• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
caward

co to jest? co oznacza? prosze o podpowiedz

5 postów w tym temacie

Witam.

zarejestrowalam sie na forum gdyz od dawna zastanawiam sie nad pewna sprawa.

kilkanascie lat temu spedzalam wieczor jak zwykle wtedy w swoim pokoju, nagle poczulam strach-malo powiedziane, bylam przerazona jak nigdy, jakby bez powodu. Pobieglam do rodzicow, po jakims czasie w koncu sie uspokoilam.

Nastepnego dnia dowiedzialam sie ze wczoraj zmarla babcia, dokladnie o TAMTEJ porze (nie utrzymywalismy kontaktu, nie moglam sie niczego domyslac)

zbiegi okolicznosci sie zdarzaja, ale:

w zeszlym roku przeprowadzalam sie do innego mieszkania, innego miasta. pierwsza noc byla okropna-zbudzilam sie w nocy, poczulam strach, niepokoj. Nie bylo to az takie przerazenie jak kilkanascie lat temu ale bylo to dziwne uczucie, jakby ktos byl w mieszkaniu..? Nie do konca potrafie to wytlumaczyc.

nastepnego dnia zadzwonil telefon i dowiedzialam sie ze zmarla moja druga babcia-zeszlej nocy.

Dlaczego tak sie dzieje? W internecie nie znalazlam zadnych informacji, opinii.

Podobno gdy czlowiek umiera pozostaje energia, ale co to ma wspolnego ze mna jesli jestem odrebnym czlowiekiem?

Moze ktos z Was potrafi cos powiedziec na ten temat? Bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem jesteś bardzo wrażliwa. Weź coś na uspokojenie. Z drugiej strony: Cholera, kolejna kobieta medium. Może czujesz w ten sposób obecność ducha.

Księga mediów - Allan Kardec. Wyślę Ci pdf na PW

Może mi się coś pomieszało, ale chyba strach oznacza ducha niższego, czyli babcie nie były dobrymi ludźmi za życia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

duchy nizsze, co to znaczy? oj, czy ktoś miałby chwilkę czasu? Chciałabym porozmawiać, chciałabym dowiedzieć się więcej na ten temat

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Duch niższy, to taki duch, który nie jest moralny, czyli jest zły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz,czytałam kiedyś o osobie(na innym forum)której z każdym razem kiedy ktoś umarł pękały wszystkie lustra w domu.Natomiast u Ciebie jest wywołany strach, bo Czujesz energie osoby, która zmarła.Moim zdaniem jest jakieś 50% szans, że jesteś medium.Chyba, że wydarzyło się coś jeszcze godnego uwagi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz