danut

Luźne rozmowy

93 postów w tym temacie

Tak a rozpowiada się jak to wydłuża się niby wiek życia Polaków, gdzie ta prawda? Jesteśmy chyba jednym z najbardziej chorych narodów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co mówi Konstytucja? Że każdy obywatel ma równe prawa w dostępie do leczenia. W naszym kraju konstytucja jest trupem. Nikt z władzy tego nie przestrzega. Ustawy są zatwierdzane wbrew ustanowień konstytucji. Gdzie tu sens i logika? Państwo w państwie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Państwo w państwie.. Kto ma wejścia i dużo kasy ten może myśleć o leczeniu. Inni płaca ubezpieczenia takie i owakie a gdy przyjdzie choroba i potrzebują pomocy to traktuje się ich w piec minut, nie raz bez znalezienia przyczyny choroby.. bo i po co? haha ja już się śmieję - ostatnia moja przygoda czekałam 2 miesiące na USG miednicy całej - no ok doczekałam się badania miednicy małej a bo kto by tam dokładnie czytał, rach ciach następny pacjent hahha.. Wszyscy o tym wiemy, że polska służba zdrowia - to katastrofa!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aj'em e łolf ent Aj diggi e hol... Digi Digi hol... :D

Co tam? To o czym mówicie, to wiecie co... Od zawsze wszyscy mieli nas w tym miejscu, gdzie plecy tracą swą jakże szlachetną nazwę. Napoleon. Nawet papieże! Wszyscy mieli nas... Bo to jest tak. Głupi Polak zrobi, powalczy, a potem się go kopnie w... Smutne. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś przyłączy sie do piwka...? Jezusie Nazareński, co za bieda z tym forum..... nuda wieje dzisiaj, nie ma z kim poklikać ani gdzie... smutno tak bardzo;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A nie pije już, piwa ale sokiem mogę Ci potowarzyszyć, no to stuk szklaneczki :)! Jerema - Polaku chcesz być zdrowy lecz się sam :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam film o jakimś psycholu Cleveland Abduction. Ale chyba poszukam czegoś milszego, po co sobie psuć niedzielę :D

Jak to nie pijesz danut :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dziś mam znów piwo - haha się ucieszyłeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
haha ja już się śmieję - ostatnia moja przygoda czekałam 2 miesiące na USG miednicy całej - no ok doczekałam się badania miednicy małej a bo kto by tam dokładnie czytał, rach ciach następny pacjent hahha.. Wszyscy o tym wiemy, że polska służba zdrowia - to katastrofa!

Mam termin na cito do kardiologa, za 8 miesięcy od wystawienia skierowania. Pewnie usłyszę pytanie czemu przyszłam tak późno :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak oczywiście. Na pilny tomograf czekałam 2 miesiące a niepilny 4.. Mało z tego zachodzę z tym wynikiem a tu lekarki nie ma na umówiony wcześniej termin a pani z rejestracji do mnie - przecież dzwoniłam. hmm ale ja nie miałam takiego połączenia i cóż idę dopiero we wtorek z tym.

Zróbmy wszyscy kupa coś z tym, tak nie może być!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co zrobić z czym? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze służbą zdrowiu :) Przecież nam nie służą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam, jest trochę prawdziwków, ale bez szału. Tylko nie mogę już tak za nimi chodzić, muszę bardzo uważać na siebie bo życie mam na włosku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mów tego u lekarza. Postawi na Tobie krzyżyk i zamknie teczkę z miną "nic tu po mnie".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znaczy tak ja zrobiłam wyszłam wczoraj nie zgadzając się na operację. a teraz myślę - dobrze czy źle zrobiłam ;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie ale jak wrócę do domu i będę po artroskopie żaden problem.wieje u nas śniegiem wczoraj było biało dzisiaj pada deszcz zwariować idzie.rehabilitacji ciąg dałzy, i mam zamól na pisanie pracy muszę wziąć się w garść i trochę podziała, ale zdrowiej strony wola wspaniałe stulecie wieczorami tutaj coś robić trzeba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludziki! A gdybyśmy założyli sobie własne forum z czatem? Np. przez phorum? To byłoby forum DLA NAS, a nie dla ADMINISTRACJI, która ma nas tam, gdzie światło nie dochodzi. To byłyby NASZE rządy i NASZE FORUM!!! Co Wy na to? Chodźcie za Wilczarzem! :{

Edit

Zrobiłem już forum z czatem. Trochę mi przyjaciel pomógł. Serdecznie wszystkich zapraszam! Szkoda by było, żeby taka za***ista grupa ludzi się rozpadła.

http://paranormalneforum-1621.phorum.pl/index.php

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz