• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
GzymssS

Od 3 miesięcy...

5 postów w tym temacie

Witam,

Czytam już jakiś czas ZP. Nie ukrywam, że niektóre historie mnie śmieszą inne straszą, a jeszcze innymi jestem po prostu zażenowany i zniesmaczony, że TU akurat jakiś troll się wkrada. Jestem raczej sceptycznie nastawiony do "tych" spraw, ale chyba coś jest ze mną nie tak.

Mieszkam z Dziewczyną (już 6-7 lat). Pracujemy jednak czasami w totalnie różnych godzinach (branża handlowa - bywają nocki itp.). Ja 10-18, ale Ona bardzo różnie. Bywa nawet, że nie widzimy się 3 dni (ja śpię - ona wychodzi, ona śpi - ja wracam). Takie szare życie - bywa. Mamy też kotkę o imieniu Stefan. Uznałem, że obecność kota może być ważna w moich wypocinach.

Zarysowałem Wam Drodzy moje życie. Problem pojawia się wówczas kiedy zostaję sam w domu.

Od jakiegoś czasu widzę, czuję coś. Nie wiem jak "to" nazwać. Zaczęło się od odczuwania czegoś w rodzaju delikatnego "pisku", dziwnego dźwięku w uszach (chwilowego), jakby ktoś stał koło mnie. Taki dźwięk, który się "słyszy" w nocy, gdy jest BARDZO cicho na zewnątrz. Czułem obecność kogoś, czegoś?! Szczerze to olałem ciepłym.. piwem. Może uszy przytkane, albo instalacja elektryczna...

Ale kilka dni później zaczęły się dziwne "obrazy". Na początku kątem oka zauważałem coś uciekającego przed moim wzrokiem (tak to nazwę, bo nie wiem jak inaczej). Wzrok podpowiadał jakąś sylwetkę człowieka niewiadomego mi wzrostu. Za każdym razem Stefan albo spał, albo był w drugim pokoju. I tak kilkanaście razy. Bez konkretnych godzin czy pór dnia/nocy. Dzisiaj się przestraszyłem. Widziałem coś "czarno-przezroczystego" jak przechodzi "spokojnie" ok. 1m obok mnie i idzie w stronę małego pokoju. Widziałem przez ok. 1-2 sek, więc wątpię żeby mi się wydawało. Odważyłem się pójść za tym za ok. 2 min (serce mi waliło potwornie). I... nic. Kot spał za mną...

Nie wiem...

Czy to wyobraźnia? Czy... no właśnie nie wiem co?

Jakieś sugestie?

Z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwolnij, odpocznij, może to z przepracowania. Długo śpisz? Branża handlowa jest męcząca, jeśli organizm nie ma szans na regenerację mogą iść za tym objawy, które opisałeś - przywidzenia, pisk w uszach i ogółem: przytłoczenie wszystkim. Oczywiście możesz na wszelki wypadek wykonać jakieś testy, nagrania z kamery itd. ale np. spokojne zachowanie kota nie pasuje do sytuacji nawiedzenia ducha.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

czy przy tym pisku miewasz bóle głowy? zanim podejdziemy do tego od strony paranormalnej radze sprawdzić ciśnienie oraz wzrok.Pozdrawiam Ona89

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najpierw wizyta u laryngologa i wypłukanie uszu. Potem kilka dni urlopu, wyspania się po 8 lub i więcej godzin. Jeśli te obrazy wrócą to nie będzie to "przypadek".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Najpierw wizyta u laryngologa i wypłukanie uszu. Potem kilka dni urlopu, wyspania się po 8 lub i więcej godzin. Jeśli te obrazy wrócą to nie będzie to "przypadek".

Dodaj to tego wizytę u specjalisty zdrowia psychicznego żeby wykluczyć drobne lub poważniejsze problemy na tle psychicznym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz