danut

Luźne rozmowy

93 postów w tym temacie

Nie mamy nadal SB zatem proponuję spotkanie w tym temacie. Zatem cześć wszystkim, witam serdecznie! Co gdzie u Was słychać, jak spędzacie urlopy i wakacje? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Danutek. Pupkowi mijają wakacje na wciąganiu ludzi we Wspaniałe stulecie. A tak to dni mijają upalnie i deszczowo:-P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Aless - upał i mnie dał się we znaki, ale burze na szczęście omijały, a dziś już jest pochmurno i chłodniej. Wspaniałe stulecie? Czy chodzi o to zaczęte w 2012 roku - co miałaś na myśli ? hahha?? Ja tam wyczytałam ostatnio o bliźniaczce Ziemi, myślę, że jest to dobry temat do dyskusji, tych Ziem jest mnóstwo we Wszechświecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema, raz gorąco a raz chłodno i tak w koło, ciągle nuda doskwiera czekam na przylot UFO jak jasna cho**** :D pozatym moje miasto takie piękne jak była burza to wyłączyli prąd, wodę, i nawet telefony komórkowe nie działały.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hahaha Byłam na wsi w górach ciągle ostrzegano nas przed burzą i wyłączali prąd, a burza rozchodziła się na boki i nigdy tam nie doszła :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polska tak piękna, że albo coś wyłączają albo mówią że się zepsuło i nie mogą naprawić. Dobrze że ma tych okropnych upałów już tak .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, danut, wyczułas i mnie, bo juz jakis czas temu, zastanawiałam sie nad założeniem " luźnego" tematu, namiastka sb.... którego bardzo brakuje :/

Urlopu czy wakacji nie mam, niestety, ale znajduję czas na rzeczy swobodne :) Pogoda na Mazurach? hmmmm, deszcz ściga się ze słońcem, jest bardzo w kratkę... choć przyznam, że lato powinno podpiec nas i dopiec nam upałami, gdyz zdecydowanie za krótko trwa :( ejjj, niedługo zima :(

Burzysko wypadło u nas w niedzielę, totalne nawałnice, zerwane linie energetyczne, połamane drzewa. Drogowcy mieli mase roboty ;)

Pozdrawiam Was wszystkich, tęsknię za sb i możłiwością żywej dyskusji. Póki co, usiłuję złapać Inva, bo nie wiem, co dalej robić z działem Wróżby... ech ech

cmok, All

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Ajka. Były w moich okolicach wielkie burze i tam gdzie byłam, ale nas nie dosięgły swą mocą. Jednak pierwszy raz w życiu widziałam piorun poziomy. Zamarłam wtedy, siedziałam na balkonie deszcz tylko kropił a tu nagle w odległości 2 metrów ode mnie na wysokości moich oczu wyleciał z pół i przeleciał z sykiem przez puste miejsce miedzy domem a garażem dalej w pola. Poczułam strach.

Cmok i przyjdź wieczorem na piwko! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to najwyżej około 21szej lub 20tej, wpadnę na pewno, akurat mam jednego browarka :D A i przyjemnie będzie wychylic go na " starych śmieciach " :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alkoholizm się szerzy Ajka tylko o browarach myśli ehh nic się nie zmieniło do tego ćmi pewnie limki jakieś :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Alkoholizm się szerzy Ajka tylko o browarach myśli ehh nic się nie zmieniło do tego ćmi pewnie limki jakieś :D

E tam - jedno piwo to lekarstwo jest dla starszych schorowanych ludzi i poprawia humor oczywiście... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
E tam - jedno piwo to lekarstwo jest dla starszych schorowanych ludzi i poprawia humor oczywiście... :D

Haha czyści duszę i nerki powiadasz :D Ale po jednym to raczej humoru nie poprawia :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

haha moja słaba na ten czas głowa się śmieje już po piwa szklance ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wypij jakieś piwko cytrynowe czy coś w ten deseń ;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

smakowych nie cierpię smakują jak dawny Jabol. Nie to nie dla mnie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie wiem, taka Warka smakuje jak jakiś napój czy coś w ten deseń. To może takie piwko ;> Brewmeister_Armageddon.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze widzę 65 procent? No to mój zgon natychmiastowy, ale kiedyś lubiłam ciemne karmelowe.. To jest łagodne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No 65% ładni musi dawać, karmelowe to chyba karmi co nie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm, ja mam jedno EB, jakies zapomniane w lodoweczce.... i tak, Conan- mysle o piwie, ale nie tylko ;)

Na chwile obecną piwko, jutro rano mocna, czarna kawa... a w sobote się zobaczy ;) buhaha może rosołek :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to nawet nie myślę o piwie od samego rana tak mnie dyńka boli że to masakra jakaś, ( nie nie mam kaca, nic nie piłem). Ajka no ja już się chyba domyślam o co chodzi :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:D Conan, spoko, dobry rosołek nie jest zły :D zależy od tego, co było w piątek haha, no nie? oki, no to zdrowie Zpowicze... choć sb nadal nie maaaa :(:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta zmienna ciężka pogoda mnie zabija. Ajka w ten tydzień upału miałam grabie w ręce, pełno odgniatów/ pęcherzy mi się narobiło. Bidna jestem słaba jak cień i nic mi się nie chce. Zdrówko!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ajka, Jeśli to co myślę to się domyślam aczkolwiek mogę się mylić ;> Zdrowie za mój bolący łeb :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc niech będzie- zdrowie za pęcherze danut i bolący łeb Conana, hahaha,ale sie dobraliście dziś haha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz