• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

MaryTyna89

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O MaryTyna89

 • Tytuł
  Member
 1. Taka głupia nie jestem i rozumiem o co chodzi
 2. Może i tak, ale dla mnie to jest dziwne bo nic takiego się wcześniej nie działo.
 3. (?)Nie do końca rozumiem
 4. Proponuje Ci znaleźć w tamtym miejscu internet.Życzę powodzenia. PS przez całe wakacje byłam poza domem.
 5. Proszę Cię napisz mi na priv o reszcie tych "dziwnych"zdarzeń.Duchy raczej nie mają możliwości zostawiania śladów na skurze.Te szafki to bardzo ciekawa sprawa.Czy duchy mówią coś do ciebie?Twoja podświadomość daje Ci coś do zrozumienia.Może mają nie dokończone sprawy i chcą Żebyś im pomogła?Napisz na priv.
 6. Wiesz,czytałam kiedyś o osobie(na innym forum)której z każdym razem kiedy ktoś umarł pękały wszystkie lustra w domu.Natomiast u Ciebie jest wywołany strach, bo Czujesz energie osoby, która zmarła.Moim zdaniem jest jakieś 50% szans, że jesteś medium.Chyba, że wydarzyło się coś jeszcze godnego uwagi.
 7. Na pierwszym zdięciu nie widać niczego szczególnego jedynie "smuga".Na drugim natomiast widać zarys czegoś mi osobiście to przypomina peleryne lub suknie ślubną wydłużoną z tyłu.Napisz co jeszcze się dzieje w tym domu.Napisz do mnie na priv.
 8. Powiedz mi jakie wiadomości przekazują Ci te duchy.Czy tylko o śmierci bliskich osób?Jakie przypadki jeszcze Ci się przytrafiły?Na razie mogę stwierdzić, że na 99% jesteś medium, bo niestety zostaje nam ten 1%.Jeśli chcesz napisz na priv.
 9. 1.Wina zegarka i tyle. 2.Będziesz miał pecha. Jeśli chodzi o mnie to tyle.
 10. Rzeczywiście"to coś"przypomina sylwetke człowieka,ale widać na środku tego czegoś jest flesz.I to wszystko z mojej strony.
 11. Przypomina sylwetke ptaka od razu skojarzyło mi się z Duchem Św.NWM jak ci pomóc
 12. Cześć Jestem nowa na tym forum, ale musiałam napisać ten temat W Lipcu byłam na wakacjach u babci i tam zdarzyło się kilka dziwnych rzeczy. Mój tata śpi w pokoju na przeciwko pokoju gdzie śpię ja z moją mamą.Pokój w którym śpi mój tata i brat zawsze są zamknięte, a okno również szczelnie zamknięte.Jednym śłowem ŻADNEGO przeciągu.Gdzieś tak około 4:00 usłyszeliśmy trzask dobiegający z pokoju gdzie spali mój brat i tata.Kiedy weszliśmy okazało się, że szklanka stojąca na szafce sama z siebie przewróciła się,stłukła, ale nie spadła tylko się zatrzymała.Następnego dnia rano przeczytałam o wymordowaniu rodziny w czasie ll wojny światowej która mieszkała w tej samej miejscowości co moja babcia.Po południu bawiłam się z moją siostrą cioteczną w czarodziejki Za Ch posłużyły nam dwa flamastry.Włożyłyśmy je do tylnych kieszeni naszych spodenek.Po jakimś czasie zorientowałyśmy się, że nasze flamastry znikneły sprawdzałyśmy na kanapie i pod kanapą NIE BYŁO ICH.Później sprawdziłyśmy jeszcze raz w tym SAMYM miejscu i...BYŁY TAM.Nie wiem co to wszystko może znaczyć.Dom wybudowali moja babcia i dziadek.Wcześniej był na tym miejscu był sad, a dom wybudowano na wiśni.Batdzo was prosze o pomoc!!!
 13. Cześć Jestem nowa na tym forum, ale musiałam napisać ten temat W Lipcu byłam na wakacjach u babci i tam zdarzyło się kilka dziwnych rzeczy. Mój tata śpi w pokoju na przeciwko pokoju gdzie śpię ja z moją mamą.Pokój w którym śpi mój tata i brat zawsze są zamknięte, a okno również szczelnie zamknięte.Jednym śłowem ŻADNEGO przeciągu.Gdzieś tak około 4:00 usłyszeliśmy trzask dobiegający z pokoju gdzie spali mój brat i tata.Kiedy weszliśmy okazało się, że szklanka stojąca na szafce sama z siebie przewróciła się,stłukła, ale nie spadła tylko się zatrzymała.Następnego dnia rano przeczytałam o wymordowaniu rodziny w czasie ll wojny światowej która mieszkała w tej samej miejscowości co moja babcia.Po południu bawiłam się z moją siostrą cioteczną w czarodziejki Za Ch posłużyły nam dwa flamastry.Włożyłyśmy je do tylnych kieszeni naszych spodenek.Po jakimś czasie zorientowałyśmy się, że nasze flamastry znikneły sprawdzałyśmy na kanapie i pod kanapą NIE BYŁO ICH.Później sprawdziłyśmy jeszcze raz w tym SAMYM miejscu i...BYŁY TAM.Nie wiem co to wszystko może znaczyć.Dom wybudowali moja babcia i dziadek.Wcześniej był na tym miejscu był sad, a dom wybudowano na wiśni.Batdzo was prosze o pomoc!!!
 14. Mam dla ciebie dwie odpowiedzi: 1.Nie mieszkasz tam długo i nie odnajdujesz się tam jeszcze jest to dla ciebie nowa okolica,nowe mieszkanie i sąsiedzi. 2.Może masz jakiś kontakt z duchami nie koniecznie konkretnie z tego mieszkania,ale może bloku.Proponuję Ci żebyś więcej się dowiedziała na temat tego mieszkania tych osób które wcześniej tam mieszkały,bloku,a może zapytała o to właściciela.Wybór należy do ciebie.Mogę jeszcze Ci tylko powiedzieć,że jeśli połączyć te dwie wersje może przeczytałaś o tych duchach na forum i o postach innych to odbiło się trochę na twojej psychice.Od kiedy czytam różne posty na forum też mam odrobine zrytą psychike.Mam nadzieję,że chociaż trochę pomogłam:).Jeśli chcesz jeszcze ze mną o tym porozmawiać napisz na prywatnych