• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

NOSEE

Użytkownik
 • Zawartość

  161
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O NOSEE

 • Tytuł
  Advanced Member
 • Urodziny 24.06.2001

Profile Information

 • Gender
  Male

Converted

 • interests
  Graffiti
 • occupation
  Hip-Hop
 • location
  I tak nie dojedziesz

Ostatnie wizyty

1011 wyświetleń profilu
 1. Aktualizacja: Na początku poszliśmy w górę aż do momentu, gdzie za pierwszym razem zawróciliśmy. Kawałek dalej tunel przybiera kanciaste kształty, a w jego suficie jest wyjście na powierzchnię znajdujące się na dziedzińcu pałacu. W "kanciastej" odnodze znaleźliśmy znaki drogowe i... Srebrną łyżeczkę z fabryki Józefa Frageta! Nie zwiedziliśmy w całości drugiej strony tunelu idącej pod rzeką krzeszówką z uwagi na fakt przymusu czołgania się w jednymmiejscu, czego nie chcieliśmy robić. Kawałek dalej tunel przybiera już normalną wysokość (około 1,50 metra), a kolega idący pierwszy mówi, że za zapadliskiem widział sporo leżących różnych rzeczy i coś jakby maszynę do pisania. Oczywiście, że tam wrócimy, tylko raczej na wiosnę bo u nas nastała już zima.
 2. Mój głos ma wyraźne zabarwienie nosowe, przez co moi znajomi nazywają mnie "Noskiem"
 3. No i stało się! Dwa dni temu znaleźliśmy tunel, o którym opowiadał ojciec kolegi. Po 700 metrach tunel wydaje się nie mieć końca, więc jako że byliśmy we dwóch postanowiliśmy wrócić. Odznaczeń i i nnych podobnych (na razie) nie znaleźliśmy, za to od czasu do czasu trafiały nam się ludzkie zęby. Wracam tam jutro z pełną ekipą i postaramy się zwiedzić tunel w całości. Póki co dodam zdjęcie z wnętrza tunelu i jednego z zębów, które znajdywaliśmy.
 4. Podobno go wyburzyli - czy to prawda? Ostatnio przejeżdżałem tamtędy na początku roku i jeszcze stał...
 5. Temat bardzo ciekawy, ale dopóki ktoś nie przełamie strachu i nie sprawdzi strychu synagogi Staronowej w poszukiwaniu słynnych szczątków, to pewnie nie przekonamy się czy golemy rzeczywiście istniały.
 6. Tunele pod pałacem Potockich w Krzeszowicach - Ta legenda okazuje się być prawdziwą, bo sam miałem okazję zwiedzić jeden z nich, o długości około 15 metrów, niestety na końcu zasypany. Istnieją podłużne zapadliska w pałacowym parku, które bez wątpienia skrywają zapadnięte sklepienia tuneli. Wejścia do tych struktur mają znajdować się w różnych miejscach zarówno zespołu pałacowego jak i parku do niego przylegającym. W latach 80. Tunele przemierzał wraz z grupką przyjaciół ojciec mojego kolegi. Nie potrafi określić ich łącznej długości, mówi tylko, że wszedł do nich o 10 rano a wyszedł po drugiej stronie Krzeszowic o godzinie 20 wieczorem. Można zatem przypuścić, że przynajmniej jeden z tuneli ciągnie się pod całym miastem. No i oczywiście to, co zawsze w zaginionych tunelach czyli skarby - Na własne oczy widziałem dwa krzyże żelazne i pordzewiały hełm niemiecki z okresu II wś. Ponoć wyciągnięte z tunelu. Według ojca kolegi takich odznaczeń i innych rzeczy było dużo więcej, jednak wzięli tylko tyle ze względu na brak kieszeni. Cały czas wraz z kolegą próbujemy odnaleźć wejścia do pozostałych tuneli pod pałacem. Czy kiedyś uda się nam odkryć ich tajemnice? Czas pokaże. Trzymajcie za nas kciuki
 7. Witaj na forum!
 8. Ciekawe. Sposób "przejmowania kontroli" przez maczużnika nad gąsienicą jest lekko przerażający
 9. A może to po prostu autosugestia? Ktoś powiedział nam że tojest nawoedzone, więtc widzimy/słyszymy jakieś "duchy"
 10. Według mnie mógł to być bezdomny pies z jakąś chorobą skóry.
 11. Jak w tytule. Sprzedam drona firmy OVERMAX, model XBEE 3.0. Sprzedaję, ponieważ po prostu znudził mi się+stwierdziłem, że to zbyt delikatna zabawka jak dla mnie. Dron nie posiada żadnych uszkodzeń, jest w pełni sprawny, mało używany i w bardzo dobrym stanie (po 2-3 przelotach nad domem stwierdziłem, że to nie dla mnie). Tylko raz go ładowałem. Pełen zestaw - Dron, pudełko, instrukcja, baterie, ładowarka, karta pamięci, kontroler razem z bateriami, śmigła itp. Cena: 300 złotych polskich. Zainteresowanych kupnem lub zdjęciami zapraszam do kontaktowania się ze mną na PW albo na crer.explorator@gmail.com
 12. Klasyk! Naprawdę ciężko stwierdzić czy to fejk, czy nie, bo nagranie wygląda naprawdę realistycznie. Ja skłaniam się ku temu, że jednak jest prawdziwe.
 13. Może hipnagogi czy paralż przysenny czycoś takiego
 14. Co do tej twarzy to może być pareolidia czy coś takiego. Ja na przykład widzę na tym zdjęciu około pięciu twarzy