• Ogłoszenia

• Ona89

Zmiana Adresu   18.01.2018

Witajcie. Nasze forum zjawiskaparanormalne.pl zmienia adres na : www.paranormalne.com.pl Zapraszamy!
TheOne

Prośba o wróżbe

2 posty w tym temacie

Mateusz

1.09.1994

1.Kiedy i czy w ogóle uda mi się odnaleźć właściwą drogę ? Od jakiegoś czasu borykam się z problemami związanymi z wiarą i życiem

2.Wiecznie czuję się samotny, nierozumiany, żądny wiedzy i zagubiony. Czy znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ?

Z góry Bardzo dziękuje za wróżbę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bywa tak, iż mamy karmiczną tęsknotę w duszy i sercu za czymś bliżej nieokreślonym. Takie osoby sa troszke jak Tristan ( ten od Izoldy), poniewaz pomimo tego, iż życie niesie im jakieś drobiazgowe nawet pozytywne zdarzenia, ludzi i rzeczy, to i tak sa nieszczęśłiwi, zagubieni i wciąż za czyms tęsknią...

Powiem Ci, że ja tak miałam do około 24 roku życia. Teraz tylko czasami odzywa sie to we mnie, ale szybko to blokuje i odganiam :)

1- Znajdziesz pewien cel, do którego będziesz desperacko dążył. W wieku około 29-31 lat, poczujesz pewien rodzaj spokoju i spełnienia. Do tego czasu, po prostu bądź sobą, nie rozdrabniaj wszystkiego na mak, korzystaj z dnia codziennego i szukaj radości w drobiazgach.

2- Z tego co tu widzę, pytania rodzą kolejne pytania... Karty wyraźnie wskazują na jakis cel. On sie pojawi w miarę upływania czasu. Zwyciężysz to.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.