• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Jarema vel Wilczarz

Moderator
 • Zawartość

  209
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jarema vel Wilczarz

 1. Żeby nie powiedzieć: "kompletnie brak". Noo właśnie? Dlaczego?
 2. Witam! Tak jakoś wzięło mnie na przemyślenia. Mianowicie, doszedłem do pewnych tez: 1. Bez religii byłoby mniej wojen - nie byłoby powodów do dżihadów czy krucjat. 2. Bez religii ludzie mieliby mniej podziałów, mogliby się zakochiwać w sobie bez problemów typu: jak będzie wyglądał nasz ślub, gdy jesteśmy różnych wiar. 3. Bez religii byłoby mniej powodów do dyskryminacji. 4. Bez religii byłoby mniej terroryzmu i ucisku. 5. Bez religii ludzie byliby szczęśliwsi, z powodu większego bogactwa. 6. Bez religii nauka rozwinęłaby się bardziej (lekcje religii w szkołach to jak dla mnie marnowanie czasu uczniów i mylenie miejsca z czynnością, w której powinna być wykonywana). 7. Bez religii byłoby mniej zabobonów. 8. Bez religii ludzie mieliby więcej wolnego czasu, nie musieliby marnować go na rozmowy z nieistniejącą istotą. 9. Ludzie mieliby wolne umysły, mniej ludzi wciskałoby im swoje poglądy. 10. Zwiększyłaby się pula genetyczna i ilość kombinacji w ludzkim DNA (mniej ludzi żyłoby w celibacie). Zapraszam do dyskusji!
 3. Brak ortografii i składni... Przykro mi, ale nie idzie zrozumieć o co Ci chodzi.
 4. Witam! W pewnej rozmowie wynikła następująca historia: lekarz prowadził w szpitalu psychiatrycznym chorą osobę... Wszystko było w porządku, kiedy nagle ten ktoś zaczął się wyrywać, twierdząc że widzi na przeciwko diabła. Inny przypadek, częściowo zarejestrowany przez kamerę (nie mam tu filmu, możliwe że jest gdzieś w sieci) lekko szurnięty narkoman zadźgał faceta, po czym wyskoczył z chyba trzeciego piętra, złamał nogę i jeszcze z pięć minut machał przed policją nożem, zanim go obezwładnili. Przez całe zajście wydzierał się: Ludzie! Przyślijcie policję! Diabeł!!! Później twierdził, że widział diabła. Mój wniosek jest następujący: religię stworzyli ludzie naćpani, bo wszystkie objawienia (bożki, cherubinki, diabła) to wizje narkotyczne. Ponadto, gdyby nie straszyć ludzi diabłem od przedszkola, to możliwe że byłoby mniej przypadków jak powyżej. Wg mnie straszenie diabłem czy piekłem może wpływać negatywnie na psychikę, wywołując choroby i "zwidy". Co o tym sądzicie?
 5. Nie pamiętam początku snu, ale końcówkę bardzo wyraźnie. Byłem na jakimś piętrze, były schody z zieloną barierką, obok były drzwi z kartką: "żłóbek" i był tam mój kolega,i jego matka, która przyniosła wózek dziecięcy. I z tego żłobka wyszła z martwym dzieckiem. Ja sobie myślę: hmmm... ciekawe co się dzieje jak dziecko umrze w żłobku. Matka i dała go do wózka i był taki przerażający, taki szaro niebieski i tak strasznie płakali. Po prostu słyszałem wyraźnie jak ryczą na cały głos z nieszczęścia. Nagle to dziecko powoli zaczęło oddychać, ruszać łapami aż ożyło i chyba patrzyło na mnie takimi przerażającymi ciemnoniebieskimi oczami i się obudziłem przestraszony. Po prostu czułem strach. Tak, jakby unosił się w powietrzu. Ktoś wie czemu śnią mi się takie dziwne rzeczy?
 6. A co jeśli wampirów wcale nie ma, a to wszystko o czym mówimy wzięło się z nieznajomości procesu rozkładu zwłok? Przecież skóra się kurczy - paznokcie i broda wyglądają, jakby urosły. Dziąsła się cofają - większe zęby. Części rozkładanych wnętrzności zmieniają się w czerwony płyn - wypływają przez usta? I w końcu trupie gazy - ruchomy nieboszczyk! Nie ciekawi Was to?
 7. Noo właśnie. Co wtedy? Skąd możesz mieć pewność, że religia nie zaczęła się od grupy chorych psychicznie i zbiorowej histerii? Albo po prostu ktoś sobie to wszystko zmyślił? Co, jeśli modlisz się, a tak naprawdę bóg nie istnieje i robisz tylko jakiś śmieszny gest? Co jeśli tak jest? Czy dopuszczasz do siebie tą myśl?
 8. No właśnie. Na świecie są tysiące różnych bogów. Skąd wiesz, że Twój bóg jest prawdziwy? Równie dobrze po śmierci możesz spotkać wkurzonego Thora...
 9. Witam. Znalazłem naprawdę ciekawe filmy dokumentalne. Zapraszam do dyskutowania na ich temat.
