• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
zodiakalnylew

Dziadek, pies, starszy Pan- gdzie granica?

8 postów w tym temacie

Cześć!

Historia prawdziwa, żadnego kreowania i naciągania rzeczywistości. Tak w pigułce...

Dom. Strych. Rodzina 4-osobowa + duch starszego Pana. Starszy Pan często podchodził do łóżeczka małej siostry, która była zawsze uśmiechnięta wówczas. W domu czuć było ciepło i dobrą atmosferę. Po jakimś czasie Pan odszedł. Pewnej nocy, gdy rodzice i siostra spali w jednym łóżku, mama budzi się i widzi nad nimi ducha czarnego psa.

Historia sprzed kilkunastu lat. Siostra już dorosła, w między czasie pojawiła się kolejna siostra, ja jestem trzecim ich dzieckiem i szczęśliwym posiadaczem jeszcze młodszego brata. Wszyscy oprócz mnie [nie posiadam info- od brata, bo zbyt mały] widzieli/widzą duchy. Moje pytania są następujące:

*co oznaczał ten czarny pies?

*jakie jest prawdopodobieństwo, że też zobaczę [nie chcę, boję się]?

No i jeszcze jedno. Zmarł jakiś czas temu dziadek. Mama koło południa kosiła trawnik. No i zostawiała jakieś tam koniczyny, bo nie chciało jej się dokładnie tego zrobić i w myśli pomyślała- "gdyby dziadek to widział..." i nagle !!!poczuła!!! ucisk na barku, odwraca się i widzi twarz dziadka.

*kurczę, czy to bezpieczne? czemu czuła? i to w dzień ducha widzieć można?

jestem zmartwiony :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co mógł oznaczać czarny pies nie wiem, ale jeśli to duch Twojego dziadka, to nie ma się czego bać, bo on Wam krzywdy nie chce zrobić, a jedynie Was chronić :) Z resztą jeśli nie chcesz widzieć dziadka, myślę, że to uszanuje i nie pokaże Ci się. Nie ma czego się bać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli chodzi o czarnego psa ........, przeważnie pod postacią czarnego psa pojawiają sie demony które nigdy nie zaznały życia, zazdroszcza tego i bardzo chcą żyć.

Tak samo jest traktowany jako zly omen, widziany czarny pies zwiastuje czyjąś śmierć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeśli nikt nie umarł, miało to miejsce kilkanaście lat temu...

A i jeszcze jedno- siostra widziała kiedyś cień szczura zmieniający się w cień kota. Trwało to co noc. W końcu zaczęliśmy zapalać światła na przedpokoju. Po przeprowadzce nie ma tego problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli to było dawno temu to widocznie ta postać (duch starszego pana) być może czuwała nad wami i do niczego nie doszło. Co do szczura nie mam pojęcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może starszy pan przychodził do nich jak był jeszcze w poczekalni? Potem przestał przychodzić bo poszedł dalej? Albo może dostał nowe życie? A ten pies,to tak myśle że może ten pan miał kiedyś za życia takiego psa i po jego odejściu w dalszą drogę,ten pies nadal nad wami czuwał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A czy !!!odczucie!!! ręki ducha na ramieniu to 'normalne' dla duchów?

Dość normalne, to jeden ze sposobów manifestowania swojej obecności przez byty niematerialne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz