• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

OfficialGenowefa

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O OfficialGenowefa

 • Tytuł
  Newbie
 • Urodziny 17.02.1991
 1. Nie prosiłaś o interpretację, ale wygląda na to, że umrzesz. Małe dzieci widzą duchy, dziewczynka cię widziała i płakała. Ten mężczyzna był twoim kosiarzem. Kto wie kiedy, ale strzelam, że zbliża się twój koniec. Przykro mi.
 2. Bardzo możliwe, że sen przyśni się, ponieważ Twoja mama tego chciała. Tak, to jest możliwe. Inną opcją jest, że było to zjawisko paranormalne, a ojciec możliwe, że nawet sugerował, że ktoś umrze, choć raczej chodziło mu o zwykłą, sympatyczną rozmowę.
 3. No ale mózg steruje ciałem, wiesz? Może bardziej chodzi o to, że kiedy wszystkie inne organy w ciele umarły, to właśnie mózg dalej działa.
 4. Jak widać duchów dużo, więc twórcy wiary byli nieco nawiedzeni. Jednak w parę bym z miłą chęcią uwierzyła. I w tej mitologii widać typowo ludzką mentalność do wytłumaczania sobie zwykłych zjawisk jakimiś nadprzyrodzonymi istotami.
 5. A) Spróbuj samoczynnie wpłynąć na sen; np. wyobraź sobie jak nagle przejeżdża po ich ciałach walec. Jeśli nie jest to sen świadomy (tak, wiem, że śpisz, ale mi chodzi raczej o takie sny, gdzie możesz kontrolować ich przebieg), to koniecznie opowiedz to większej grupie osób, napisz do pamiętniczka czy cóś. To zwykle pomaga i wtedy już ci się ten sen nie przyśni. C) Po prostu idź do księdza i poproś o przeprowadzenie egzorcyzmu, ty szatanie. D) A był tam Di Caprio? To śnijmy multiplejerowo!
 6. W internecie mnóstwo takiej muzy. Weź sobie wpisz na jutube: Pinkie Pie song, to ci wyskoczy. xd
 7. Death Metal.