l.), szukałem dobrego forum o takiej tematyce i Was znalazłem. Będę się starał wnieść tu coś nowego i zarazem wynieść stąd jak najwięcej ciekawych informacji. Zazwyczaj rzadko się udzielałem na forach, więcej czytałem niż pisałem postaram się coś w tym zmienić. Zainteresowany jestem sporą większością tematyki forum, za dużo żeby wszystko streścić po trochu, trwa to od około 4 lat, nie mam swoich ulubionych tematów, moim zdaniem wszystkie są godne uwagi. Poza tym lubię sport, sporty walki, piłę nożną, militaria. Chciałbym polecieć na misje do Afganistanu.