• Ogłoszenia

  • Ona89

   Zmiana Adresu   18.01.2018

   Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!

ollka

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O ollka

 • Tytuł
  Member
 • Urodziny 06.04.1990

Converted

 • interests
  UFO, książki, film
 • occupation
  Menager
 • website
  http://domprzestrzeni.pl/najlepsza-wrozka-katowice/
 • location
  Warszawa
 1. Tutejsze forum jest już nieczynne. Zapraszam Cię na nowe z dużą aktywnością postów i tematów:
  http://moje-linki.5v.pl/viewforum.php?f=4

  Z nami nie ma nudy! :ok: 
  Zapraszam!

  Milena.

 2. Dlaczego CAŁY Edynburg?
 3. Góry są niestety nieprzewidywalne.. Poczytam o tym bo to dość ciekawy temat.
 4. Bardzo często się nad tym zastanawiam, jednak nie budzi to we mnie żadnych emocji. Chyba dlatego, że nie jestem aż tak mocno związana z żadną religią.
 5. Na Dolnym Śląsku będę teraz coraz częściej przebywać, więc jestem zainteresowana tym tematem i miejscami w tym rejonie czekam z niecierpliwością aż temat się rozwinie.
 6. Moim zdaniem musisz sama to poczuć, nie warto robić nic na siłę. Temat jest stary ale chyba dalej aktualny bo wiele osób się nad tym zastanawia i chce dostać odpowiedź z zewnątrz, wiem to bo sama często spotykam się z takimi pytaniami i niestety, odpowiedź będziemy znali jedynie my sami. Przede wszystkim ważny jest warsztat i ćwiczenia, wtedy będziemy wiedzieć, że to rzeczywiście jest dla nas.
 7. Moim zdaniem na pewno nie warto się sugerować tylko i wyłącznie internetem bo jak wiadomo dużo informacji nie zawsze równa się z jakością.
 8. Ja muszę przyznać, że jest trochę rzeczy, które u mnie rzeczywiście się zgadzają. Ze wszystkiego może 60-70% jest na plus i mówi to, co pokrywa się teraz z rzeczywistością lub co było kiedyś. Nie powinniśmy jednak podchodzić do tego tak bardzo naprawdę. Wystarczy go trochę zinterpretować na swój sposób.
 9. Używam tego oleju już długo w swojej kuchni (i nie tylko kuchni!) i naprawdę - jest super! Naprawdę bardzo dobry i ma bardzo dużo działań. Można go łączyć na wiele sposobów co też bardzo mi się podoba.
 10. Bardzo lubię tę kaszę i dość niedawno wprowadziłam ją do swojej diety, ale już widzę poprawę. Teraz zmieniam dietę całkowicie i widzę poprawę.
 11. "Czy karty można rozkładać po jedzeniu? Podobno trzeba odczekać godzinę." Hehehe, czegoś takiego jeszcze nie słyszałam. Czasami zastanawiam się jednak skąd się biorę te wszystkie mity i jak bardzo nieświadomym trzeba być żeby je wymyślać. Nie mówię tutaj o takich mitach, które rzeczywiście mogą mieć z tarotem i prawdą coś wspólnego, ale właśnie o takich jak ten z punktu 1.
 12. Widziałam ostatnią tę talię i muszę powiedzieć, że zrobiła na mnie wrażenie ale to rzeczywiście jest talia dla koneserów, więc jak ma być dla nas jedynie takim odniesieniem że ją posiadamy to jak najbardziej. Sama kiedyś chciałabym taką mieć.
 13. Aleksandra - Trudno jej się oprzeć, jest zarazem wdzięczna i kłująca. Rzuca się na oślep i uderzeniami głowy toruje sobie drogę. Swoim dynamizmem potrafi zaskoczyć nawet najbliższych. Trudno nadążyć za nią fizycznie oraz uchwycić bieg jej myśli. W większym stopniu interesuje ją ruch niż sam cel. Ma także dar wplątywania się w beznadziejne sytuacje, z których potem trudno wybrnąć.
 14. Widać ile osób tyle teorii Widać to choćby nawet po trzech pierwszych punktach. Moim zdaniem wiele początkujących osób ma takie rozterki i nie wie co jest dobre a co nie, wiem to bo sama jestem początkująca
 15. Ja też się zaczęłam nim bardzo interesować, jednak na prawdziwe opanowanie tart jeszcze sporo czasu przede mną. Moim zdaniem najlepiej jest właśnie rozpocząć od literatury. Myślę, że to odpowiedni sposób na to, aby zdobyć wiedzę a później praktykę. Ostatnio słyszałam, że dobrym rozwiązaniem jest wyciąganie jednej karty, interpretowanie jej i zapisywanie. Później sprawdzasz co i na ile się sprawdziło. To nie tylko nauka ale też świetny trening. Ja tak właśnie praktykuję.