 10. Ludziki! A gdybyśmy założyli sobie własne forum z czatem? Np. przez phorum? To byłoby forum DLA NAS, a nie dla ADMINISTRACJI, która ma nas tam, gdzie światło nie dochodzi. To byłyby NASZE rządy i NASZE FORUM!!! Co Wy na to? Chodźcie za Wilczarzem! :{ Edit Zrobiłem już forum z czatem. Trochę mi przyjaciel pomógł. Serdecznie wszystkich zapraszam! Szkoda by było, żeby taka za***ista grupa ludzi się rozpadła. http://paranormalneforum-1621.phorum.pl/index.php
 11. Krom spyta o sekret stali? Powiem mu, żeby spojrzał na tablicę mendachlejewa, a jeśli nie będzie chciał, to do diabła z nim! XD A tak poważnie? Zdarzyło Wam się kiedyś być tak zmęczonym, że położyliście się, zamknęliście oczy: "Tylko na chwilę!" i obudziliście się po czterech godzinach? Właśnie tak wyobrażam sobie umieranie. Zamykam oczy tylko na chwilę i... CYK! Nie ma mnie! Nic już nie pamiętam. Nic mi się nie śni. NICOŚĆ. Co do tego, że wymysł życia pozagrobowego to taka furtka do manipulacji i wyzysku. To jest tak. Jesteś sobie biednym, dajmy na to prostym robotnikiem. I klecha Ci mówi: Oddaj szmal na odpust, bo zmarli Cię postraszą! Innym razem ten sam klecha sprzedając znicz mówi: Daj na znicz, bo zmarli Cię postraszą! A innym razem mówi: Pogrzeb? Co łaska... Ale... Nie mniej niż 900 złotych! I tak to biedny robotnik jest wyzyskiwany przez kler. Może być też tak: Zbuntować się? Nie bo to nie po bożemu... Będę nadstawiał drugi policzek i pójdę do nieba, za dobre życie... Ale ten wyzyskiwacz tego robotnika też pójdzie do nieba, bo dla księdzu w łapę... Znaczy się ktoś z jego rodziny zrobi za kasę z wyzysku wykupi odpust. I już droga do nieba za $ otwarta! Dodam, że kiedyś księża udzielali odpustu za przyszłe grzechy... Wiecie co? Każda religia obiecuję jakieś cuda po śmierci, dajmy na to, dawaj na tacę pójdziesz do nieba, dawaj na kolędę, pójdziesz do nieba i tak w kółko. A po śmierci... *tu pokazuję środkowy palec* Nic nie ma! A przynajmniej nic materialnego. Ale kasę kler weźmie... Jak kleszcz krew. Mam jeszcze jedną myśl. Cud Śmierci! Czy nie jest to cud, że mamy sobie człowieka, myślącego abstrakcyjnie, kochającego, biegającego, mogącego pilotować samolot, a tu nagle... ZONK! Zostaję trochę mięsa, kości, tłuszczu. Z żywej skomplikowanej istoty zostaje przedmiot, tj. zwłoki, które trzeba zutylizować gdzieś pod ziemią, żeby nam nie przeszkadzały i nas czymś nie zaraziły. To nie jest cud? Że z osoby staję się nic? Nie sądzicie?
 12. Witamy na forum! Wiele razy byłem na cmentarzu, również nocą. Lubię te miejsca. Nigdy nie widziałem tam nic paranormalnego. Dziękuję za uwagę! Jeśli ktoś zna nawiedzone cmentarze itp., to proszę pisać na pw. Przy odrobinie wolnego czasu (czyli w nie najbliższym czasie) może się tam wybiorę. Udowodnię, że nic tam nie ma. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
 13. Aj'em e łolf ent Aj diggi e hol... Digi Digi hol... Co tam? To o czym mówicie, to wiecie co... Od zawsze wszyscy mieli nas w tym miejscu, gdzie plecy tracą swą jakże szlachetną nazwę. Napoleon. Nawet papieże! Wszyscy mieli nas... Bo to jest tak. Głupi Polak zrobi, powalczy, a potem się go kopnie w... Smutne.
 14. Witam! Zauważyłem wiele tematów o życiu po śmierci, wiele osób się wypowiadało dość ciekawię ale... gdzie dowody?
 15. Znam naprawdę dużo ŚJ i potwierdzam poprzedników. Kablują jeden na drugiego, nawet w rodzinie, są niby mili, ale rozbijają rodziny, trzeba się podporządkować zborowi itp. Mają tam niesamowity terror psychiczny, tj. jak coś trochę nie halo to wylecisz ze zboru, a wtedy tracisz rodzinę, przyjaciół itp. Choć katolicyzm też często tak postępuję. Wybaczcie mi, ale dopiero jutro o ile znajdę czas dam kilka ciekawych linków, bo już jestem trochę zmęczony. Ogółem zawsze twierdzę, iż każda religia która powstała przez pasterzy z pustyni jest porypana delikatnie mówiąc. Pozdrawiam!
 16. Jak powyżej. Jesteście w stanie przyjąć do wiadomości, że życia po śmierci może (choć wg. mnie na 100% nie ma) nie być? Jak się z tym czujecie?
 17. Witam czule na forum ZP.
 18. Ej ludziki! Dziś o 22 leci na pulsie Resident Evil: zagłada. Milla Jovovich znowu napierdziela do zombiaków z pistoletów! Ogląda ktoś? To co prawda scena z innej części, ale mnie urzekła. I ta muzyczka! Teraz tylko czekać, aż mikroby wyewoluują... Żart! Noo nic, bd leciał. Walnę Wam jeszcze demota na pożegnanie, 3majcie się!
 19. Żeby nie odbiegać od tematu, mogę Ci to wilk45 napisać na pw, tylko opisz mi o które chodzi.