• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

kOnOrusek

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O kOnOrusek

 • Tytuł
  Newbie
 • Urodziny 15.01.1989
 1. niewiem o czym mowisz
 2. Co do jaskini Burrow'sa jest kupe kontrowersji,mieszania faktów itd.myślę że nigdy się nie dowiemy co tam było,czy istnieje,czy sprzedał,podrobił czy wreszcie ktoś położył na tym łape(zatuszował,uciszył)
 3. up.tez jestem za wizytą u specjalisty ale nie psychologa tylko psychiatry gdyż od razu może ci wypisać receptę na lek(i) (jeśli zajdzie taka potrzeba). btwn. ja leczę się na nerwice od około 3 lat wiec wiem co nie co(na pewno nie pożałujesz).
 4. To ja ci powiem co myśleć. Sny to tylko lub aż nasze pragnienia świadome lub podświadome jak i to czego się boimy i nie chcemy (czasami nazywamy to koszmarami jeżeli są naprawdę hardkorowe:D), No chyba że wierzysz w interpretacje snów...jw. sny to też tak jakby ,,ujście,, sen pozwala na regeneracje fizyczną i psychiczną. Nie bój bidy
 5. Nieznam się na naświtleniach itp.ale jak dla mnie to piłkarz biegnący ale co on tam robi i tak dziwnie go widać niewiem;/ ale nie różni się w poruszaniu od piłkarzy.
 6. Rozwiązane.Źródło:geekweek.pl cyt: ,,Rozwiązanie jest jednak nieco bardziej prozaiczne. Jak twierdzą archeolodzy dla wprawnego oka zagadka jest bardzo prosta, a to co widzimy na zdjęciu jest parkiem stworzonym na obrysie gwiazdy - niezwykle popularnym symbolu w erze sowieckiej używanym do dekorowania wszystkiego co się dało. Poniżej możecie zobaczyć jak przeciętnie wygląda ten obiekt widziany z poziomu gruntu.,, http://www.geekweek.pl/aktualnosci/1703 ... azachstanu