• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Revadac

I-Doser

8 postów w tym temacie

Czy ktoś z Was próbował osiągnąć LD lub OOBE z pomocą I-Dosera? Jeśli tak, to czy zadziałało, albo wystąpiły jakieś efekty uboczne, np. ból głowy, czy uczucie odurzenia? Ostatnio znalazłam dosy stworzone w tym celu, ale wolę się upewnić przed wypróbowaniem, bo do tej pory próbowałam tylko z takimi o słabych efektach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze nie radzę, później będziesz miał problemy, aby samemu bez żadnych wspomagaczy osiągnąć skutecznie LD czy OOBE. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od źle zrobionego I-Dose można wykitować albo uszkodzić sobie mózg. Wywal, zanim przyjdzie ci do głowy odpalić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam, ja korzystałem z i dosera i żyje. OOBE na początku bym nie polecał, puść sobie quick happy albo jakieś inne słabsze, a dopiero poźniej słucham poważniejszych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja próbowałem i nic. Jedyny efekt to bolący łeb i zły humor. Jako wspomagacz polecam hipnozę - to nie jest trudne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, na mnie dos od LD też nie podziałał, ale przewidywałem, że tak będzie, ponieważ generalnie nie ćwiczę wywoływania świadomych snów. Uważam, że ten i-doser jako wspomagacz mógłby się czasem sprawdzić, jednak jako jedyny sposób na osiągnięcie świadomego snu - niezbyt. Nie mniej jednak dosy działają, jedne bardziej, drugie mniej, ale działają i przynoszą czasem całkiem fajne efekty. Próbować, co Cię nie zabije to... po prostu nie zabije :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na mnie I-Doser nie działał w jakiś szczególny sposób. Próbowałem quickhappy i też nic... Może za słabe słuchawki miałem. Niby w mp3 LD słuchałem i też nic. Chciałem zobaczyć czy zadziała dos halucynogenny i też nic...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz