• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
MilagroXF

Prośba o wróżbę nr2 MilagoXF

2 posty w tym temacie

Karolina

19.09.1997r.

Chciałabym wiedzieć, czy pójdę na to wesele, na które nie chcę i czy pójdę na nie z osobą którą już trochę znam, a może z kimś kogo dopiero poznałam?

Jak potoczy się moja najbliższa przyszłość?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karty pokazały na tak, czyli, że jednak pójdziesz i nawet radzą, że to będzie dobra decyzja, gdyż tam, na tym weselu poznasz kogoś bardzo ciekawego :) Prawdopodobnie pójdziesz z kimś, kogo dość dobrze znasz.

Przyszłość jawi sie w dobrych, jasnych barwach. Najbliżej szykuje sie wyjazd w sierpniu, lipiec pełen spotkań rodzinnych oraz towarzyskich.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.