Insitre

Opiekun duchowy ma wpływ na nasze życie?

10 postów w tym temacie

Opiekun duchowy jest to ENERGIA, która prowadzi człowieka przez życie. Jest ona cały czas przy nim, pomaga mu w trudnych chwilach, choć ten o tym nie wie. Od siły i ENERGII opiekuna duchowego mogą zależeć wydarzenia, które toczą się wokół tej osoby. Jednak nie do końca. Otóż opiekun duchowy nie może ingerować we wcześniej zaplanowane życie człowieka.

Źródło: http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/przewodnik-duchowy-pytania-i-odpowiedzi-przekaz-channelingowy-andrzej-bednarz/

Ale na kilku stronach jest kropka w kropkę to samo.

Czy opiekun duchowy ma wpływ na nasze życie?

Nie wiedziałem gdzie dać ten wątek więc dałem tutaj, ponieważ "opiekun duchowy" kojarzy mi się z OOBE.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że ma wpływ. Gdyby tak nie było nie nazywałby się przecież opiekunem/przewodnikiem. Zazwyczaj służy jednak radami z ukrycia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co pomaga ludziom w trudnych chwilach są oni sami. Nie ma żadnych opiekunów duchowych.

Kolejny przykład, że ludzie muszą czuć iż ktoś lub coś nad nimi czuwa i nie są sami. Niestety prawda jest taka, że jak sam nie dasz rady to co najwyżej kopa w tyłek dostaniesz.

Lubicie nadawać zbiegom okoliczności i łutom szczęścia paranormalne statusy. Zmartwię was, to wszystko jest normalne, naturalne i to jesteście wy sami. Możecie sobie nazywać to "duchami" albo "Energiami".

I nie, życie człowieka nie jest zaplanowane z góry. Trzeba być bardzo ograniczonym albo religijnym, żeby wierzyć w przeznaczenie ustalone z góry. Choć to nader wygodne. Można wiele rzeczy usprawiedliwiać, własne porażki, upadki. Ja wolałbym żeby ludzie się z nimi mierzyli a nie je usprawiedliwiali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie Omikron.

Łatwiej jest doszukiwać jakiś przewodników, głosów które mówią nam jak mamy żyć, niż samemu myśleć. Po to mamy wolną wole żeby z niej korzystać.

Mnóstwo tu jest postów ludzi, którzy szukają kontaktu z owym przewodnikiem, według mnie nie wiedzą o co tak naprawdę chodzi. Bardzo łatwo jest zrzucić z siebie odpowiedzialność za swoje życie, usprawiedliwiając je przeznaczeniem.

Nie można w życiu kierować się wyłącznie sugestiami innych ludzi, tym co się przeczyta, zobaczy itp.

Świat wymaga od nas samodzielności także w myśleniu.

Nie rozumiejąc siebie, nie zrozumiemy życia. Odrzucając Swoje wnętrze odrzucamy siebie. Dopowiadamy sobie przewodników, żeby nasze życie nabrało jakiegoś wyrazu, żebyśmy nie czuli się sami.

Tyle, sory za polskie znaki, może ktoś poprawi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opiekun duchowy, jest po to aby przedyskutować pewne nurtujące problemy, jednak nie on, a my podejmujemy decyzje. On może co najwyżej dać jakąś wskazówkę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo często odzywa się do nas w kryzysowych sytuacjach takich, jak na przykład ryzyko śmierci w wypadku. Czasami tuż przed podjęciem życiowej, bardzo ważnej decyzji, która ma zaważyć nas losem naszego całego życia...

Są osoby, na przykład wśród Buddystów, które dzięki praktyce głębokiej medytacji, mogą otrzymać dar komunikacji z takim opiekunem. Zazwyczaj są to ludzie, którzy w życiu popełnili wiele głupot lub ma się u nich wydarzyć coś ważnego. Niestety, nie zawsze są to czyste i dobre osoby, jednak mają możliwość komunikowania się z takim opiekunem.

Niestety, ale to nie od nas do końca zależy, czy uda się taka komunikacja z opiekunem. Można powiedzieć- jeśli jest czas, a my jesteśmy na dość wysokim poziomie rozwoju duchowego- może się to udać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tam lubie swojego opiekuna, spoko jest, w nocy z soboty na niedziele zawsze mowi mi jak mam do domu wracac i kroki stawiac po drodze hehehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My możemy dostać wskazówki, ale wybór zawsze należy do nas, i nikt na to nie ma wpływu tylko my sami. To nasze decyzje. Obwinianie opiekunow, boga to tylko nasza głupota, i tłumaczenie się przed samym sobą. Wszystko co dzieje się na świecie, w naszym życiu, życiu innych to nasze wybory i nasza odpowiedzialność. Niczyja inna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taki obraz bardzo znany na świecie jak anioł przeprowadza dwójkę dzieci na drugi brzeg rzeki.Anioł czuwa nad nimi ,chroni ja,ale nie trzyma za rękę. Nasze życie prowadzimy sami a Ci z góry nad nami czuwają.Nic dodać nic ująć.Ona89

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zadałem to pytanie zanim zacząłem interesować się spirytyzmem. To prawda co mówicie: Oni mogą wskazać drogę, ale to my wybieramy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz