Saitel

Dziwne przeczucia, dziwna twarz.

11 postów w tym temacie

Witam serdecznie. Piszę na forum ponieważ od jakiegoś czasu ja sam dziwnie się czuje oraz niedawno zrobiłem pewne zdjęcie na którym ja i kilka osób widzimy dziwną twarz. Zdjęcie to było robione w nocy. Z racji tego iż mi się nudziło to postanowiłem strzelić sobie fotkę z nudów tak po prostu. Co na niej zobaczyłem, powiem szczerze, dość mnie zaskoczyło. Dlatego też chciałbym abyś wyrazili o tym swoją opinię. Dokładnie chodzi o tą szybę w drzwiach. Co w niej widzicie.

zdjęcie: http://www.iv.pl/images/28408330359261389168.png

Przeczucia.

Powiem tak. Ostatnio w moim życiu wydarzyło się wiele, te sprawy sprawiły iż delikatnie mówiąc pokłóciłem się z bogiem i przeszedłem dosłownie na chwilę na drugą stronę i zacząłem rozmawiać z tym czymś. Sami rozumiecie co mam namyśli. Pewnego dnia w dzień wielkanocny, czułem jak coś mi nie pozwala wejść do kościoła, ciężko to opisać, nie potrafię wręcz opisać tego uczucia. Coś mi kazało siedzieć w samochodzie i czekać na rodzinę i nie pozwalało wejść do kościoła choć z trzymaniem w ręku krzyża i modleniem się nie mam problemu. Za to gdy tylko wejdę do babci i słyszę radio maryja, odrazu czuje jak się denerwuje od środka mimo iż powtarzam tutaj "zupełnie mi to wcześniej nie przeszkadzało" Opisać mogę to iż nawet jak z babcią rozmawiałem to cały czas w tle przeszkadzało mi to radio.

Prosiłbym o waszą opinię. Zanim udam się z tym do odpowiednich instytucji to muszę mięć pewność iż nie jest to mój wymysł.

Dodam jeszcze że kiedyś, jakiś czas temu, może z 3 miesiące. Miałem tak że poczułem iż ktoś kładzie się koło mnie w łóżku. I ciągle mam to przerzucie że coś jest przy mnie, nie umiem tego opisać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno, najłatwiejszym sposobem na sprawdzenie czy coś jest na rzeczy to wziąć do ręki nie krzyż tylko różaniec i zacząć sie modlić : ) ja na zdjęciu nic nie widzenie wolno od razu popadać w jakąś paranoję. Możesz opisać coś więcej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli coś widzicie na tym zdjeciu to raczej będzie gra cieni albo jakaś autosugestia. Dopóki przedmioty nie zaczną latać w około ciebie , to nie masz czego się bać i nie potrzebnie się nakręcasz i wmawiasz ze coś jest. Nie każdy szmer to duch nie każde światło to ufo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tych szumach na zdjęciu dopatrzeć można się dosłownie wszystkiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do tej twarzy to może być pareolidia czy coś takiego. Ja na przykład widzę na tym zdjęciu około pięciu twarzy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecam udać się do psychologa czy tam psychiatry i nie jest to żart z mojej strony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siedzę w temacie egzorcyzmów parę dobrych lat i widzę tutaj tylko wkręcenie sobie, coś się dzieje.

To, że denerwuje cię radio maryja to jest jak najbardziej pozytywny objaw i nie podciągam tego pod opętanie :lol: .

Piszesz dalej, ze nie masz problemu z modleniem się i tu jest to najważniejsze.

Raczej na egzorcyzmy się nie zakwalifikujesz, najwyżej na psychologa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uporządkuj kilka spraw w swojej głowie. Zaufaj samemu sobie, nie rozmyślaj tyle o okropnościach, które możesz spotkań - tu chodzi mi o złe byty, duchy, demony. Bądź pozytywnej myśli i słuchaj intuicji. Myślę, że sam sobie wmówiłeś kilka rzeczy, ale to dobrze bo znaczy, że nie potrzebujesz poważnej pomocy. Powinieneś się cieszyć. ;) Także jak mówiłem - odpręż się i nie myśl tyle. Szukaj prawdy, ale nie wczuwaj się w nią bardziej niż trzeba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje wam serdecznie za opinię :) widocznie to jest albo gra świateł i możliwe że sam sobie to wmówiłem. Fakt, tak ostatnio się działo w moim życiu że mogło to tak działać :)

Postaram się z tym zrobić porządek :) Pozdrawiam serdecznie i miłych wakacji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypocznij, ale za nim do tego przejdziesz porozmawiaj z osobami z którymi jesteś skłócony zamknij pewne tematy, ale nie na zasadzie wyrzucę je do kąta tylko stań na wysokości zadania i rozmawiaj z odpowiednimi ludżmi.Wiele spraw się wyjaśni.Pogódż się ze sobą i trochę wyluzuj, zobaczysz, że świat nie jest taki zły i nie byt w nim rządzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze Ci radzą:). Dopóki nie będą przedmioty się przesuwać, drzwi trzaskać itp to luzik. Ja np: jak jestem w kościele to od jakiegoś czasu chce mi się śmiać ale nie nakręcam się :). A co do radia Maryja do zdrowy odruch że Cię denerwuje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz