• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
Jarema vel Wilczarz

Co sądzisz o ludziach, po obejrzeniu tej sceny?

8 postów w tym temacie

Ja pomyślałem, zestawiając dwa cytaty Sapkowskiego:

"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A sk***ysyny bę­dą zawsze."

"I było coś, co żyło tylko po to, by zabijać. Z głodu, dla przyjemności, powodowane czyjąś chorobliwą wolą, z innych przyczyn. Mantikora, wyvern, mglak, żagnica, żyrytwa, przeraza, leszy, wampir, ghul, graveir, wilkołak, gigaskorpion, strzyga, zjadarka, kikimora, wipper."

Reasumując: jesteśmy potworami. :(

PS. Tytuł filmu: "Piąty Element".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie trzeba tego oglądnąć, by mieć swoje zdanie o ludziach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po obejrzeniu uważam, że chyba wszyscy ludzie nie mrugają przy gapieniu się w ekran.

A tak na serio:Gdyby nie przywódców, nie byłoby wojen, bo kogo interesuje cudza wojna, a tak to ludzie chcą czy nie chcą - muszą. Ale gdyby ktoś nie miał władzy, to ludzie nie mieliby hamulców do przestępstw. To jest ludzka natura.

Też mam cytat, ale autora nie znam, bo znalazłem go na szkolnej ławce.

"Świat jest piękny, ludzie to ku***."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeróbka słów następujących : "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y "-J.Piłsudski

A co do filmiku to taka nasza chora natura, od zawsze zabijaliśmy się na wzajem bo człowiek jest genetycznie wadliwym mordercom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Człowiek to wirus, który nigdy nie powinien istnieć na tej pięknej planecie. Człowiek żre, stara się panować, a później niszczy wszystko i wszystkich, nawet samego siebie. Ludzie to k**wy, trzeba ich wytępić! Zostawić tylko tych, co naprawdę są pozytywnie nastawieni do wszystkich...

Jarema, a co sądzisz o ludziach po obejrzeniu tej sceny??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarema, a co sądzisz o ludziach po obejrzeniu tej sceny??

(Nie wiem jak edytować posty!!)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm. Nie do końca to do mnie przemawia. Polowanie jeżeli jest racjonalne, jest dobre, bo nie niszczy zbytnio ekosystemu, a tępi kłusowników - myśliwi z nimi walczą. Kłusownicy zrobiliby o wiele gorsze rzeczy. To tak jak z kotem. Trzeba mu rzucić trochę jedzenia, ale za to nie mamy mysz, które zrobiłby gorsze szkody, więc się opłaca. Testy na zwierzętach, noo na czymś trzeba robić doświadczenia. Chociaż, ja bym proponował, aby robić tak, jak w antycznej Grecji czyli doświadczenia, w tym wiwisekcję robimy na zbrodniarzach. Po cholerę trzymać w więzieniach pedofilów, gwałcicieli czy wieloktronych morderców? Róbmy na nich doświadczenia. Pozbędziemy się problemu i zyskamy być może leki dla chorych. Właśnie w ten sposób, Grecy mieli wysoką jak na tamte czasy medycynę. Badania na ludziach. Po co męczyć zwierzątka, skoro i tak te doświadczenia mogą nie być pewne co do tego, jak zareaguje człowiek? Fastfoody, noo cóż, jest nas po prostu trochę za dużo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę za dużo?! LOL! AŻ ZA DUŻO!!!!!!!!!!

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz