• Ogłoszenia

• Ajka

Poszukiwani redaktorzy od lutego 2018roku   10.01.2018

Hej hej. Trzeba reaktywować nasze stare śmieci. Ogłaszam nabór na redaktorów. Szukamy dwóch osób, chętnych do tworzenia w wybranych działach, artykułów. Po okresie próbnym, macie szansę zostać moderatorem. Wasze zadanie będzie polegało na tym, żę dostajecie zlecenie i czas określony do zamieszczenia na konkretny, wybrany i nadany Wam temat w określonym dziale, na konkret artykuł. Zapraszam w wiadomościach do mnie chętne osoby z próbką treści do 250 znaków. Ajka ps- witam po trzech latach mojej nieobecności na forum. Żyję i nadal lubię kawę....
    • Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
danut

Luźne rozmowy

93 postów w tym temacie

Matt Dillon, aktor ;) Ma jedyne słuszne wąsy :D

Pogoda mi rozwaliła organizm, z rana marznę, w dzień duchota - i taki jakiś ostatnio wyprany jestem z chęci do wszystkiego :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to ostatnie upały wyparowały z nas chęci, mam tak samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ślub mi się zbliża wielkimi krokami (nie mój :D). Nie wiem w sumie ile pasuje dać w kopertę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Więc nadeszła pora na pisanie mojej pracy dyplomowej.Dedykuje ją dwóm osobom najbardziej ze mną związanym mianowicie awareness za to,że pojawiała się w tym bardzo odpowiednim dla mnie momencie naprostowala moją wiedzę, dawała wskazówki oraz,że miała do mnie bardzo dużo cierpliwości. Ale alessandrze za to ze wspierała mnie w dążeniu do osiągnięcia moich celów, oraz za to,że ee mogłam praktykować na niej praktykować reiki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki masz temat? Ja też teraz zaczynam pisanie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję :D Twój sukces będzie również moim sukcesem. Powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To po jakiego grzyba to tutaj piszesz. Dziwna jesteś.

Zgłaszam Cię do Kapitana Cebuli aka Pawloxa. Zrobi z Tobą porządek :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak ujęłam risto nie twój problem, o tym wiedzą najbliżsi z którymi mam kontakt przez tą stronę ty do nich nie należysz i nigdy należeć nie będziesz pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej... wakacje minęły, co tam u Was ludzie? czy ktoś tu jeszcze zagląda??? jak może zauważyliście padł ponownie dział z wrożbami, jakos brakuje mi motywacji... Inv mnie " wysiudał" z lekka. Ostatnio mieliśmy układ, ale zrezygnował, więc... hmmmm, jakoś nie spieszy mi się z praca na forum :/ przyznam, że miałam nadzieję na jakiś pozytyw pod względem tego forum, ale z tego, co zauważyłam- upadło. Cóż, ze swojej strony pozdro dla wszystkich znajomych userów Zp...... dodam- dawnego, dobrego Zp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czasem uda mi się wejść na forum raczej bardziej z przyzwyczajenia niż z tego,ze ono istnieje.no cóż praca dyplomowa i po pracy prawdopodobnie praca w szkole jako wykładowca zobaczymy, na razie wstępne propozycje które rozważam. Pod tym względem ajka miałaś rację brane dalej w to co zaczęłam z dużymi sukcesami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Risto przesyłam ci wirtualnie jabłecznik z kokosem- wcinaj :) smacznego!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja chyba spadam na Majorke w grudniu..... mam dość biedy, głodu, tego, że nie jestem w stanie oddać długów :( u mnie jedna wielka porażka. Jak znikne na wieki, znaczy, że nie ma mnie w PL, ale pamiętać zawsze będę o tych latach tutaj, fajnych kawach, browarkach na sb, głupich klótniach i pozytywach.... no co tu kryć, mam sentyment do starego Zp, wieloletni, zresztą... Kapłanka- co złego to nie my-ok? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ajka juz dawno pisałam do ciebie pora zakończyć nasze kłótnie nie szkoda tobie tej znajomości? Jestem gotowa dać jeszcze jedna nam szansę, a ty przemysł ta propozycje.mozesz zawsze się do je odezwać czy na fb czy na gg jedyne czego nie robie to już nie wróżę oddałam karty lepszym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Majorka to Niemiec na Niemcu, nie lepiej wyjechać do Niemiec i tam pracować? Masz socjal i masz przyszłą emeryturę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Majorce prędzej dogadam się po angielsku, jest masa turystów. Nie znam niemieckiego , więc pobyt w Niemczech mnie nie zastanawia nawet ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie, myślę właśnie nad rozkręceniem własnego biznesu i w związku z tym chciałbym przeprowadzić tutaj takie mini-rozeznanie w rynku. Zapewne wśród Waszej rodziny i znajomych znajdują się osoby cierpiące na choroby układu sercowo-naczyniowego i w związku z tym pozostające pod opieką lekarzy specjalistów. Czy Wasi bliscy lub Wy bylibyście skłonni do zakupu nowoczesnego wielofunkcyjnego cyfrowego urządzenia diagnostycznego? Jego funkcje obejmują pomiar ciśnienia i tętna, mierzenie poziomu saturacji i temperatury ciała oraz zapis EKG. Urządzenie posiada kolorowy wyświetlacz i wbudowaną pamięć, wyniki badań mogą być przesyłane i odtwarzane na tablecie i komputerze za pośrednictwem Bluetooth lub kabla USB i dedykowanego programu. Konkretny wynik może zostać także wyeksportowany do pliku i przesłany lekarzowi droga mailową. Po umieszczeniu na klatce piersiowej dołączonych do zestawu elektrod można przeprowadzić całonocny, całodzienny lub nawet całodobowy zapis EKG oraz poziomu saturacji. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary oraz wbudowany mocny akumulator, co pozwala na jego stałe noszenie przy sobie. Cena - ok. 1500-1700 PLN.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Risto przesyłam ci wirtualnie jabłecznik z kokosem- wcinaj :) smacznego!

Och jak miło :)

@ryanwolfe

Takie rzeczy już są na naszym rynku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Owszem to urządzenie jest OK chociaż nie jest żadną nowością. Dane można przesłać do lekarza, tylko jest pytanie? Który lekarz w polsce jest aż tak zaawanasowany w pacjenta żeby takie dane odbierać? Chyba tylko w filmach.

Jest też urządzenie jak Holter EKG który zakładany jest pacjentowi na czas jednej doby a potem odczytywany po zdjęciu. Faktem jest, że trzeba na niego czekać w kolejce, ale jak już jest to lekarz na pewno odczyta. To urządzenie może mieć zainteresowanie u wielu ludzi, ale niewielu może sobie na niego pozwolić ze względu na cenę. Chyba że obracasz się wśród ludzi zasobnych materialnie.

Ja dla ojca byłabym też zainteresowana, lecz niestety finanse nie puszczają. Możesz mieć wysoką sprzedaż pod jednym warunkiem (mówię to jako były bezpośredni sprzedawca) Musisz umieć sprzedać siebie. To prawo marketingu. Ludzie nie kupuja tylko towaru, ale kupują Ciebie. Masz towar sprzedać, nie oszukać klienta, ale tak naprawdę sprzedajesz siebie. A jak to działa? Trzeba dobrego i mądrego szkolenia a potem dopasowania do swojej osobowości by było naturalne. Pytania otwarte i zamknięte..... O kurde robię szkolenie:):) :) A tu poszłam za daleko ha ha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

awereness w którymś z krakowskich szpitali( nie będę reklamować) już to odczytują lekarze dyżurni, co do kosztów wydaje mi się że jest też dofinansowanie z kasy chorych na to urządzenie. ale masz racje zależy kto i do jakiego lekarza się z nas dostanie ;) - taka rzeczywistość. A holter jest bardzo niewygodny - męczyłam się z tym w domu i w sumie zależy na jaki dzień trafi i nie jest to aż tak dokładne badanie ani ciśnienia ani pracy serca, wystarczy go przycisnąć podczas snu i przestaje pracować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie danut to bardzo prymitywna forma badania jak dla nas polaków ale na kasę. Brak finansow znacznie nas ogranicza

Kiedy pracowałam jeszcze w 2007 roku dla jednego z operatorów sieci stacjonarnych byla taka opcja podlaczenia urzadzenia do telefonu. Urzadzenie pacjent telefon pogotowie. Czyli spadek ciśnienia u pacjenta, problem z rytmem serca, zaburzenia ukadu sercowo oddechowego telefon automatycznie wybierał; nr pogotowia wraz podaniem nr telefonu i lokalizacja osoby zagrożonej. Fajne fakt, tak samo jak to o czym pisze autor, jednak Polacy to specyficzny klient. My jesteśmy jak kamikaze, albo nam się uda albo do piachu byle zaoszczedzić:) Śmiejemy się ze Szkotów, ale chyba jesteśmy gorsi od nich jeśli chodzi o oszczędność. Znam Szkotów a Polacy ich przerośli w tym względzie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie my jesteśmy jak kamikadze, uda się przeżyć albo i nie, wiem coś o tym ;). nikt się z nami nie ciaćka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dokładnie my jesteśmy jak kamikadze, uda się przeżyć albo i nie, wiem coś o tym ;). nikt się z nami nie ciaćka.

Nikt się z nami nie ciaćka i wiele osób jest ,,powoływanych'' z naszych roczników...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz