• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Jarema vel Wilczarz

Spojrzenie George'a Carlin'a na życie po życiu...

2 posty w tym temacie

Co o nim sądzicie?

Nic dodać nic ująć. Nawet nie wiem za bardzo co tu napisać, ludzie nie chcą być realistami. Ot co. Jest to po prostu niewygodne i raczej niewesołe. Ja akurat nie chce niczego wykluczać ale kiedy słyszę od niektórych, że NA PEWNO jest życie poza grobowe to czuję się dziwnie.

Tutaj facet zwrócił uwagę na jeszcze jeden ważny fakt. Ewentualne istnienie piekła i nieba NIE MUSI dla nas oznaczać czegokolwiek dobrego ;)

Wiecie, do piekła dosyć łatwo trafić, wręcz bardzo łatwo czytając biblie i słuchając wierzących (którzy de facto z reguły są pierwszymi w kolejce na dół) także kto wie, może lepiej by było gdyby tego typu "życia po śmierci" nie było.

To są ci sami ludzie, którym jak bym powiedział, że życia pozagrobowego NA PEWNO NIE MA to by się wkurzyli i mnie spalili w stodole. Ale akurat tak nie myślę. Jestem (a przynajmniej staram się być) otwarty na każdą opcję choć bardziej skłaniam się ku opcji, że śmierć jest ostatecznym końcem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz