• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
L.u.c.T.e.c

Area51

15 postów w tym temacie

Pełny film dokumentalny dotyczący tzw. wywiadu z Obcym, który rzekomo miał zostać zarejestrowany na taśmie filmowej i wykradziony z bazy wojskowej Groom Lake w Nevadzie. "Według danych podanych przez tajemniczego pracownika Strefy 51, obcy przybył do bazy w 1989 roku, wywiady z obcym miały mieć miejsce dwa razy w miesiącu po trzy do pięciu godzin dziennie, jeżeli obcy źle się czuł sam miał przerywać wywiad, przesłuchania miały miejsce w obecności telepaty (to właśnie on prowadził wywiad) i kogoś z nadzoru wojskowego (sylwetka, która pojawia się w trakcie filmu po prawej stronie kamery), oraz że przesłuchania nie są już prowadzone."

Więcej na Paranormalium.pl

Źródło : Paranormalium.pl

Moja obecna opinia jest taka,iż ta obca rasa to Istota,która miała wypadek w Roswell,Ciągłość dalsza jako artykuł,tej osoby,która dała art.O systemie Sepro,ci co czytali to wiedzą.Tak jak pewien Astronauta opisywał swoją podróż,na planetę obcych.Ciąg zdarzeń i podawany artykuł przez autora był prawdziwy,żę owa zamiana była,a nie jak opisywali,ufo przybyło i w strefie 51 zabili kilka osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawy dokument ...

Wg mnie to co mówią ci ludzie to jest prawdą, prawie każdy twierdzi że w Area 51 są prowadzone tajne badania nad cywilizacją pozaziemską, istnieją liczne dowody jak np. ten.

Niektórzy twierdzą że są tam prowadzone badania nad tajną bronią pojazdami itd.

Ale ja trzymam się tej 1 tezy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokument ciekawy, interesujący a dla mnie nawet wstrząsający. po części zgadzam się z Russian, ale te tajne badania nad bronią i pojazdami również mogą byc prawdą, gdyż strefa 51 nie musi skupiać się na jednej konkretnej dziedzinie, ale wiedza zdobyta z technologii użytej podczas budowy `spodków` mogłaby im się przydać, gdyby tylko była zrozumiała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem wiarygodność tego gościa, który dostarczył owe nagranie jest znikoma, ponieważ za fatygę otrzymał (rzekomo) pieniądze. Tak przynajmniej zostało to zrelacjonowane przez lektora

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widziałem ten materiał już wcześnieł i wielu ludzi twierdzi,że to jest naciągane,ale nie brakuje dowodów na to,że to real ufo...Tak więc co możemy o tym powiedzieć?Nie mam własnego zdania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem film nie jest całkowitym dowodem na istnienie obcych, bo wiadomo ,

w telewizji wszystko można zrobić . Ten kosmita jest nie całkowicie widoczny, i nie

porusza sie "prawidłowo" , czyli naturalnie ,"elastycznie" , wygłada jakby był sztuczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obcy poruszał się tak chaotycznie bo był dosyć osłabiony i miał różne "zaburzenia" wewnątrz organizmu, chociaż dopuszczam możliwość że ten filmik z tym wywiadem to ściema. Ale w Roswell nie rozbiły się szaraki, czytałem książkę Rene Coudris "Przesłanie z Roswell". Autor skontaktował się za pomocą swojej żony która jest medium channelingowym z rasą Asastan , a konkretnie z trzema rozbitkami z Roswell, którzy się inkarnowali w nowe ciała. Zresztą możecie się o to pytać (po co przybyli, czemu się rozbili, jak jest na ich planecie??? itd.)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Link od zjawam poruszył mnie bardziej niż ten film. Aż muszę znaleźć więcej informacji na temat tej transmisji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli film jest prawdziwy to naprawdę wstyd mi za ludzi. Pytali kosmitów o te spodki itp a mógł nam opowiedzieć dużo ciekawszych rzeczy. Mógł nam opowiedzieć o ich kulturze o jego rozwoju duchowym (o którym tak bardzo chciał mówić podobno) Mogliśmy się dowiedzieć jak chronić nasze środowisko naturalne, ale nie były "ważniejsze rzeczy" . Jeżeli film jest prawdziwy to naprawdę szkoda. I bardzo bulwersujące jest to,że to takie tajne i rząd USA chronił przed naszym światem tak cenną i przełomową informacje.

A teraz dlaczego jestem sceptyczny do filmiku : Sama postać kosmity jest dziwna. W połowie zaciemniona postać, sztywne ruchy itp. Przede wszystkim patrzcie na "usta" tego kosmity, wcale się nie ruszają są totalnie sztywne. Wiem, że ten kosmita nie mówi ale na pewno w takim czasie ruszyłby chociaż troche ustami (policzkami). Ten kosmita przebywając na ziemii musiałby coś jeść, a co takiego mógłby na Ziemii zjeść kosmita ? Czym oddychał ? Czemu jego ciało bez żadnej ochrony (skafandra, kombinezonu etc) znosi ziemską atmosferę bez problemu ? Wydaje się to jakieś podejrzane. Ktoś może powiedzieć, ze jako wyzej rozwinięty nawet duchowo (jak to było wspominane) jest ponad to,ale przecież był chory wiec jego ciało musi się borykać z tymi samymi (albo podobnymi) problemami co ludzkie ciało. Pan "Victor" mówił ,że kosmici wyzbyli się ze swojego ekosystemu bakterii. To jest niemożliwe nawet przy super hiper ultra technologii. Dlaczego ? Bakterie spełniają bardzo ważną role w obiegu materii w środowisku naturalnym Gdyby na Ziemii ktoś pozbył się wszystkich bakterii wyginęlibyśmy z powodu zbyt dużej ilości azotanów które są rozkładane na Ziemii przez bakterie azotowe. W Ekosystemie będącym na innej planecie na pewno niższe formy życia jak bakterie spełniałyby podobne funkcje, a na pewno coś podobnego. Tak więc, gdyby Kosmici usunęli bakterie to sami by wyginęli.

Co do linku od ZJAWAM to nie podoba mi się :P Wygląda to jak jakaś nowa sekta czcząca kosmitów. Bardzo też nie lubię gdy ludzie doszukują się wielkich spisków rządowych mających na celu zniewolic ludzkość. Trochę mi się to śmieszne wydaje

Trochę się rozpisałem, mam nadzieje że komuś zechce się to przeczytać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Film wydaje się być prawdziwy.Co do strefy 51 to myślę że raczej tam nie badają kosmitów ponieważ zainteresowanie jest zbyt duże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale koleżanko WHO... z drógiej strony najciemniej pod latarnią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się wypowiem słowami z filmu. Ciężko jest uwierzyć w cokolwiek, po tak olbrzymim deszczu zaprzeczeń z strony ludzi u władzy. Ktoś na początku tematu napisał, że obcy porusza się nierealistycznie, sztywno i sztucznie, ale kurcze, czy ktokolwiek z nas widział kiedyś obcego żeby być pewnym, że oni się tak właśnie nie poruszają? Ja sam podświadomie skłaniam się do tego iż film jest prawdziwy. Być może dlatego, że bardzo wierzę w UFO, jestem wręcz pewny ich istnienia, ale przydałby się wreszcie jakiś mocny dowód w tej sprawie.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz