danut

Luźne rozmowy

93 postów w tym temacie

Za bolące łeby i o lepsze samopoczucie :)

Ps. pisze się chyba - łby, prawda?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie to jeszcze kark rypał dziś ale jakoś przeszło jestem bardziej poszkodowany niż Danut. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej... co z Wami :D witaminki, troszke sportu, rower jakis coś :) i będziecie życ :)

Ja póki co nie narzekam, choć mam tez niezbyt udany dzień.... Mniejsza o to .

Znowu burza u mnie.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Conan - nie bardziej, bo boli mnie głowa, kark, plecy , ręce, nerki i wszystko inne co mam.. aby do jutra :) ale piszmy o czymś innym niż o chorobach, lepiej o nich zapomnieć..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taki cytat" Ból domaga się, by go odczuwać"... i coś w tym jest. Sarszyzna zawsze mówiła w moich stronach" Kiedy boli, to znaczy, że jeszcze żyjesz "....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prawda. Robię nalewkę, trzeba potrząsać przez dwa tygodnie, jeszcze 4 dni :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

UUU z czego naleweczka? :D i kurcze dwa tyg. potrząsać? a kiedy czas na inne rzeczy haha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z wiśni, nie chciało mi się pójść na maliny, tym bardziej na poziomeczki :) nie tak cały czas potrząsać, tylko raz dziennie aby się cukier rozpuścił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No będziemy zyć byle by mnie jutro bania nie bolała. Piwka naleweczki może jakiś przepis na bimberek ? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśłi bimberek to tylko z cukierków KUKUŁKA !!!! polecam, pijesz nic nie czuc, nagle trzepie jak petarda :D i nie ma kaca :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kukułki to tak na dwa razy lubie, jakoś specjalnie mi nie podchodzą no ale bimberek może być spoko, albo wodkę z cukierków.

Skittles Vodka (skittelsówka)

składniki na 5 butelek o pojemności 0,2l (w 0,5l + ~2 kieliszki każdej)

- 1l wódki (2,5l)

- 12 paczek Skittles po 38g (30 paczek, ale użyłam 23)

Z tych proporcji wynika, że 60 cukierków każdego smaku wypada na 0,2l wódki, czyli 150 na 0,5l

+ 5 miseczek

+ 5 plastikowych butelek o pojemności co najmniej 0,25l (pow. 0,5l)

+ filtry do kawy lub ręczniczki papierowe (co najmniej 5)

+ lejek

+ ew. sitko wielkości lejka

+ 5 szklanych butelek o pojemności 0,25l (0,5l)

Porozdzielać Skittles'y kolorami w oddzielnych miseczkach. Plastikowe butelki wypełnić 0,2l (0,5l) wódki, do każdej wrzucić 60 (150) cukierków jednego koloru. Zakręcić butelki, wstrząsnąć i odstawić na jeden dzień. Dobrze jest co jakiś czas nimi potrząsać, żeby cukierki szybciej się rozpuściły. Następnego dnia, postępując z każdym kolorem oddzielnie, włożyć do szklanej butelki lejek, do niego ewentualnie sitko (bez niego spływa wolniej, nie wiem dlaczego) i filtr do kawy lub ręczniczek papierowy (polecam te drugie jednak), wlać kolorową wódkę i czekać, aż się przecedzi zostawiając na filtrze/ręczniczku jasne, nierozpuszczone resztki cukierków w formie czegoś pomiędzy proszkiem, a pianą. Między każdym kolorem zmieniać filtr i przemywać lejek i sitko. Zamknąć butelki, schłodzić. Pić bez przepojki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie wierzę, haha, i mamy przepis ;)

Ej, co powiecie na to, by zbojkotować sb? trzeba podpisac petycje online :) By przywrocili :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno dobra nalewka moja jest i z kukułek zalanych wódką i tak samo trzymasz w słoiku i potrząsasz przez dwa tygodnie. :)

Petycję podpisuję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpiszę też i na ten stary motyw (layout) bo ten je*** po oczach i drażni ten stary był najlepszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ajka popisałabym chętnie dalej o tych mediach, wróżkach, hochsztaplerach jasnowidczych a prawdziwych kontaktach.. Czekam na soldka to wtedy może zmuszę się do odszukania pewnego tekstu, bo w książce nie zapisałam go w całości... dzieje się na moich oczach, dożyłam tej chwili..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To pisz tam w temacie, tu chyba o czym innym temat jest ;) ja tymczasem zmykam na troszke. Może wpadne potem na bro. Póki co, herbatka sie konczy :) narka, all

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludzie macie dobry horror (może być o UFO), albo jakiś polski dramat ? Obejrzałbym coś :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej

Jeżeli admin będzie miał nas dalej w du*** odnośnie SB i innych spraw , to proponuję kompletnie nie pisać w tematach.

Co Wy na to ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak nie pisać, kiedy ja mam na końcu palców sensacyjne informacje i nie mam z kim pociągnąć tego tematu bo soldek na urlopie tez akurat :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A tak nie pisać, kiedy ja mam na końcu palców sensacyjne informacje i nie mam z kim pociągnąć tego tematu bo soldek na urlopie tez akurat :)

To może napisz to gdzie indziej pw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej ludziki! Dziś o 22 leci na pulsie Resident Evil: zagłada. Milla Jovovich znowu napierdziela do zombiaków z pistoletów! :D Ogląda ktoś? :D

To co prawda scena z innej części, ale mnie urzekła. I ta muzyczka! :D

Teraz tylko czekać, aż mikroby wyewoluują... Żart! :D

Noo nic, bd leciał. Walnę Wam jeszcze demota na pożegnanie, 3majcie się!

1260477474_by_Nefretete88_600.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo dobre obejrzę sobie :D Dawno nie oglądałem a to moja ulubiona seria :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczęść Boże Dobry Wieczór, jest tutaj ktoś? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! Czyje to zdjęcie w twym avku? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto