• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

Insitre

Użytkownik
 • Zawartość

  272
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Insitre

 1. To są jakieś tortury, a nie technika na eksterioryzację. Zmęczenie nie ma tu nic do rzeczy, wystarczy mieć świadomość podczas paraliżu sennego i wtedy 'ręcznie' rozluźnić więzy łączące z ciałem. 4+1 jest też dobrym wspomagaczem dla zielonych. Dodam, że te błyski to bardzo rzadki rodzaj zaburzenia sennego. Niektórzy słyszą wtedy dziwne dźwięki, a ponieważ podobne widziałem w horrorze "sen w donu wiedźmy", to ja natychmiast się zerwałem, gdy po raz 1 je zobaczyłem
 2. Soldado, legenda tego forum. Witaj! Strach to reakcja na zagrożenie. Być może owy niski byt jest niegroźny w porównaniu z Twoją światłością - tylko nie popadaj w narcyzm
 3. Witamy na forum
 4. Jeśli jeszcze przeglądasz to forum, zgłoś się.
 5. Wróżek na tym forum już nie ma.
 6. Wg. opinii jakie znam, to ta z natury jest najsilniejsza. Strata czasu te psi balle, nic tym nie osiągniesz.
 7. Coż, interesujące zainteresowania Witamy na forum.
 8. 1. Każdego snu nie należy traktować jako kontakt z duchem 2. Widzenie kątem oka to złudzenia, w tym cienie 3. Reszta brzmi jak historyjki, których na tym forum pełno
 9. A to dobre Nawet nie wiesz jaką głupotę palnąłeś.
 10. 19.08.1998 Piotr Jakieś relacje, związki w najbliższym lub dalszym czasie? Wasze wróżby to często zagadka, więc proszę pisać prostym językiem.
 11. Ogon w majtkach to na pewno penis! Świetna historia..... pod poduszkę.
 12. Pies szczeka na różne rzeczy: zwierzęta, ludzi, z głodu, przez ultra dźwięki... Natomiast sąsiadka jako typowa plotkara musiała wykorzystać sytuacje, żeby być w centrum uwagi(Albo widziała dresa w jasno szarych dresach).
 13. Nieuctwo.
 14. Totalna bzdura, którą wymyślają katole, żeby podporządkować sobie ludzi.
 15. Allan Kardec - Księga mediów(książkę można pobrać na chomikuj po zalogowaniu się). Miłej lektury
 16. Nauka rozwija się cały czas i ciągle się rozwija.
 17. Co ma piernik do wiatraka? Ma tyle samo liter. Pisałaś o tym, że korzystając z myśli innych, daleko nie zajdę, więc podałem Ci przykład, że jednak sama korzystasz z myśli innych. Przykro mi, ale nawet podręcznik do psychologii szufladkuje ludzi
 18. A czy ty nie używasz myśli innych? Komputera nie wynalazłaś, a go używasz. Nie będę popełniał cudzych błędów, skoro już ktoś wynalazł rozwiązanie. Wiara nijak ma się do tego, co napisałem, bo moher czy nie, to ta zasada jest słuszna. Nauczyłem się tworzyć strony internetowe i komputerowe programy, korzystając z myśli innych.
 19. Źle to ująłem: Poniżanie innych to wg. mnie brak pokory(a nie podsłuchiwanie) np. Tym ludziom do mnie daleko i według was to jest dobre? A skoro piszecie na forum publicznie, to mam prawo wam coś odpowiedzieć. Jeśli chcesz, żebym się nie wtrącał, to pisz prywatne wiadomości. Ale przecież macie swoje poglądy i nie przekonam, dopóki sami nie będziecie w pobliżu takiej osoby, która poniża innych. Wcale się wam nie dziwie. W szkołach nawet uczą, że 'ludzie starego rocznika nie dopuszczają do siebie myśli, że ktoś młodszy wie od nich więcej'.
 20. "danut bo już przerobiłyśmy pewne etapy i czerpiemy wiedzę z tego samego żódła do którego jeszcze inni mają daleką drogę niestety." To ja mam dla Ciebie kolejny etap: pokora. Nie Tobie oceniać czy inni mają daleką drogę do twojego poziomu(choć pewnie jest dużo takich osó. Czy wywyższanie się to według Ciebie postęp?
 21. *oprócz *oglądałyśmy *otworzyłyśmy *zaczął *uciekłyśmy *powiedziałyśmy Skoro się straszyłyście i się napaliłyście na horrory, to mogło wam się to wydawać. Skoro wydarzyło się to tak dawno, to czemu teraz o tym piszesz?
 22. Nie wiem jakie masz wszystkie objawy, ale opis przypomina mi nerwice. Udaj się z tym do psychologa.
 23. Otóż to! Wniosek: boga nie ma!
 24. Wyślij chociaż jakiś link.
 25. Paranoja. Czemu prosisz o pomoc? Przecież nic nadzwyczajnego się nie stało.