• Ogłoszenia

  • Ajka

   Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

   Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

robertcb1

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez robertcb1

 1. Zajmowałem się kilka lat temu, potem starałem się zrozumieć to od strony naukowej (fizyki). Do Warszawy mam rzut beretem W czym mogę pomóc?
 2. Jeszcze nie wynaleziono takiej technologii, gdyż nie bardzo wiadomo na czym polega ów fenomen. Dyktafony, radia i ich konfiguracje- sprawdzają się dość mizernie, o czym świadczy brak wyraźnych jednoznacznych nagrań.
 3. Oczywiście sny pochodzą z tzw. światów równoległych lub alternatywnych. Wszyscy ci ludzie ze snów są równie prawdziwi jak my i ludzie na tym świecie. Wszystkie możliwe zdarzenia, scenariusze, skutki alternatywnych decyzji się tam realizują. Wikipedia --> Wieloświat.